Elton John'dan Sonra Lara Fabian da Türkiye'ye Destek Verdi - Haberler
Haberi Paylaş

Elton John'dan Sonra Lara Fabian da Türkiye'ye Destek Verdi

Hürriyet - Haberler | Dünya
Elton John'dan Sonra Lara Fabian da Türkiye'ye Destek Verdi

Darbe girişiminin ardından dünyaca ünlü sanatçılardan Türkiye'ye destek gelmeye devam ediyor.

Darbe girişiminin ardından dünyaca ünlü sanatçılardan Türkiye'ye destek gelmeye devam ediyor. 24 Ağustos'ta Expo 2016 Antalya'da konser verecek olan aşk şarkılarının büyülü sesi Lara Fabian, 1 milyon 200 bine yakın takipçisine yaptığı paylaşımla Türk halkının yanında olduğunu söyledi.

'Je T'aime' (Seni Seviyorum) şarkısıyla gönüllerde taht kuran Fabian, sosyal medya hesabındaki Antalya konser afişinin altında yaptığı paylaşımda, "Bu konser, bu güzel ulusun yaralı ruhunu iyileştirmek için küçük bir katkı. Antalya'ya ve EXPO 2016 Antalya yetkililerine bunu mümkün kıldıkları için çok teşekkürler" ifadelerini yazdı. Lara Fabian, paylaşımının yanında bir de kalp sembolü koydu.

ELTON JOHN MEKTUP GÖNDERMİŞTİ

Lara Fabian'dan önce de Expo 2016 Antalya'da 9 Eylül Cuma günü konser verecek olan dünyaca ünlü şarkıcı Elton John, Expo 2016 Antalya Ajansı'na bir mektup göndermiş ve Türkiye'de yaşananların demokrasi ve özgürlük ortamını bozmaya yönelik olduğunu vurgulamıştı. Mektubunda 9 Eylül'de konser için Antalya'da olacağını belirten John, yaşananları 'baş ağrısı' olarak nitelendirerek, "Türkiye'yi önceki konserlerimden biliyorum, yapılanlar güzelliklerin üzerine gölge düşüremez. 9 Eylül'de Türkiye'deki Expo 2016 Antalya konserimi büyük bir zevkle gerçekleştireceğim" demişti.

Hürriyet - Son Dakika Haberleri
500