Demet Akalın tarafından klibi kaldırılan şarkıcı Ceylan Koynat'tan gönderme

Demet Akalın tarafından klibi kaldırılan şarkıcı Ceylan Koynat'tan gönderme

Demet Akalın'ın Yekten isimli şarkısını izinsiz okuyup klip çektiği için videosu silinen şarkıcı Ceylan Koynat, sosyal medya hesabından Akalın'a gönderme yaptı.

Genç şarkıcı Ceylan Konat, geçtiğimiz günlerde Demet Akalın'ın yeni albümündeki Yekten isimli şarkısını okumuş hatta klip çekmişti. Akalın ise şarkısına klip çeken Koynat'ın YouTube'da yayınlanan videosunu kaldırtmıştı. Olaydan günler sonra Instagram hesabından paylaşım yapan Koynat, Akalın'ın sesine gönderme yaptı.

AKALIN'IN DETONE OLDUĞU ANLARI PAYLAŞTI

Sesiyle sosyal medya kullanıcılarını ikiye bölen Koynat, önceki gün Demet Akalın'ın Yekten şarkısını okurken detone olduğu anları paylaşarak "İnsandan insana şükür ki fark var!" notunu yazdı.

"VİDEOYU KALDIRDIM RAHAT OL"

Klibi Demet Akalın tarafından kısa sürede silinen Ceylan Koynat, "1 saattir telefonum susmuyor Demet Akalın kaldırdım videoyu rahat ol. Ben okudum diye ne kıymetli oldu ya şarkı. Sizin alkışlayacak çok güzel olmuş diyecek yüreğiniz yok maalesef!" demişti.

YORUMLAR (12)

 • E YLDZ:
  Birincisi Demet Akalın o şarkıya bedava konmadı para verip öyle satın aldı... İkincisi sen o şarkıya izinsiz olarak el koyup, okudun... Burada haklıymışsın gibi konuşma... Üçüncüsü deseydi sana Ceylan sen de söyle bu şarkıyı diye o zaman söyler ve haklı olurdun.
 • HOŞGELDİN DAF:
  bıkmadınız kurbağaları tepeye çıkarmaktan
 • ADINIZI YAZIN:
  İZİNSİZ KLİP ÇEKMEK NORMAL DEMETİN YAPTIGIMI ANORMAL. DEMET AKALINI SEVMİYORUM AMA BU KONUDA HAKLI.
 • XXOKİ:
  ceylan konat haklı demette çok kibir yapmış ne gerek vardıki kız güzelce okumuş ne var bunda bu kadar bencillik yapacak demet çok bencilsin
 • ZYNP:
  boşuna mini giyiyor. artık görüntüde pek hoş değil. yaş aldı başını gitti. kaçınılmaz son yaşlanıyor.
 • DOĞRUCU DAVUT:
  demet haklı. bu işler izinsiz olmaz. saygısızlık olur. hem izinsiz almış okumuş hem de bir de ben daha güzel söyledim havalarında. sesin güzel olabilir ama ukalasın
Tüm 12 yorumu okumak için tıklayın
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.