Bunun adı vahşet! Arka 2 bacağı kesilmiş yavru köpek bulundu

Bunun adı vahşet! Arka 2 bacağı kesilmiş yavru köpek bulundu

18.01.2021 23:14 | Son Güncelleme: 19.01.2021 00:19

Edirne'nin Havsa ilçesinde, arka iki bacağı kesilmiş halde yavru köpek bulundu. İlk belirlemelere göre, köpeğin arka bacaklarının simetrik kesildiği ve insan müdahalesi olduğunu düşünülüyor.

Edirne'nin Havsa ilçesinin Hacıgazi Mahallesi'nde, iddiaya göre yemek yemek için bir bahçeye giren köpeğin arka bacaklarının kesik olduğunu gören vatandaşlar, köpeğin fotoğrafını çekip sosyal medya üzerinden Sokak Hayvanlarını Koruma ve Yaşatma Derneği'ne gönderdi.

Fotoğrafın paylaşılmasının ardından, Sokak Hayvanlarını Koruma ve Yaşatma Derneği Başkanı Yasin Yılmaz, Havsa ilçesine gelerek yaralı köpeği alıp İstanbul'da bulunan özel bir hayvan kliniğine götürdü.

"SİMETRİK KESİLDİĞİ DÜŞÜNÜLÜYOR"

Klinikte yapılan ilk belirlemelere göre köpeğin arka bacaklarının simetrik kesildiğini ve bir insan yapısı olduğunu düşündüklerini söyleyen Yılmaz, cinsel istismara maruz kalıp kalmadığının ise bugün yapılan kontrollerinin ardından netleşeceğini ifade etti.

SUÇ DUYURUSUNDA BULUNULACAK

Köpeğin tedavisinin devam ettiğini belirten Yılmaz, yaşanan vahşet ile ilgili ayrıca suç duyurusunda bulunacaklarını da ifade etti.

Bunun adı vahşet! Arka 2 bacağı kesilmiş yavru köpek bulundu

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / ŞENER URFA

Haber Yorumları (2)
VATANDAŞ: hayvanlara bu zulmü yapan caninin ne tür bir yaratık olduğu anlaşılamamıştır, İNŞALLAH ALLAH (CELLE CELALÜHU) kahru perişan eyleye, aynen o hayvana ettiğini bula.
DENİZ: Bu hayvana eziyet edenin Allah bin türlü belasını versin. İki dünya da da cehennemi yaşasın. Hayvan hakları yasası nere de hala yolda.
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title