Eda Erol ile Alişan Ayrılığına "Kurgu" Diyen Nurella'ya Sert Yanıt: Katana
Haberler » Magazin » Eda Erol ile Alişan Ayrılığına "Kurgu" Diyen Nurella'ya Sert Yanıt: Katana - Magazin

Eda Erol ile Alişan Ayrılığına "Kurgu" Diyen Nurella'ya Sert Yanıt: Katana

Eda Erol ve Alişan'ın, Esra Erol'un yeni programı için kurgu gereği ayrıldığını ima eden Nur Yerlitaş'a Esra Erol'un eşi Ali Özbir'den "O katanayı Allah'a emanet ediyorum" cevabı geldi.

Eda Erol ile Alişan Ayrılığına

Ünlü modacı , Instagram hesabından ve Eda Erol'un ayrılığıyla ilgili "Alişan ayrılmış üzülmeyelim. Baldızı programında barıştırır. Ahahha reyting..." yorumunu yaptı.

YENİ PROGRAM İÇİN AYRILDIKLARINI İMA ETTİ

Nur Yerlitaş, yaptığı bu yorumla ayrılığı ti'ye alıp, Eda Erol'un, ablası 'un programı için kurgu gereği Alişan'la ayrıldığını ima etti. Zira, izdivaç programı yayından kaldırılan Esra Erol, küsleri barıştıracağı yeni programıyla ekrana gelmeye hazırlanıyor. Yerlitaş'ın imasına göre Eda Erol, ayrıldığı nişanlısı Alişan'la, ablası Esra Erol'un programında barışacak ve reyting rekorları kırılacak.

"O KATANAYI ALLAH'A HAVALE EDİYORUM"

İşte bu imalar, Esra Erol'un eşi 'i çileden çıkardı. Özbir, Nur Yerlitaş'ın imalarını hatırlatan bir takipçisine Instagram üzerinden "O katanayı Allah'a havale ediyorum" cevabını verdi. Öte yandan katananın anlamını merak edenler için belirtelim, katana yük taşımada kullanılan atlara argoda verilen isim.

Manşet

Haberler