Rus televizyonundan Putin'in karşısına oturan ABD'li gazeteciye tepki: Bacaklarıyla ne yapıyor? - Haberler
Haberi Paylaş

Rus televizyonundan Putin'in karşısına oturan ABD'li gazeteciye tepki: Bacaklarıyla ne yapıyor?

Haberler.com / Gözde Nur Bayar - Haberler | Dünya

Rus devlet televizyonu, Putin'e Avrupa'daki gaz krizi hakkında soru soran ABD'li bir kadın gazeteciyi, sert bir dille suçladı. Kadın sunucunun etkinlikte bacaklarını Putin'e doğru uzatması ve diğer hareketleri, Ruslar tarafından cazibesini kullanmak istediği şeklinde yorumlandı. Yorumcular sunucu hakkında "Eleştirilme korkusu olmadan kendini açıkça cinsel bir obje olarak konumlandırdı." ifadelerini kullandı.

Rusya lideri Putin geçtiğimiz günlerde bir foruma katılmış ve sunucuyla olan diyaloğu gündem yaratmıştı. ABD'li bir kadın gazetecinin Rusya'nın Avrupa'ya gaz arzı hakkındaki sorusuna yanıt veren ardından aynı sorunun bir kez daha yöneltilmesiyle söylediklerinin dinlenmediğini düşünen Putin, "Önümde ne dediğimi duymamış gibi soruyu tekrarlayan güzel bir kadın var. Cevabı tekrar edeceğim" ifadelerini kullanmıştı.

Rus devlet televizyonu da Vladimir Putin'in dikkatini dağıtmaya çalıştığı iddiasıyla ABD'li kadın sunucuya tepki gösterdi. Gamble'ın Rus liderin "dikkatini dağıtmaya" çalıştığını iddia ettiler.

Rus televizyonundan Putin'in karşısına oturan ABD'li gazeteciye tepki: Bacaklarıyla ne yapıyor?

Başka bir sunucu olan Dmitry Kiselyov da, kadın sunucunun "vücut dilini tam gaz kullandığını" iddia etti. Bu sırada görüntüler moderatör Hadley Gamble'ın bacaklarına odaklandı. Bacak görüntüleri devlet televizyonu tarafından 69 yaşındaki Devlet Başkanı Putin'i gafil avlamak için başarısız bir girişim olarak görüldü.

Rus televizyonundan Putin'in karşısına oturan ABD'li gazeteciye tepki: Bacaklarıyla ne yapıyor?

Görüntülerle ilgili yorum yapması istenen beden dili uzmanı Judy James, "Tüm eski beden dili flört kılavuzları, ayağınızı birinin yönüne doğrultma hareketini cazibe ve çekicilik olarak işaret ettiğini" belirtti.

Rus televizyonundan Putin'in karşısına oturan ABD'li gazeteciye tepki: Bacaklarıyla ne yapıyor?

Putin'in savunucusu olarak bilinen Kiselyov, izleyicilere şunları söyledi: "Özetlemek gerekirse, Hadley cüretkar davrandı, feministler tarafından eleştirilme korkusu olmadan kendini açıkça cinsel bir obje olarak konumlandırdı."

Haberler.com - Son Dakika Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Yorumlar (8)
Abdil Erdik:Kimin umrunda yaw Cevap Yaz 0 3 Yayından Kaldır
baklavacı çeto :şimdi kadın sırtını dönerek konuşsa bu sefer de kadın putine kalçasını seyrettirdi derlerdi. peki bu mantıklı değil. Cevap Yaz 13 8 Yayından Kaldır
Gürkan Polat 66.06:Kötülere ALLAH Yeter Cevap Yaz 1 5 Yayından Kaldır
Tüm 8 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title