Engin Günaydın, Netflix için yeni proje hazırlıklarına başladı

Engin Günaydın, Netflix için yeni proje hazırlıklarına başladı

18.02.2021 17:46 | Son Güncelleme: 18.02.2021 19:22
Engin Günaydın, Netflix için yeni proje hazırlıklarına başladı

Başarılı oyuncu Engin Günaydın, son projesi 10 Bin Adım'dan sonra bu kez de Netflix'le anlaştı. İzleyiciyi oldukça şaşırtacak bir hikaye ile yeniden ekran karşısına çıkacağı müjdesini veren Günaydın, senaryo hazırlıklarına başladı.

Hayat verdiği güçlü karakterlerle hafızalara kazınan Engin Günaydın, en son Gain platformunun 10 Bin Adım projesinde yer almıştı. Sevilen oyuncu, 10 Bin Adım'ın hemen ardından yeni bir dizi müjdesini daha verdi.

TAYLAN BİRADERLER İLE ÇALIŞIYOR

Televizyon ekranlarındaki projelerde şu sıralar göremediğimiz Engin Günaydın, Netflix'le anlaştı. Azizler filminde çalıştığı ünlü yönetmen Taylan Biraderler yeni dizi çalışmalarına başlayan deneyimli oyuncu, projenin senaryo hazırlıklarını tamamlamak için uğraşıyor.

PROJE İMAJ YAPIM İMZASI TAŞIYOR

İmaj Yapım imzasını taşıyacak olan yeni projenin, izleyicileri oldukça şaşırtacağı ve dijital platforma iddialı bir şekilde giriş yapacağı konuşuluyor. Ayrıca senaryonun nasıl dizi haline getirileceği ise merak konusu oldu.

Haber Yorumları (8)
SAKARYALI HATUN: Tvye komedi gelsin komedi...Örnek , Tolga Çevik. :))
TOLGA ÇEVİK: Elinde telefon var, bütün gün her habere yorum yazacağına, aç yutuptan izle
RÜKNETTİN DEDE: Lavuk Sw tutuklansın.Bu yorumu olumlu bulan beğensin.Lan Sw Sakaryalı hatunun peşini bırak.
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title