Çıplak Fotoğraf Skandalı Sonrası Şirazesi Kayan Ebru Şallı Podyumda Az Kalsın Düşüyordu

Çıplak Fotoğraf Skandalı Sonrası Şirazesi Kayan Ebru Şallı Podyumda Az Kalsın Düşüyordu

Ebru Şallı, çıplak fotoğraf skandalı sonrası podyumda boy gösterdi. Şallı, yürürken dengesini kaybedince, herkes "Çıplak fotoğraflar sonrası dengesi kalmamıştır." diye yorum yaptı.

Çıplak fotoğraf skandallarıyla gündemde olan Ebru Şallı, Cengiz Abazoğlu'nun defilesinde boy gösterdi. Şallı, yürürken düşmekten son anda kurtuldu. Bu görüntüden sonra "çıplak fotoğraflar ünlü mankenin dengesini bozdu." diye yorumlandı.

PODYUMDA DÜŞMEKTEN SON ANDA KURTULDU

Manken Ebru Şallı'nın geçen günlerde telefon uygulaması Snapchat'ten çıplak fotoğrafını paylaştığı öne sürülmüştü. Önce menajeri "Söz konusu fotoğraflar kesinlikle Ebru Şallı'ya ait değildir ve bu konuda gerekli tüm yasal yollara başvuruyoruz." açıklamasında bulundu. Ardından Ebru Şallı ''Fotoğraftaki kişi ben değilim. İki erkek evladım var, çok üzücü bir duruma maruz bırakıldım.'' diye konuşmuştu. Magazin gündeminin en çok konuşulan ismi Ebru Şallı, podyuma çıktığı defilede düşmekten son anda kurtuldu.


EBRU ŞALLI'NIN DENGESİ KALMADI

Sosyal medyada Ebru Şallı'nın yeni bir çıplak fotoğraf paylaştığı iddiası konuşulmaya başlandı. İddiaya göre Ebru Şall, bu defa cinsel organını gösteren bir fotoğrafı Snapchat'ten paylaştı.


Bu iddia ile yeniden sosyal medyanın bir numaralı gündemi haline geldi. Podyumda düşmekten son anda kurtulunca "çığlak fotoğraflar sonrası şirazesi kaydı, düşmesi normal" yorumları yapıldı.