Haberi Paylaş

Meksika'da 3 gün önce kaçırılan genç kız, çöp poşetinde çıplak halde bulundu

Dünya Haberleri

Meksika'nın başkenti Mexico City'de üç gündür haber alınamayan 16 yaşındaki María Ángela Olguín, bir çöp poşetinin içinde çıplak şekilde buldu. Polise kaçırıldığını söyleyen genç kız, kendisi gibi rehin tutulan birçok kızın olduğunu belirtti.

Meksika'nın başkenti Mexico City'de 16 yaşındaki María Ángela Olguín, bir anda ortadan kayboldu. Üç gün boyunca kendisinden haber alınamayan María'yı, bir kadın şehrin çöp alanında bir çöp poşetinin içinde çıplak şekilde buldu.

Otoparktan geçerken büyük bir poşetin içinden inleme sesi geldiğini söyleyen kadın, poşeti açtığında genç kızı gördüğünü belirtti. María, polise, kaçırıldığını ve kendisi gibi kaçırılan birçok kızın da rehin tutulduğunu söyledi.

Meksika'da 3 gün önce kaçırılan genç kız, çöp poşetinde çıplak halde bulundu,

İlk bulunduğunda zihin bulanıklığı yaşayan ve henüz bilinci tam olarak yerine gelmeyen María, polise kimin kendisini kaçırdığı ile ilgili bilgi veremedi.

Meksika'da 3 gün önce kaçırılan genç kız, çöp poşetinde çıplak halde bulundu,

Öte yandan María'nın kaçırılma anı güvenlik kameralarına yansıdı. María'nın annesini bir metronun tuvaletinin dışında beklerken bir adam tarafından kolundan tutulup götürüldüğü görüldü.

Haberler.com / Turan Yiğittekin - Dünya

Mexico City Dünya Güncel Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (4)

haksız mıyım:

hyaırdır abi. her güne meksika haberleri ile uyanıyoruz. yok meksikada keçileri kızartıp yediler yok meksikada kadın cinayeti. latin köklerimiz var da biz mi bilmiyoruz acaba

Cevap Yaz454Yayından Kaldır
Alkurt:

Haksiz miyim, GÜZEL KARDESIM HIC BIR SEY ICMEDIM SABAHTAN BERIDIR OKUYORUM OKUYORUM VE OKUYORUM. TARIH, BIYOLOJI, PSIKOLOJI SOSYOLOJI, ANTREPOLOJI..VS. OKUYOR ARASTIRIYOR YAZIYORUM.,TAVSIYEM, KIZILDERILERIN AMERIKAYA GÖCÜNÜ BERRING BOGAZI ÜZERINDEN NASIL YAPTIGINI OKU VE ARASTIR..AMERIKAYI KIZILDERILILER KESFETMISTIR.

10Yayından Kaldır
haksız mıyım:

alkurt sana tek sorum var: ne içiyon abi. kafanın bu kadar güzel olmasını neye borçlusun

10Yayından Kaldır
Tüm 4 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title