Haber : Ev sahibi evcil hayvan istemeyince kedisiyle nikah masasına oturdu - Haberler

Haberi Paylaş

Ev sahibi evcil hayvan istemeyince kedisiyle nikah masasına oturdu

 - Güncelleme:

İngiltere'de 49 yaşındaki bir kişi, ev sahiplerinin mülklerinde evcil hayvan istememesi üzerine kedisiyle evlendi. Kedisinden ayrılmak yerine onunla birlikte sokaklarda yaşamayı tercih edeceğini söyleyen kadının düğününe bir grup arkadaşı katılırken, çocukları ise orada bulunmadı.

İngiltere'nin başkenti Londra'da yaşayan 49 yaşındaki Deborah Hodge, mülklerinde evcil hayvan istemeyen ev sahipleri nedeniyle 3 hayvanını yeniden yuvalandırmak zorunda kalmasının ardından geride kalan tek kedisinden ayrılmamak için ilginç bir yönteme başvurdu.

KEDİSİYLE EVLENDİ

Yahoo'nun aktardığı habere göre; tek başına yaşayan 2 çocuk annesi Deborah, ev sahibine evcil hayvanına ne kadar bağlı olduğunu gösterebilmek için kedisiyle evlendi. "Kaybedecek bir şeyim yoktu" diyen Deborah, "Hiçbir şeyin ben ve kedim India'yı ayıramayacağına dair yeninler ettim" dedi.

Ev sahipleri evcil hayvan istemeyince kedisiyle nikah masasına oturdu

ÇOCUKLARI TÖRENE GELMEDİ

Kedisinden ayrılmak yerine onunla birlikte sokaklarda yaşamayı tercih edeceğini belirten Deborah, nikah törenine ise bir grup arkadaşının katıldığını ve çocuklarının ise o gün orada olmadığını söyledi.

Ev sahipleri evcil hayvan istemeyince kedisiyle nikah masasına oturdu

Haberler.com / Emre İliksiz - Dünya

İngiltere kedi Dünya Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title