Demet Akalın "Kimse param yok demesin herkes tatilde" dedi, tepki gelince geri adım attı

Demet Akalın "Kimse param yok demesin herkes tatilde" dedi, tepki gelince geri adım attı

Haberler.com / Abdullah Karlidag - Haberler | Magazin

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, pandemi nedeniyle 17 günlük kapanmanın öncesinde, tatil beldelerine giden vatandaşlarla ilgili, "Kimse 'param yok' demesin. Vallahi herkesin Bodrum'da evi var" dedi. Akalın, daha sonra sosyal medyada çok konuşulan sözleriyle ilgili özür diledi.

Şarkıcı Demet Akalın, tam kapanma sürecinin başlamasıyla tatil bölgelerine giden vatandaşları eleştirdi.

Star TV ekranlarında yayınlanan Demet ve Alişan ile 'Sabah Sabah' programında tam kapanma kısıtlamaları gündeme geldi. Demet Akalın ve Alişan; Bodrum, Çeşme, Antalya gibi yazlık yerlere giden vatandaşlara tepki gösterdi.

"2 MİLYON KİŞİ TATİLDE"

Bir an önce koronavirüsten kurtulmayı beklediklerini söyleyen Alişan, alınan tedbirlere uyulmadığından şikayet ederek "2 milyona yakın insan şu an tatil beldelerinde" diye konuştu.

"KİMSE PARAM YOK DEMESİN"

Akalın ise bunun üzerine "Kimse param yok demesin valla, herkesin evi var Bodrum'da" diye konuştu.

TEPKİLERİN ARDINDAN ÖZÜR DİLEDİ

Akalın, sözlerine gelen tepkiler üzerine, "Hepimiz gibi ben de o kalabalık Bodrum trafiğine sinirlenip söyledim lafı. Evde oturanları asla kastetmedim ama kuliste konuşur gibi konuşmuşum, özür dilerim" dedi.

Demet Akalın'dan tepki çeken tam kapanma çıkışı: Kimse param yok demesin herkes tatilde
Demet Akalın 'Kimse param yok demesin herkes tatilde' dedi, tepki gelince geri adım attı
Haber Yorumları (3)
JACK DANİEL: Doğru söylemiş herkes Bodrum da Çeşme de herkesin keyfi yerinde ha bu arada Alişan adamın dibidir.
BOZKURT ERGENEKON : TOK AÇIN HALİNDEN ANLAMAZ..Aslında Demet A. doğru söylemiş. Nedir bu azgınlık?İki milyon aile yollarda ve hepsi de doğru tatile..Neden özel sektördekiler bir şekilde çalıştırılırken devletin büyük bir kesimi tatilde?Gidin sahil kasabalarının halini görün.Herkes deniz kenarında,iç içe.Şimdi devleti yönetenler mi,yoksa kuralları dinlemeyen vatandaş mı haksız?Allah'ın cezaları.Sırf yola gitmek için gittikleri yerlerdeki hastanelerden randevu alanlar hastanelere gitmiyorlar.
OMER TURAN: herkesin parası var çok sükür ama hayat pahalı. geçim zor. hersey ateş pahası. para iş görmüyor.
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title