Elazığ Pmyo Müdürü Soysal'a Plaket

Elazığ Pmyo Müdürü Soysal'a Plaket

Elazığ Kızılay Kan Bağışı Merkezi Müdürü Dr. Selvi Eroğlu, kan bağışı kampanyalarına katkılarından dolayı Elazığ Zülfü Ağar Polis Meslek Yüksekokulu (PMYO) Müdürü Mustafa Soysal'a plaket verdi.

Elazığ Pmyo Müdürü Soysal'a Plaket

Elazığ Kızılay Kan Bağışı Merkezi Müdürü Dr. Selvi Eroğlu, kan bağışı kampanyalarına katkılarından dolayı Elazığ Zülfü Ağar Polis Meslek Yüksekokulu (PMYO) Müdürü Mustafa Soysal'a plaket verdi.

İl Emniyet Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamaya göre, Eroğlu, Soysal'ı makamında ziyaret ederek, kan bağışı kampanyalarına katkılarından dolayı teşekkür ederek plaket takdim etti.

Soysal, zor zamanlarda Türk Kızılayı'nı her zaman için yanlarında hissettiklerini aktararak, bir nebze de olsa Kızılay'a katkıda bulunabilmenin kendileri için büyük bir mutluluk olduğunu ifade etti.

Eroğlu ise Türk Kızılayı'nın ihtiyaç anında dayanışmanın sembolü olduğunu belirterek, şunları kaydetti:

"Türk Kızılayı'nın çalışmalarında vatandaşın desteğinin yanı sıra kamu kurum ve kuruluşların kurumsal desteği de büyük önem arz etmektedir. Bu doğrultuda polis okulumuzun kurumsal olarak Türk Kızılayı'na vermiş olduğu katkılarından dolayı müteşekkiriz ve katkıların devamını diliyoruz." - Elazığ