Haberler

Bu acının tarifi yok! 11 yaşındaki çocuk, bütün ailesinin cenaze namazını kıldı

Güncelleme:

İsrail ordusunun saldırılarını sürdürdüğü Gazze Şeridi'nde, küçük bir çocuğun kaybettiği ailesinin cenaze namazındaki zor anları kameralara yansıdı.

İsrail'in Gazze Şeridi'ne yönelik saldırıları 140 gündür aralıksız devam ediyor. Filistin Sağlık Bakanlığı, 7 Ekim'den bu yana devam eden saldırılarda hayatını kaybedenlerin sayısının 29 bin 514'e, yaralananların sayısının ise 69 bin 616'ya yükseldiğini duyurdu.

AİLESİNİN CENAZE NAMAZINI KILDI

Savaşta tüm ailesini kaybeden Gazzeli çocuk, cenaze namazı sırasında zor anlar yaşadı. Gözyaşlarını tutamayan çocuğun o anları sosyal medyada gündem oldu. İzleyenlerin yürekleri dağlandı.

Haberler.com / İsmail Elal - Dünya

İsrail Gazze Çocuk Dünya Güncel Haberler

Bakmadan Geçme

Irak'taki Şii Milis Gücü Haşdi Şabi'ye Hava Saldırısı Düzenlendi E Devlet çöktü mü Son Dakika? E Devlet'te sorun mu var 20 Nisan Cumartesi 2024 20 Nisan 2024 Konya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Konya'da elektrik ne zaman gelecek? 20 Nisan İstanbul elektrik kesintisi! ELEKTRİKLER NE ZAMAN GELECEK? İstanbul'da elektrik kesintisi! 20 Nisan 2024 Antalya elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Antalya'da elektrikler ne zaman gelecek? 20 Nisan Gaziantep elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Gaziantep'te elektrikler ne zaman gelecek? Gaziantep'te elektrik kesintisi! 20 Nisan Manisa elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Manisa'da elektrik ne zaman gelecek? Manisa'da elektrik kesintisi! 20 Nisan İzmir GEDİZ elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! İzmir'de elektrik ne zaman gelecek? İzmir'de elektrik kesintisi! 20 Nisan 2024 Resmi Gazete ATAMA KARARLARI! Bugünün kararları neler? 20 Nisan Resmi Gazete yayımlandı! 32266 sayılı Resmi Gazete atamalar listesi! 20 Nisan Ankara elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER! Ankara'da elektrikler ne zaman gelecek? Ankara'da elektrik kesintisi! 20 Nisan Adana elektrik kesintisi! GÜNCEL KESİNTİLER Adana'da elektrikler ne zaman gelecek? Adana'da elektrik kesintisi! 22 Nisan Pazartesi günü okullar tatil mi, yarım gün mü? 20 Nisan Cumartesi Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı mı? Sayısal Loto sonuçları saat kaçta açıklanacak? Sayısal Loto CANLI izle! Sadettin Saran kimdir, serveti ne kadar? Sadettin Saran aday mı? Sadettin Saran Fenerbahçe başkanlığına aday oldu mu?
500

Yorumlar (31)

Ali Teke:

Allah katmerli belanı versin İsrail , yerle yeksan olasın

1009
58
yanıtYanıtla
Nuri Aga:

Katmerlisini boş ver Bi kez verse yeter ki

yanıt234
yanıt38
aristoteles:

onlarce yüzlerce senedir milysarlarca müslüman bela okuyor israile ve gercekleşmiyor gerceklerle yüzleşmenin vakti gelmiştir ..

yanıt119
yanıt172
aristoteles:

yüzyıllardır beddua ediyorsunuz bir tanesi tutmadıo artık bazı şeyleri düşünme vakti gelmedimi yunan mitolojısı bile bitti :)

yanıt95
yanıt192
GÖRÜNMEZ ADAM:

Bunun hesabını tüm islam alemi verecek Allah tüm zalimlerin iş birlikçilerin belasını versin

467
18
yanıtYanıtla
Shef :

Bu acının tek sorumlusu MÜSLÜMANLARDIR.

386
23
yanıtYanıtla
10 Kaplan:

Dur çocuk dünya senin başına yıkılmış gibi oldun. Ama daha herkesin başına yıkılmadı ama az kaldı.

yanıt46
yanıt5
Nuri Aga:

Ah ulan Hitler...

267
75
yanıtYanıtla
Dr.Kimbel:

Hitlere laf atma benim dedem hepsini bitiremedi ne yapsin amerikalilar engelledi

yanıt65
yanıt54
Nihat Tunç:

Bu savaşta dik turan bir Müslüman lider yok ben halk olarak ne yapayım ki Allah bunun hesabını hepimize soracaktır.

304
15
yanıtYanıtla
Tüm 31 yorumu okumak için tıklayın Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title