Ava giden balıkçı bir daha dönemedi! Ceset parçaları nehirdeki timsahın karnından çıktı - Haberler
Haberi Paylaş

Ava giden balıkçı bir daha dönemedi! Ceset parçaları nehirdeki timsahın karnından çıktı

Haberler.com / Olgun Kızıltepe - Haberler | Dünya
Ava giden balıkçı bir daha dönemedi! Ceset parçaları nehirdeki timsahın karnından çıktı

Brezilya'da günlerdir kendisinden haber alınamayan balıkçının ceset parçaları, bir timsahın karnından çıktı. Balıkçının korsanların saldırısına uğradıktan sonra nehre atıldığı, sonrasında timsahların saldırısına uğrayarak hayatını kaybettiği ihtimali üzerinde duruluyor.

Brezilya'da Elias Araujo isimli balıkçı Amazon ormanında bulunan Rio Negro nehrinde kayığı ile balık avladığı sırada yedi korsanın saldırısına uğradı. İddiaya göre korsanlar kayığına el koyduktan sonra balıkçıyı suya attı.

Korkunç olayı, bir insana ait kalıntıların timsah tarafından yendiğini gören vatandaşlar ortaya çıkardı. Ekipler tarafından sudan çıkarılan timsahın karnından çıkan parçaların 16 ekim tarihinden bu yana kayıp olan Elias'a ait olduğu tespit edildi.

Elias'ın saldırganlar tarafından öldürüp suya mı atıldı yoksa kaçarken suya düşüp timsah tarafından mı parçalandı henüz bilinmiyor. Polis saldırganların yakalanması için çalışmalarını sürdürüyor.

Korsanlar tarafından saldırıya uğrayan Elias'ın arkadaşı Portal Tucuma'da saldırganlardan kaçtıktan bir gün sonra ormanda sağ bulundu. Bulunduğunda şok geçirdiği için iki gün hastanede tedavi altında tutuldu.

Haberler.com - Son Dakika Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title