Cinsel organındaki şişlikten şikayet eden adam, hastanede kadın olduğunu öğrendi - Haberler
Haberi Paylaş

Cinsel organındaki şişlikten şikayet eden adam, hastanede kadın olduğunu öğrendi

Haberler.com - Barış Yahya Çinçin - Dünya
 - Güncelleme:
Cinsel organındaki şişlikten şikayet eden adam, hastanede kadın olduğunu öğrendi

Kosova'da yaşayan ve ismi açıklanmayan 67 yaşındaki bir adam, cinsel organındaki şişlikten şikayet ederek doktora gitti. Fıtık şüphesiyle hastaneye başvuran adamı muayene eden doktorlar, döl yatağının yanında rahim bulmaları nedeniyle büyük şaşkınlık yaşadı. Adamın, aynı zamanda kadın cinsel organlarına da sahip olduğu tespit edildi.

Kosova'da duyanların ağzını açık bırakan bir olay yaşandı. İsmi açıklanmayan 67 yaşındaki adam, uzun süredir cinsel organında duran şişlik nedeniyle sorun yaşıyordu. Adam, şişliğin ciddi boyutlara ulaşmasının ardından doktora gitmeye karar verdi.

Hastanın cinsel organını muayene eden doktorlar, gördükleri karşısında kısa süreli şaşkınlık geçirdi. Çünkü adamın döl yatağının yanında rahmi ve vajinal unsurlar da bulunuyordu. Ayrıca adamın yaşadığı durumu uzun süre fark etmemesi de dikkat çekti.

Doktorların muayenesinin ardından ameliyata alınan adamda fıtık olmadığı, aksine adamın şişlik olarak nitelediği bölgede kadın cinsel organı bulunduğu tespit edildi. Ameliyat edilen adam, kadınlık organını ve rahmini aldırdı.

Tıp dünyasında benzerlerine rastlansa da bu tarz vakalar yaygın olarak görülmüyor. Söz konusu adamın yaşadığı durumun, dünya genelinde 200 kişinin başına geldiği belirtilirken, hastanedeki doktorların ise ilk defa böyle bir olayla karşılaştığı bilgisi verildi.

Bu tür vakalarda, erkeklik organı gelişen bebeklerin, aynı zamanda kadınlık organları da gelişiyor. Ancak erkeklik organları daha önde olan hastalar, başlarına böyle bir durumun geldiğini çoğu zaman fark etmiyor. Bazıları ise tesadüf eseri gerçeği öğreniyor.

Cinsel Organ, Cinsellik, Cinsellik, Dünya, Haberler

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım

Yorumlar (3)

Ahmet Yonat:

Tadini cikarir artik

Ertan Aktas:

Biraz gec kalmis yas olmus 67

Omurilik Sarmsağı :

Darısı başına

500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title