Derya Tuna'nın Programına Bağlanan İbrahim Tatlıses, Eski Eşine Övgü Yağdırdı

Derya Tuna'nın Programına Bağlanan İbrahim Tatlıses, Eski Eşine Övgü Yağdırdı

İbrahim Tatlıses, 2001 yılında boşandığı eski hayat arkadaşı Derya Tuna için, "İkimizin evlerinde odalarımız var. Birbirimize saygıdan başka bir şey duymayız. O benim ana kraliçemdir, öyle de kalacak" dedi.

14.08.2018 08:18 | Son Güncelleme: 14.08.2018 11:34

Kanal D'de ekrana gelen Derya Tuna, Hande Ataizi, Seda Akgül ve Eylül Öztürk'ün sunduğu '4 Kadın Zamanı' programının ilk bölüm sürprizi, İbrahim Tatlıses oldu. Yayına, telefonla bağlanan sanatçı, eski eşi övgüler yağdırdı.

"İKİMİZİN EVLERİNDE ODALARIMIZ VAR"

Oğlu İdo Tatlıses'in"Annemle babam aynı evde kalıyor" sözleri hakkında konuşan Tatlıses, "Sözleri çarpıtılmış. İkimizin evlerinde odalarımız var. Biz öyle şeyleri aştık. Birbirimize saygıdan başka bir şey duymayız. O benim ana kraliçemdir, öyle de kalacak" şeklinde konuştu.

"YEDİ ÇOCUĞUM VAR SEKİZİNCİYİ İSTİYORUM"

Yaptığı evliliklerden 7 çocuğunu olduğunu söyleyen Tatlıses, Yedi çocuğum var, sekizinciyi istiyorum. Her an, her saniye olabilir" dedi. Araya giren Tuna'nın, "Artık torunlarını seviyor. En küçük çocuğu Elif Ada'dan sonra o defteri kapattı" sözlerine Tatlıses, "Öyle bir şey yok" diyerek karşılık verdi.

"İDO OLMASAYDI EVLENEBİLİRDİM"

İdo olmasaydı evlenebileceğini sözlerine ekleyen Tuna ise, "İbrahim Bey'den ayrılalı 22 yıl oldu. Çocuğum var, asla evlilik düşünmüyorum. Çok mutlu ve huzurluyum" dedi.

Derya Tuna'nın Programına Bağlanan İbrahim Tatlıses, Eski Eşine Övgü Yağdırdı
Haber Yorumları (38)
POMPACI: Urfa dağlarında gezer bir ceylan eman eeeman,gezme keke bu dağlarda seni avlarlar şebbi şebbi yaaaahh
ALOŞ: Alaah kahretsin rezil bır insan oldun
NURAN ÜÇÜNCÜ: Sana artik bir şey diyeyemiyorum İçimde bir şey yok bilemiyorum Mümkün değil boş lâf edemiyorum Yorumsuz geçeyim seni be obo
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title