Demet Akalın'ı dinlemeye giden Alişan, gelen hesap karşısında şaşkına döndü

Demet Akalın'ı dinlemeye giden Alişan, gelen hesap karşısında şaşkına döndü

Haberler.com - Haberler | Magazin

Eşi ve aile dostlarıyla birlikte Demet Akalın'ın sahnesini izlemeye giden Alişan, gelen hesap karşısında şaşkınlığını gizleyemedi. Demet Akalın daha ilk şarkısını söylerken hesabın geldiğini dile getiren Alişan, "Kredi kartımdan 4 bin TL çektiler" dedi.

Muğla'nın ünlü tatil beldesi Bodrum'da ailesiyle tatil yapan Alişan, aile dostları Deniz-Esra Erdem ile birlikte Demet Akalın'ın sahnesini izlemeye gitti. Konser için ön masada yer alan Alişan, Demet Akalın'ın sahneye çıkmasıyla birlikte gelen hesap karşısında şaşkına döndü.

"DAHA İLK ŞARKISINI OKURKEN BİZE HESAP GELDİ"

UçanKuş TV'de yayınlanan Pazar Magazin programına telefonla bağlanıp olayın detaylarını anlatan Alişan, Demet Akalın'ın daha ilk şarkısını okurken hesap geldiğini söyledi. Alişan, "Ben de 'Hayırdır ne hesabı' dedim ve garson tarafından 'Hesabı hemen almamız gerekiyor, biz öyle yapıyoruz' dedi. Ben de 'Tamam o zaman mekan sahibiyle görüşeceğim' dedim. İşin tuhafı sadece bizim masadan hesap alındı, diğer masalardan o sırada hesap falan alınmadı. 'Daha konser başlayalı 50 saniye olmuş hesap ne demektir' dedim ve garsonu çağırdım" ifadelerini kullandı.

"KREDİ KARTIMDAN 4 BİN TL ÇEKTİLER"

Alişan konuşmasının devamında şu ifadeleri kullandı:

"'Hesabı ödeyip kalkıyorum' dedim. Sonra gelip özür dilediler ama ben kabul etmedim. Kredi kartımdan 4 bin TL çektiler. Hesap krizi diye bir şey yok sadece saygısızlık var. Söylendiği gibi ödediğim para da hesabıma iade edilmedi, öyle bir şeyi de zaten kabul etmem. Demet'le konuştum o da çok şaşırdı"

Demet Akalın'ı dinlemeye giden Alişan, gelen hesap karşısında şaşkına döndü
Haber Yorumları (94)
MÜTEVAZİ BİR İNSAN: Ben ünlüleri gerçi hic takip etmem benim icin de normal bir insan. Ama bana gelse hemen bir hesab, konser yeni başlasa bende aynısını yapardım. Adam parasında değilki sanki hesabı ödemeden gidicekmiydi... yoo gitmicekti. Mekan sahibi ayıp etmiş bence bu konuda. Konser bitseydi sonra hesabı alsaydı normal olurdu. Ama konser bittikden sonra Alişan bişey deseydi... o zaman kendi ayıp etmiştir... yani adam haklı! Yorumları okurken Milletimden utandım ne geri kalmış insanlar varmiş burda...! Not: ben zengin de değilim ünlüde değilim sadece tesadüfen okudum yorumları!
PAŞALI: Alişan 4 bin TL hesabı konser biletin 100 TL'' den 40 kişi olarak hesapla. ve o 40 kişi asgari ücretle çalışan ve senin konser günün masraf olmasın diye az çorba 1 ekmekle karnını doyuranlar bile olabilir.
IHTIYAR: Helal para , heç olmaz, boşa neyn gitmez looo
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title