Dünyaca ünlü İsrailli model Bar Refaeli, üçüncü kez anne oldu
Haberler » Magazin » Dünyaca ünlü İsrailli model Bar Refaeli, üçüncü kez anne oldu - Magazin

Dünyaca ünlü İsrailli model Bar Refaeli, üçüncü kez anne oldu

Ünlü İsrailli model Bar Refaeli, üçüncü kez anne oldu. Bebeğinin cinsiyetini açıklamayan model, "Gerçek çekici görünüm bu. 3,5 yılda 3'üncü bebek. Aile her şeydir. Hayat güzeldir" notunu yazdı.

Dünyaca ünlü İsrailli model Bar Refaeli, üçüncü kez anne oldu

Dünyaca ünlü model İsrailli model 'den müjdeli geldi. Bar Refaeli, hesabından 'Gerçek çekici görünüm bu' notuyla hayranlarını sevindiren haberi verdi.

"AİLE HER ŞEYDİR. HAYAT GÜZELDİR"

Ünlü model Bar Refaeli üçüncü kez oldu. 34 yaşındaki İsrailli model, eşi Adi Ezra ile yaşadığı üçüncü çocuk sevincini sosyal medya hesabında paylaştı.

Hastane kıyafetleri içinde fotoğrafını paylaşan Rafaeli, "Gerçek çekici görünüm bu. 3,5 yılda 3'üncü bebek. Aile her şeydir. Hayat güzeldir" notunu yazdı.

2 ÇOCUĞU DAHA VAR

Refaeli'nin 3 yaşında Liv ve 2 yaşında Elle adında iki çocuğu daha bulunuyor. Ünlü model, üçüncü bebeğinin adını ve cinsiyetini açıklamasa da Times of Israel gazetesi, Refaeli'nin bir erkek bebek dünyaya getirdiğini yazdı.


Haber Videosu

: Dünyaca ünlü İsrailli model Bar Refaeli, üçüncü kez anne oldu
HABER YORUMLARI
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet

Haberler