Doğal afetlerdeki yardımlarını unutmadı! Süleyman Soylu'dan CHP'li belediye başkanına teşekkür belgesi - Haberler
Haberi Paylaş

Doğal afetlerdeki yardımlarını unutmadı! Süleyman Soylu'dan CHP'li belediye başkanına teşekkür belgesi

Haberler.com / Gözde Nur Bayar - Haberler | Politika

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, orman yangınları ve sel felaketinde AFAD'a sağladığı destek için Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık'a teşekkür belgesi gönderdi. Teşekkür belgesini paylaşan Posbıyık, Bakan Soylu'ya duyarlılığı için teşekkür etti.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık'a orman yangınları ve sel felaketinde Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı'na ( Afad ) sağladığı destek nedeniyle teşekkür etti.

DOĞAL AFETLERDE AFAD'A DESTEK VERDİLER

Kdz. Ereğli Belediyesi'nin ülkemizin son dönemde yaşadığı orman yangınları ve sel felaketinde AFAD'a sağladığı destek, İçişleri Bakanlığı tarafından takdirle karşılandı. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu da Kdz. Ereğli Belediye Başkanlığı adına Başkan Halil Posbıyık'a AFAD'a katkıları nedeniyle teşekkür belgesi gönderdi.

"DUYARLILIĞI İÇİN TEŞEKKÜR EDİYORUM"

Teşekkür belgesini alan Başkan Posbıyık, "Ülkemiz inşallah bu tür afetler bir daha yaşamaz. Belediye olarak tüm imkanlarımızla devletimizin emrindeyiz. İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu'ya duyarlılığı için ayrıca teşekkür ediyorum" dedi.

Doğal afetlerdeki yardımlarını unutmadı! Süleyman Soylu'dan CHP'li Belediye Başkanı'na teşekkür belgesi

Doğal afetlerdeki yardımlarını unutmadı! Süleyman Soylu'dan CHP'li belediye başkanına teşekkür belgesi
Haberler.com - Son Dakika Haberleri
Haberi Kaydet
title