Yoğun bakımdan çıkan talihsiz kadın, annesi ile kocasının evlendiğini öğrendi - Haberler
Haberi Paylaş

Yoğun bakımdan çıkan talihsiz kadın, annesi ile kocasının evlendiğini öğrendi

Haberler.com - Dünya
 - Güncelleme:

Brezilya'da geçirdiği felç sonrası 78 gün yoğun bakımda kalan Kamylla Wanessa Cordeiro de Melo, yoğun bakımdan çıktığında kocasının annesiyle evlendiğini öğrendi.

Obezite tedavisi için ameliyat olduktan sonra felç olan Kamylla Wanessa Cordeiro de Melo, 78 gün boyunca hastanede kaldı. Hastanede kaldığı sürede annesi ile kocası arasında bir ilişki başladı. Annesi ve eski eşinin evlilikle noktalanan ilişkileri sonrası büyük bir hayal kırıklığı yaşadığını belirten Kamylla, "Annemi aradım, hastaneden çıktığımı söyledim ve 'birlikte olduğunuz doğru mu?' diye sordum. 'Evet birlikteyiz ve mutluyuz' dedi. Duyduklarıma inanamadım" dedi.

Konuyla iligili konuşan Kamylla, "Ergenliğimden beri annem benimle yarış içinde. Benden yalnızca 20 yaş büyük ve her zaman giysilerin kendisinde daha çok yakıştığını, yaptığı yemeklerin benimkinden daha güzel olduğunu söylerdi. Ne yaparsam yapayım, asla yeterince iyi değildim. 25 yaşına geldiğimde benden 10 yaş büyük birine aşık oldum ve 2013'te evlendik. Ertesi sene zor bir hamileliğin ardından şimdi 6 yaşında olan oğlumu doğurdum" dedi.

Talihsiz kadın yoğun bakımdayken annesi ile kocası evlendi

2017'de hormonlarının dengelenmesi için ameliyat olan Kamylla "Bu dönemde annem eşime yardım etmek ve o zaman 4 yaşında olan oğluma bakmak için evimize taşındı. Babam ve erkek kardeşim kendi evlerinde kalmıştı. Hastanede geçirdiğim sürede eski sevgilimin iki kez ziyaretime geldiğini, anneminse hiç gelmediğini öğrendim" şeklinde konuştu.

Talihsiz kadın yoğun bakımdayken annesi ile kocası evlendi

Babası ise Kamylla'yı hastaneden çıkarmak için geldiğinde, kızına annesinin sadakatsizliklerini anlattı. Yaşananları hayatındaki en büyük acı olarak nitelendiren Kamylla "Babam lafı fazla uzatmadan annemin kocamla bir ilişkisi olduğunu söyledi. Yaşadığım hayal kırıklığı çok büyüktü. Annemi aradım, hastaneden çıktığımı söyledim ve 'birlikte olduğunuz doğru mu?' diye sordum. 'Evet birlikteyiz ve mutluyuz' dedi. Duyduklarıma inanamadım" ifadelerini kullandı.

Oğlunun babasını ve büyükannesini düzenli olarak gördüğünü söyleyen Kamylla, şöyle devam etti: "Oğlum, mahkeme kararıyla haftada birkaç günü babasıyla geçiriyor. Oğlumun bu zarar verici ve zehirli ilişkiye tanık olmasına izin vermekle yükümlüyüm. Geçenlerde, annemle eski eşimin 2 Mart'ta ilişkilerinin yıldönümlerini kutlayacaklarını öğrendim."

Haberler.com - Dünya

Felipe Melo, Obezite, 3. Sayfa, Dünya, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (130)

Ahlahsızlardan nefret ederim:

Böyle ahlaksız rezil mahlukları yaşatmıycaksın ikiside ölümü hak ediyor pislik rezil mahluklar

Hicran:

Daha neler duycaz acaba ne migde bulandırıcı şey anneye bak damadıyla

Mehmet:

Lise mezunu bekçileri maaşları 5000 üzerinde 5 yıllık fakülte mezunu öğretmen maşkları 4400 TL bunun 150 TL si 6 aya bir vergi dilimine girdiği için 6 ay boyunca kesiliyor ne demişler adalet mülkün temelidir

Tüm 130 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title