Haberi Paylaş

DTB Başkanı Yeşil güven tazeledi

Güncel Haberler

DTB Başkanı Yeşil güven tazeledi

Diyarbakır Ticaret Borsası seçimlerinde mevcut Başkan Engin Yeşil güven tazeledi.

Diyarbakır Ticaret Borsası seçimlerinde mevcut Başkan Engin Yeşil güven tazeledi.

Ülke genelinde 4 yılda bir yapılan oda-borsa seçimleri, Diyarbakır Ticaret Borsası'nda tamamlandı. Ticaret Borsası Konferans salonunda İlçe Seçim Kurulu Başkanlığında gerçekleştirilen seçimlerde TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Diyarbakır Ticaret Borsası Başkanı Engin Yeşil'in oluşturduğu mavi liste kullanılan oyların tamamını alarak yeniden başkan seçildi. Diyarbakır Ticaret Borsası hizmet binasında borsa üyelerinin yoğun katılım gösterdiği seçimlerde kullanılan 230 oyun tamamını alarak yeniden göreve getirilen DTB Başkanı Engin Yeşil, borsa üyelerinin kendilerine göstermiş olduğu teveccühten dolayı teşekkür ettiğini belirterek, "Göreve geldiğimiz günden bu yana üyelerimizin talep ve sorunlarına karşı göstermiş olduğumuz hassasiyeti sürdürmeye devam edeceğiz." dedi.

Bu coğrafyada tarımsal üretimin artırılması ve geleceğe taşınmasının yanı sıra kentin geleceği için ekonomik, sosyal, kültürel tüm çalışmalarda yer aldıklarını aktaran Yeşil, "Göreve geldiğimiz günden bu yana bizlere taşınan ilimizin her sorununa eğilerek, başta görev yaptığım çatı kuruluşumuz Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğimiz (TOBB) olmak üzere ilgili tüm mercilere iletip her platformda dile getirerek çözüm için çalıştık. Yeni süreçte çağdaş borsacılık anlayışı ile üyelerimizin yeniden desteğini alarak çok daha iyi hizmetler sunmaya devam edeceğiz. Bugün gerçekleştirdiğimiz seçimlerde bizlerden desteğini esirgemeyen Diyarbakır milletvekilimize, DTSO Başkanımıza ve yönetim kuruluna, DESOB Başkanımız ve yönetim kuruluna ve katılım sağlayan tüm üyelerimize teşekkür ederim" dedi. TOBB Yönetim Kurulu Üyesi, Diyarbakır Ticaret Borsası Başkanı Engin Yeşil son olarak, "2 Ekim Pazar günü yapılacak olan Diyarbakır Ticaret Sanayi Odası Seçimleri'nde aday olan tüm arkadaşlarımıza da başarılar diliyorum" şeklinde konuştu. - DİYARBAKIR

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Güncel

Engin Yeşil Diyarbakır Türkiye Ekonomi Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Haberler.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.
title