Değişimiyle çok konuşulan Özge Ulusoy, ilk estetik ameliyatını yaptırdı - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

Değişimiyle çok konuşulan Özge Ulusoy, ilk estetik ameliyatını yaptırdı

Haberler.com / Burak Akdoğan - Haberler | Magazin

Model ve sunucu Özge Ulusoy, ameliyat masasına yattı. Burnundan estetik operasyon geçiren Ulusoy, sosyal medya hesabından "Bu benim ilk estetiğim" diyerek son halini paylaştı. Yıllar içindeki değişimiyle çok konuşulan Ulusoy, ilk ameliyatı olduğunu söylese de takipçilerine inandıramadı.

Bir yıldır iş insanı Faruk Çolakoğlu ile aşk yaşayan Özge Ulusoy, yüzündeki değişimlerle sık sık gündeme geliyor. Sosyal medya hesabından peş peşe fotoğraflarını paylaşan model, ilk kez estetik operasyonu geçirdiğini söyledi.

Geçirdiği estetik operasyonundan sonra son halini sosyal medya hesabından paylaşan 38 yaşındaki güzel sunucu, "Burnumdan burun ucu ameliyatı oldum. Birçoğunuz inanmasa da bu ilk ameliyatımdı. Hocam bence muazzam bir iş çıkardı" notunu düştü.

Yıllar içindeki değişimiyle her daim gündem olan Özge Ulusoy, ilk kez estetik ameliyatı olduğunu söyleyince takipçileri inanmadı. Ulusoy'a "Gençlik halinle son hali arasında dağlar var", "Eski halin daha güzeldi", "Doğallığın gitmiş" ve "Estetik yaptırmadığın yer kalmadı nasıl ilk ameliyat" gibi yorumlar yapıldı.

Değişimiyle çok konuşulan Özge Ulusoy, ilk estetik ameliyatı yaptırdı

Ulusoy'un ilk estetik ameliyatı yaptırdığını söyleyince takipçileri tarafından yoruma tutuldu. Takipçileri tarafından eleştirilen Ulusoy, "İyi yaş alıyorum demek ki, dikkat çekiyor. Ben bununla mutlu oluyorum. Sosyal medya hesabıma yaptırdığım her şeyi koyuyorum. İnsanların estetiği nasıl anladıklarına bağlı. Plastik cerrahi ise ben ameliyat olmadım ama hep söylüyorum botoks yaptırıyorum, dolgu yaptırıyorum. Zaten saklamıyorum, yaptırdığım doktorları da seve seve paylaşıyorum" açıklamasında bulundu.

Ünlü manken ayrıca estetikle ile ilgili, "İleride olacağım. Yüzümü de gerdireceğim. Gerekirse yaptıracağım. Ben böyle şeylerden çekinmiyorum. Bakımlı olmak benim hoşuma gidiyor. Bu herkesin tercihi. Yaptırmayana da saygı duyarım, yaptırana da saygı duyarım. Mutlu olmadığım bir yer olsaydı da yaptırırdım" ifadelerinde bulundu.

Değişimiyle çok konuşulan Özge Ulusoy, ilk estetik ameliyatı yaptırdı

Değişimiyle çok konuşulan Özge Ulusoy, ilk estetik ameliyatı yaptırdı

Değişimiyle çok konuşulan Özge Ulusoy, ilk estetik ameliyatı yaptırdı

Haberler.com Haberler.com - Magazin Haberleri

Haberler.com - Magazin Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title