Başörtülü fizyetrapist, egzersiz videosu ile sosyal medyayı karıştırdı

Başörtülü fizyetrapist, egzersiz videosu ile sosyal medyayı karıştırdı

Fizyoterapi öğrencisi Duygu Akın, #evdehareketsizkalma diyerek paylaştığı egzersiz videosu sosyal medyayı karıştırdı. Ağır eleştirilerin yöneltildiği Akın, konuyla ilgili yaptığı açıklamada "Egzersiz videoları ödevimdi ve Twitter'da paylaşmam gerekiyordu" dedi.

08.04.2020 10:50 | Son Güncelleme: 08.04.2020 14:12

Karantina günlerinde çok sayıda uzman ev egzersizleriyle hareketsiz kalınmaması gerektiğini söylüyor. Çok sayıda spor hocası videolar çekerek evde yapılabilecek hareketleri gösteriyor. Sakarya Üniversitesi Fizyoterapi Bölümü öğrencisi Duygu Akın da #evdehareketsizkalma hashtag'i ile yapılabilecek hareketlerin videosunu çekerek sosyal medyada paylaştı. Kısa sürede sosyal medyanın gündemine oturan Akın'a destek verenler kadar yerden yere vuranlar da oldu. Olayın yankıları sürerken Akın, kendisine yöneltilen eleştirilere yanıt verdi.

"ÖDEVİMDİ, PAYLAŞMAM GEREKİYORDU"

"Fizyoterapi bölümünde okuyorum. Egzersiz videoları ödevimdi ve Twitter'da paylaşmam gerekiyordu" diyen Akın, "İsteyen açık bir şekilde sporunu yapar isteyen kapalı şekilde. Çektiğim egzersiz videosundan utanmıyorum. Amacı halkın yapabileceği basit egzersizleri göstermekti. Destek veren, çirkin yorumlara karşı beni tek bırakmayan, amacımı saptırmadan anlayan herkese teşekkür ederim" ifadelerini kullandı.

Başörtülü fizyetrapist, egzersiz videosu ile sosyal medyayı karıştırdı
Şu an buradasınız: Başörtülü fizyetrapist, egzersiz videosu ile sosyal medyayı karıştırdı - Haber
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 4.6.2020 02:11:19. #1.15#
title