Demet Akalın'dan Bergüzar Korel'e destek: Şiddetin en fenasını yaşıyor!
Haberler » Magazin » Demet Akalın'dan Bergüzar Korel'e destek: Şiddetin en fenasını yaşıyor! - Magazin

Demet Akalın'dan Bergüzar Korel'e destek: Şiddetin en fenasını yaşıyor!

Demet Akalın, Amerika'da evlere temizlikçi olarak giden ablası Zeynep Korel'in "Evliliğini bebek kurtardı" iddiasıyla itham ettiği Bergüzar Korel'e destek geldi. Akalın "Şiddetin en fenasını yaşıyor" paylaşımıyla Korel'e moral mesajı yayınladı.

Demet Akalın'dan Bergüzar Korel'e destek: Şiddetin en fenasını yaşıyor!

Ablasının "Evliliği bebek sayesinde devam ediyor" dediği 'e sahip çıktı. Akalın sosyal medya hesabından Korel'e "Sakın üzülme ne olur" mesajıyla seslendi.

GÜNDELİK TEMİZLİKÇİ OLDU

Geçtiğimiz günlerde Kanal D'de yayınlanan 2. Sayfa programında, Bergüzar Korel'in ablası 'in, Amerika'da yöneticisi olduğu bir sitede evlere günlük temizliğe gittiği ve 70 liraya köpek gezdirdiği haberi gündemine bomba gibi düşmüştü.

"EVLİLİKLERİNİN BEBEK KURTARDI"

Söylemezsem Olmaz programına bağlanan Zeynep Korel, ortalığı karıştıran iddialarda bulundu. Korel, kız kardeşinin evliliğini bebeğin kurtardığını, hatta Halit Ergenç ile büyük bir tartışmaya girdiğini, yatak odalarını bile ayırttıklarını söylemişti.

"ŞİDDETİN EN FENASINI YAŞIYOR"

Demet Akalın, Zeynep Korel'in bu iddialarını duyunca çileden çıktı. Sosyal medya hesabından tepkisini ortaya koyan Akalın "Şiddetin en fenasını yaşıyor. Hem de en yakınından! Hem de bir can taşırken. Sakın üzülme ne olur" notunu düştü.


Haber Videosu: Bergüzar Korel'e Demet Akalın'dan destek: Şiddetin en fenasını yaşıyor!
HABER YORUMLARI
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.