Didem Arslan ve Ekrem İmamoğlu arasında sert tartışma
Haberler » Güncel » Didem Arslan ve Ekrem İmamoğlu arasında sert tartışma - Haber

Didem Arslan ve Ekrem İmamoğlu arasında sert tartışma

Kanal İstanbul tartışılırken, moderatör Didem Arslan ile İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu arasında tartışma çıktı. İmamoğlu Profesör Doktor Celal Şengör'ün programa telefonla bağlanmasına tepki gösterince Arslan "Size sorduk" cevabını verdi. İmamoğlu'nun "Sormadınız" yanıtına Arslan "Siyaseti öğrenmişsiniz" cevabını verdi.

Didem Arslan ve Ekrem İmamoğlu arasında sert tartışma

HaberTürk TV'de canlı olarak yayınlanan 'nin nabzı programında Kanal İstanbul tartışılırken, moderatör ile İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı arasında sert tartışma çıktı.

CELAL ŞENGÖR TELEFONLA BAĞLANDI, İMAMOĞLU "YANLIŞTI" DEDİ

Programa, Kanal İstanbul'un deprem riskini tetiklemesiyle alakalı görüşlerini belirtmek için İstanbul Teknik Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği Bölümü profesörlerinden Celal Şengör katıldı. İmamoğlu, Celal Şengör'ün programa telefon aracılığıyla bağlanmasının yanlış olduğunu, kendisiyle programda yüz yüze konuşmayı tercih edeceğini belirterek, "Celal Şengör'ü programa telefonla dahil etmeniz yanlıştı" dedi.

"BANA SORMADINIZ"

Bunun üzerine söz alan programın moderatörü Didem Arslan da Celal Şengör'ün programa katılıp katılamayacağını Ekrem İmamoğlu'na sorduğunu söyledi. İmamoğlu ise "bana sormadınız" diyerek tepki gösterince Didem Arslan, "İtirazınız olmadı ama" dedi.

"SİYASETİ ÇOK FAZLASIYLA ÖĞRENMİŞSİNİZ"

İmamoğlu Arslan'a, "Benim bu konuda itiraz hakkım var mıydı yok muydu bilemiyorum, ben bu konuda deneyimli bir televizyon insanı değilim birilerinin dediği gibi" cevabını verince Arslan, "Ama sayın başkan siyaseti çok fazlasıyla öğrenmişsiniz" diyerek tepkisini dile getirdi. Bunun üzerine İmamoğlu, "Ben siyaseti öğrenmedim, ben düzgün tavrı öğrendim" dedi.


Haber Videosu

: Didem Arslan ve Ekrem İmamoğlu arasında sert tartışma

Manşet

Haberler