Haberler

  "Dünyayla Benim Aramda" dizisi yayında| Senarist Bulut: Bildiğimiz anlamda aşk geçerliliğini kaybetti

  Güncelleme:

  T24 Video HaberDisney+ Türkiye'nin yeni dizisi 'Dünyayla Benim Aramda' izleyiciyle buluştu.

  T24 Video Haber

  Disney+ Türkiye'nin yeni dizisi 'Dünyayla Benim Aramda' izleyiciyle buluştu. Oyuncular Demet Özdemir, Buğra Gülsoy, Hafsanur Sancaktutan, Metin Akdülger ve senarist Pınar Bulut T24 ekranlarında diziyi Muammer Brav'a anlattı. Senarist Pınar Bulut, dizinin "bir aşk hikayesinden ziyade bir ilişki hikayesi" olduğunu ifade etti.

  'Dünyayla Benim Aramda', büyük bir tutkuyla başlayan fakat zamanla aralarındaki bu büyük aşkın artık eskisi gibi olmadığını fark eden bir kadının ilişkisini kurtarmak adına sosyal medya üzerinden oynadığı oyunu ve beraberinde yaşananları bağlılık kavramı üzerinden ele alıyor.

  "Hiç kimse göründüğü kadar masum değildir"

  İlkin karakterinin gelgitlerinin ve duygusal çöküşlerinin kendisini çok etkilediğini ifade eden Demet Özdemir, karakterini ilk önce çok sevemediğini ancak "taraftarı olmadığı bir karakteri oynamanın çok keyifli" olduğunu belirtti ve ekledi: "Ama onu tanıdıkça seversiniz. Beni tanıdıkça seversiniz o yüzden İlkin'i tanıdıkça sevdim."

  İzleyicinin dizide kendi hayatlarından yaşanmışlıklar, anlar ve duygular bulacağını söyleyen Buğra Gülsoy, "ilk defa kendi mesleğini yapan bir karakteri canlandırdığını" belirterek her bölümün daha da arapsaçına dönüşeceğini ifade etti.

  Metin Akdülger, canlandırdığı Kenan karakteri hakkında "Daha önce canlandırmadığım bir ruh, çok enteresan bir hayat ritmi var" diye konuştu.

  Hafsanur Sancaktutan da Brav'ın masumiyetle ilgili sorusunu İlkin karakterinin "Hiç kimse göründüğü kadar masum değildir" sözüyle yanıtlarken canlandırdığı Sinem karakterinin "yanlışlarıyla doğruyu bulduğunu" ifade etti.

  "Ana akımla kanlı bir ilişkim yok"

  Brav'ın "Ana akımdan öc mü alıyorsunuz?" sorusuna Pınar Bulut, "Ana akımla kanlı bir ilişkim yok, döner dolaşır oraya gelirim. Orada anlatamadıklarınızı dijital platformlarda anlatabilirsiniz...Dijitale iş yapmak, kalemimi cesaretlendiriyor... Ana akımda incelikli duyguları tasvir etmeye sabredecek bir zaman yok" yanıtını verdi.

  Öte yandan "Birçok sistemin iflas ettiği ve buna yeni çözümler aradığımız bir dönemdeyiz, bildiğimiz anlamdaki aşk artık geçerliliğini kaybetti" diyen Bulut, yönetmen koltuğunda Hülya Gezer'in olması, uygulayıcı yapımcının kadın olmasının fark yarattığını belirterek "Yanınızda niyetinden emin olduğunuz bir kadın varsa sırtınız yere gelmiyor" dedi.

  Dizinin oyuncuları

  MF Yapım'ın yapımını üstlendiği, Pınar Bulut'un senaristliğini yaptığı 'Dünyayla Benim Aramda' dizisinin yönetmen koltuğunda Hülya Gezer oturuyor. Dikkat çeken projenin oyuncu kadrosunda Demet Özdemir, Buğra Gülsoy, Hafsanur Sancaktutan, Metin Akdülger, İbrahim Selim, Melisa Döngel, Ali Yoğurtçuoğlu ve Zerrin Tekindor bir araya geliyor.

  Kaynak: DailyMotion.com / TV

  Dünyayla Benim Aramda Hafsanur Sancaktutan Buğra Gülsoy Türkiye TV Haberler

  Netanyahu'nun oğlundan skandal harita! Türkiye'yi soykırım yapmakla suçladılar

  Netanyahu'nun oğlundan skandal harita! Türkiye'yi soykırım yapmakla suçladılar

  Bakan Özhaseki evine haritalama uçağıyla mı gidiyor? Bakanlık iddiayı doğrulayıp 'tasarruf' vurgusu yaptı

  Bakan Özhaseki evine haritalama uçağıyla mı gidiyor? Bakanlık iddiayı doğrulayıp "tasarruf" vurgusu yaptı

  Türkiye'deki yaşlı nüfus oranı cumhuriyet tarihinde ilk kez çift haneye ulaştı

  Türkiye'deki yaşlı nüfus oranı cumhuriyet tarihinde ilk kez çift haneye ulaştı

  Bakmadan Geçme

  Survivor bireysel dokunulmazlık oyununu kim kazandı 30 Mayıs Perşembe 2024? #128250 Survivor kim kazandı? 30 Mayıs Perşembe Mavi Takım mı kazandı, Kırmızı Takım mı kazandı? #129300 Survivor CANLI izle! 30 Mayıs Perşembe TV8 Survivor HD izleme linki var mı? #128250 Hudutsuz Sevda 35. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? 30 Mayıs Hudutsuz Sevda yeni bölüm fragmanı izleme linki var mı? #128250 İnci Taneleri 18. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? 30 Mayıs İnci Taneleri yeni bölüm fragmanı izleme linki var mı? İZSU İzmir su kesintisi: İzmir'de sular ne zaman gelecek? 30-31 Mayıs 2024 İzmir su kesintisi listesi! Aldatmak 71. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? 30 Mayıs Aldatmak yeni bölüm fragmanı izleme linki var mı? #128250 KOSKİ Konya su kesintisi: Konya'da sular ne zaman gelecek? 30-31 Mayıs 2024 Konya su kesintisi listesi! BUSKİ Bursa su kesintisi: Bursa'da sular ne zaman gelecek? 30-31 Mayıs 2024 Bursa su kesintisi listesi! Bayern Münih'in yeni teknik direktörü Vincent Kompany kimdir? Vincent Kompany nerelidir, kaç yaşında? Eyvah Eyvah nerede çekildi? Eyvah Eyvah oyuncuları, konusu ve fragmanı! Eyvah Eyvah ne zaman çekildi? #128250 İSKİ İstanbul su kesintisi: İstanbul'da sular ne zaman gelecek? 30-31 Mayıs 2024 İstanbul su kesintisi listesi! ASAT Antalya su kesintisi: Antalya'da sular ne zaman gelecek? 30-31 Mayıs 2024 Antalya su kesintisi listesi! Eyvah Eyvah filmi oyuncuları kim? Eyvah Eyvah filmi konusu ve Eyvah Eyvah özeti! #128250 ASKİ Ankara su kesintisi: Ankara'da sular ne zaman gelecek? 30-31 Mayıs 2024 Ankara su kesintisi listesi!
  Siirt Valisi silahlı çatışma ortasında kaldı: 2 yaralı

  Siirt Valisi silahlı çatışma ortasında kaldı: 2 yaralı

  500
  Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
  title