Doktoru, önlüğündeki spermler ele verdi! Ameliyathanede narkozlu sandığı 3 kadınla cinsel ilişkiye girdi - Haberler
Haberi Paylaş

Doktoru, önlüğündeki spermler ele verdi! Ameliyathanede narkozlu sandığı 3 kadınla cinsel ilişkiye girdi

Haberler.com - Haberler | Dünya
Doktoru, önlüğündeki spermler ele verdi! Ameliyathanede narkozlu sandığı 3 kadınla cinsel ilişkiye girdi

Almanya'da anestezi doktorunun, narkozlu sandığı hastalara yönelik tecavüzü büyük infial yarattı. Ameliyattan sonra narkozlu olduklarını düşündüğü 3 kadına cinsel tacizde bulunan doktorun çirkinliği, bir kadının olayı hatırlamasının ardından polise yaptığı şikayetle ortaya çıktı. Ekipler, doktorun önlüğünden aldığı sperm kalıntılarıyla kadınlardaki kalıntıları eşleştirdi. Tacizci doktor, 15 yıl hapis cezası istemiyle yargılanacak.

Almanya'nın Guetersloh şehrinde bulunan Sankt Elisabeth Hastanesi'nde skandal bir olay meydana geldi. Hastanede anestezi doktoru olarak görev yapan 43 yaşındaki Nils T. isimli şahıs, ameliyattan sonra yine ameliyathane içerisindeki gözlem alanına alınan 3 kadına, narkozlu olduklarını düşünerek cinsel saldırıda bulundu.

Doktoru, önlüğündeki spermler yaktı! Ameliyathanede narkozlu sandığı 3 kadınla cinsel ilişkiye girdi

Cinsel saldırıya uğrayan kadınlardan birinin, yaşadıklarını hatırlayıp polise şikayette bulunmasının ardından skandal patlak verdi. Hastaneye intikal eden polis ekipleri, doktorun önlüğünden ve kadınlardan alınan spermleri eşleştirdi. Doktor Nils T., olayın ardından hakkındaki iddiaları reddetti.

Doktoru, önlüğündeki spermler yaktı! Ameliyathanede narkozlu sandığı 3 kadınla cinsel ilişkiye girdi

Daha sonra Nils T.'nin evinde inceleme gerçekleştiren ekipler, doktorun bilgisayarında başka kadınlara da aynı şekilde cinsel saldırı gerçekleştirirken çektiği görüntüler olduğunu tespit etti.

Doktor Nils T., hakkındaki suçlamaların ardından polis ekipleri tarafından gözaltına alındı. Karakoldaki işlemlerin ardından tutuklanarak cezaevine gönderilen doktor, 15 yıl hapis cezası istemiyle yargılanacak. Olayın mahkemesi önümüzdeki günlerde yeniden görülecek.

Haberler.com - Son Dakika Haberleri
Yorumlar (5)
HAKAN ARSLANOĞLU:15 dakikalık keyif için 15 sene ceza yatacak doktor..
baklavacı çeto :inandırıcı gelmedi. yok narkozlu 3 kadın yok kadınlardan biri bunu hatırlamış bilmem ne. geçin bunları. affedersiniz de doktor amatör veya gerizekalı mı ki önlüğüne de spermleri bulaştırsın geçin bunları olayın gerçek yüzünü anlatın.
tahsin bueyuekkol:Bosu bosunaü eskiden son ceza yok idi
500