Yemek verdiği sokak köpeğini takip eden adam, karşısındaki manzarayla hıçkırıklara boğuldu - Haberler
Haberi Paylaş

Yemek verdiği sokak köpeğini takip eden adam, karşısındaki manzarayla hıçkırıklara boğuldu

Haberler.com - Barış Yahya Çinçin - Dünya
 - Güncelleme:

Çin'de kaydedilen görüntülerde, yolda ilerleyen bir adam sokak köpeğine yemek verdi. Köpeğin garip tavırlarından şüphelenen adam, hayvanı takip ettiğinde karşısında gördüğü manzarayla ağlamaya başladı. Çünkü köpek, yemeği kendisi için değil yavruları için istiyordu. Söz konusu görüntü, milyonlarca izlenme aldı.

Çin'de kaydedilen bir görüntü, TikTok'ta gündeme oturdu. Yolda ilerlediği sırada aç bir köpek gören adam, gizemli tavırları nedeniyle şüphelendiği köpeğe yemek verdi.

Douyin isimli sosyal medya kullanıcısı, ilk başta köpeğin yemeği kendisi için istediğini düşündü fakat tahmin ettiği gibi olmadı. Köpek, yemeği aldıktan saniyeler sonra koşmaya başladı.

Yemek verdiği sokak köpeğini takip eden adam, karşısındaki manzarayla hıçkırıklara boğuldu

Adam da vakit kaybetmeden köpeği takip etmeye başladı. Ancak bir süre sonra karşısına çıkan manzara nedeniyle hıçkırıklara boğuldu. Çünkü köpek, yemeği kendisi için değil yavruları için istemişti.

Yemek verdiği sokak köpeğini takip eden adam, karşısındaki manzarayla hıçkırıklara boğuldu

Köpeğin yemeği aldıktan sonra adama doğru attığı "teşekkür bakışı" da gözlerden kaçmadı. Video, milyonlarca görüntülenmenin yanı sıra çok sayıda yorum da aldı.

Sosyal Medya, Tiktok, Köpek, Dünya, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (17)

vatandaş rıza:

Adamlara niye kızıyorsunuz siz kuzu ciger kuzu kebab kuzu tandır dana döş tavuk baget hindi salam pirzola biftek ağactamı yetişiyor köpekte can inekte koyunca hindide yani adamlara yiyor diye kızmaya hakıkınız yok

Hek Tor:

Dogru, "Kokorec" sadece Yunanistan ve Türkiye"de bu kadar yeniyor ki Avrupa Birligi ucubesi Yunan"a yasaklamis durumda.... Diger dünya ülkelerinde ne oldugunu duyunca igreniyorlar ve cogu ülkede yasak.... Ama biz istahla yiyoruz.

ADANALI :

büyütüp kesip yiyorlar :P

Tüm 17 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title