Defne Samyeli'den ev sahibine şok sözler!

Defne Samyeli'den ev sahibine şok sözler!

21.02.2021 12:10 | Son Güncelleme: 21.02.2021 12:21
Defne Samyeli'den ev sahibine şok sözler!

Sunucu Defne Samyeli, önceki akşam Etiler'de görüntülendi. İş insanı Yusuf Araz'ın 2 yıldır kira borcunu ödemediği iddiasıyla haciz işlemi başlattığı Defne Samyeli'nin keyfi bir hayli yerindeydi. Samyeli, konu hakkında gelen sorulara yanıt verdi. Samyeli'nin sarf ettiği sözler dikkat çekti


Defne Samyeli'nin kirasını ödemediğine dair iddialarda bulunan ev sahibi Yusuf Araz, avukatı icra takibi başlatarak tahliye davası açmıştı.& ;

'YENİ EV ARIYORUM'

Defne Samyeli dava ile ilgili "Ben manevi tazminat davası açtım.& ; İsmimi kullanarak bana zarar vermeye çalışıyor. Yusuf Araz'ın ismini basında kullandığım için beni tehdit etti. Neticede mahkeme kararını verdi. Ben de kiramı ödedim. Şimdi yeni bir ev arıyorum. Daha evimi taşımadım" açıklamasında bulundu.

'BOYUN EĞMEM'

"Ben kimsenin hakkımı yemem" diyerek sözlerine devam eden Samyeli, "Bugüne kadar ne davalara maruz kaldım! Kimseye boyun eğmem" diyerek kendisini savundu.

'AŞI OLACAĞIM'

Samyeli, gazetecilerin "Aşı olmayı düşünüyor musunuz?" sorusuna "Ben aşı olmayı düşünüyorum gerekçesi ise bana kalsın" cevabını verdi.

Kaynak: Snob Magazin

Haber Yorumları (1)
X: cemi kaçırmayaydın elinden. . . şimdi bak sana yardım ederdi. . . kiranı falan karşılardı. . .
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title