Haberler

OMÜ Rektörü Havza Belediye Başkanını Ziyaret Etti

Güncelleme:

Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Rektörü Prof. Dr. Yavuz Ünal, Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir'i ziyaret etti. Ziyarette, OMÜ'ye bağlı Havza MYO ve OMÜ Fizik Tedavi Merkezi çalışmaları ile OMÜ ve Havza Belediyesi arasında eğitim, sosyal, kültürel ve akademik işbirliğinin geliştirilip yaygınlaştırılması konularında istişarelerde bulunuldu.

Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Rektörü Prof. Dr. Yavuz Ünal, Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir'i ziyaret etti.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir'in makamında gerçekleşen ziyarette Rektör Ünal'a, OMÜ Genel Sekreteri Prof. Dr. İdris Varıcı ve Ladik Meslek Yüksekokulu (MYO) Müdürü Ünal Kılıç eşlik etti.

Ziyarette, OMÜ'ye bağlı Havza MYO ve OMÜ Fizik Tedavi Merkezi çalışmaları ile OMÜ ve Havza Belediyesi arasında eğitim, sosyal, kültürel ve akademik işbirliğinin geliştirilip yaygınlaştırılması konularında istişarelerde bulunuldu.

Rektör Ünal, Havza'nın önemli bir ilçe olduğunu ifade ederek ilçenin gelişmesi ve kalkınması adına OMÜ olarak işbirliği içinde çalışmalarda her zaman yer aldıklarını ifade etti.

Belediye Başkanı Özdemir ise OMÜ'nün Samsun ve Havza için önemli bir değer olduğunu vurgulayarak, "Öncelikle nazik ziyaretlerinden ötürü OMÜ Rektörümüz Sayın Prof. Dr. Yavuz Ünal'a beraberinde bulunanlara teşekkür ederim. ÖMÜ bizler için oldukça kıymetli. Havza'da bulunan meslek yüksekokulu ve belediyemiz işbirliği ile yapılan OMÜ Fizik Tedavi Merkezi ilçemize değer katmakta. Ayrıca OMÜ ile Havza OSB'nin gelişimi için yapılan akademik çalışmalar çok önemli. Türkiye Yüzyılı vizyonumuz çerçevesinde ilçemizin gelişimi için alacağımız her katkı bizler için çok kıymetli. Gelişen ve değişen ilçemiz için OMÜ ile yapmış olduğumuz ve yapacağımız akademik, sosyal ve kültürel işbirliği çalışmalarımız ile bu gelişim ve değişimin kalıcı olması için çalışmaktayız. İlçemize vermiş oldukları önem ve destekten ötürü OMÜ Rektörümüz Sayın Prof. Dr. Yavuz Ünal ve ekibine teşekkür ederim." dedi.

Ziyaretin sonunda OMÜ Rektörü Prof. Dr. Yavuz Ünal ziyaretin anısına Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir'e hediye takdim etti.

Kaynak: AA / Eğitim

Ondokuz Mayıs Üniversitesi Ondokuz Mayıs Üniversitesi Sebahattin Özdemir Yavuz Ünal Havza Havza Belediye Eğitim Haberler

Erdoğan CHP'li belediyelere resti çekti: Bakanlığımız borçların tahsiline başlayacak

Erdoğan CHP'li belediyelere resti çekti: Bakanlığımız borçların tahsiline başlayacak

TBMM'de ortalık savaş alanına döndü! AK Partili Karaismailoğlu, DEM Parti'li Bozan'a yumruk attı

TBMM'de ortalık savaş alanına döndü! AK Partili Karaismailoğlu, DEM Parti'li Bozan'a yumruk attı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Meclis'teki protestolara sert çıktı: Biz bu şımarıklığa boyun eğmeyiz

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Meclis'teki protestolara sert çıktı: Biz bu şımarıklığa boyun eğmeyiz

Bakmadan Geçme

25-26 Temmuz Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da planlı elektrik kesintileri! 25-26 Temmuz Konya elektrik kesintisi listesi! (GÜNCEL) MEDAŞ Konya elektrik kesintisi ne zaman bitecek? 25-26 Temmuz 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 25-26 Temmuz Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 25-26 Temmuz Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 25-26 Temmuz İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir elektrik kesintisi! 25-26 Temmuz İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? Beylikdüzü, Şişli, Sarıyer elektrik kesintisi! 25-26 Temmuz Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Elektrikler ne zaman gelecek? Ankara Yenimahalle, Altındağ, Pursaklar elektrik kesintisi! Şişe çevirmece doğruluk soruları! Şişe çevirmecede sevgiliye sorulabilecek zor doğruluk soruları örnekleri e-Nabız randevu onaylama! e-Nabız'dan randevu nasıl onaylanır? En-Nesyri müslüman mı? Youssef En-Nesyri nereli, dini ne, ailesi müslüman mı? Testo Taylan kaç yaşında, nereli? Testo Taylan'ın boyu, kilosu kaç, ne mezunu? Ruzomberok nerenin takımı? Ruzomberok hangi ülkenin takımı, hangi ligde oynuyor? TBMM'de hangi milletvekilleri kavga etti? TBMM'de ne oldu, kavga neden çıktı? Galatasaray Lecce maçı kaç kaç, bitti mi? MAÇ SKORU! Galatasaray Lecce maçı kaç kaç, canlı maç skoru!
Bingöl'de madde bağımlısı şahıs sokaktakilere bıçakla saldırdı! 2 kişi öldü, 7 kişi yaralandı

Bingöl'de madde bağımlısı şahıs sokaktakilere bıçakla saldırdı! 2 kişi öldü, 7 kişi yaralandı

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title