Ebru Polat'tan dikkat çeken Can Yaman yorumu: Ona yürümedim, koştum, zıpladım ama kendisini bitirdi - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

Ebru Polat'tan dikkat çeken Can Yaman yorumu: Ona yürümedim, koştum, zıpladım ama kendisini bitirdi

Can Yaman'ın yarı çıplak pozuna "Bunu gördükçe evdekine yemek veresi gelmez insanın" yorumunu yapan Ebru Polat, geçtiğimiz gün katıldığı programda "Can'a yürümedim, koştum hatta zıpladım ama kadınlara nasıl davranması gerektiğini bilmiyor" dedi.

Yaptığı her açıklama ve paylaşımla gündeme gelen şarkıcı Ebru Polat, Ali Eyüboğlu ile İlkay Buharalı'nın YouTube kanalları için hazırladığı Magazin Noteri isimli programına konuk oldu. Bir dönem oyuncu Can Yaman'a olan hayranlığını gösteren Polat, Yaman'ın son açıklamalarının ardından hissettiklerini anlattı.

Programın başında Can Yaman'a yaptığı yorum hatırlatılan Ebru Polat, "Adama yürümedim, koştum hatta zıpladım. Kadınlara nasıl davranması gerektiğini bilmiyor. Çok kaba, hiç o şekilde düşünmemiştim onu. İnsan, kendisini nasıl bitiririn örneği oldu Can Yaman" dedi.

Ebru Polat'tan dikkat çeken Can Yaman yorumu: Ona yürümedim, koştum, zıpladım ama benim için bitti

Yakışıklı oyuncu Can Yaman, İtalya'da kaldığı otelin terasında yarı çıplak poz vermişti. Bu poza sesiz kalamayan şarkıcı Ebru Polat ise "Maşallah! Olan var olmayan var. Bunu gördükçe insanın evdekine yemek veresi gelmez! Bir de bizimkiler o tipleriyle kaprisli, tripli. Boş yere kahır çekiyoruz" şeklinde yorum yapmıştı.

Ebru Polat'tan dikkat çeken Can Yaman yorumu: Ona yürümedim, koştum, zıpladım ama benim için bitti

Can Yaman, verdiği bir röportajda 2016 yılında aynı dizide rol aldığı meslektaşı Selen Soyder'e göndermede bulunmuş ve onun için: "Demet biraz snob olsaydı asla uyumlu olamazdık. Mesela 'Hangimiz Sevmedik' dizisindeki partnerim Selen Soyder'le bu yüzdem problem yaşadım. Gel de şimdi sette bu problemlerin üzerine kamera önünde aşk çek. Başrol çiftinin libidosunun yüksek olması lazım. Ben hep şunu söylüyorum, oyuncular ikiye ayrılıyor; Libidosu olanlar, libidosu olmayanlar… Cast da buna göre yapılmalı" şeklinde ifadeler kullanmıştı.

Libido açıklamasıyla gündeme gelen Can Yaman, İspanya'da konuk olduğu bir programda hayranlarından gelen sorularını yanıtlamıştı. Can Yaman, "Senin bu dünyadan olduğunu kanıtlayacak bir şeyler anlatır mısın?" diyen kadına "Arka odaya geçelim, kanıtlayayım" cevabıyla kendisine yardımcı olan çevirmeni bile şaşkına çevirmişti.

Ebru Polat'tan dikkat çeken Can Yaman yorumu: Ona yürümedim, koştum, zıpladım ama kendisini bitirdi

Haberler.com - Magazin Haberleri

Ali Eyüboğlu, Ebru Polat, Can Yaman, Magazin, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (32)

ömer turan:

3 5 kas yapınca adam sanırsan daha çook adama beklersin ebrucum. kasa değil kalbe bak.

dopr:

Toplum ahlakı gittikçe çöküyor para bir yere kadar götürür insanı ALLAH sonumuzu hayr etsin. .

SPORTİNG:

beğenmişse isteyebilir normaldir. bir şeyi istemek güzel bir şey.

Tüm 32 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title