Dedesinin cenazesine tül elbiseyle katılan genç kızdan akılalmaz savunma: Büyükbabam da böyle olmasını isterdi - Haberler
Haberi Paylaş

Dedesinin cenazesine tül elbiseyle katılan genç kızdan akılalmaz savunma: Büyükbabam da böyle olmasını isterdi

Haberler.com / Zehra Yaşık - Haberler | Dünya
Dedesinin cenazesine tül elbiseyle katılan genç kızdan akılalmaz savunma: Büyükbabam da böyle olmasını isterdi

Büyükbabasının cenaze törenine tül elbisesiyle katılan kadın büyük tepki çekti. Sosyal medya mecrası olan Reddit'te paylaşılan fotoğrafa birçok kişi tepki gösterdi. Genç kadın gelen tepkilere " Büyükbabam yaşamış olsa bu davranışımı onaylardı" sözleriyle cevap verdi.

Sosyal medya platformlarında gün geçmiyor ki yeni bir skandal yaşanmasın. Genç bir kadın dedesinin cenaze törenine tül elbiseyle katılacağını söyleyince tepkiler de gecikmedi.

"ÜZÜNTÜLÜYÜM, İSTEDİĞİM ŞEYİ GİYERİM"

Paylaşımı yapan kadın ise gelen tepkilere şu şekilde cevap verdi. "Bugün büyükbabamın cenaze töreni var. Evet bu şekilde cenaze törenine katılacağım. İnsanların ne düşündükleri hiç umurumda değil. Bugün üzüntülü bir gün geçiriyorum ve istediğim şeyi giyme hakkına sahibim. Ayrıca büyükbabam yaşamış olsa bu davranışımı onaylardı."

Dedesinin cenazesine tül elbiseyle katılan genç kızdan akılalmaz savunma: Büyükbabam da böyle olmasını isterdi

TEPKİ YAĞDI

Kadının paylaşımına insanlar, "Cenaze törenleri ölüye saygı için yapılır, diğer insanları rahatsız etmek için değil" diye tepki gösterdi. Kim olduğu ve hangi ülkede yaşadığı belli olmayan kadın, yapılan yorumlara daha fazla cevap vermedi.

Zehra Yaşık
Magazin editörü Haberler.com - Son Dakika Haberleri

Haberler.com - Son Dakika Haberleri

Haberi Kaydet
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Yorumlar (8)
Serdar Akdeniz:buna özenen çok kişi var memleketimde... Cevap Yaz 4 5 Yayından Kaldır
Doğrucu Davud:Bizde böyle kabristan yok yerler çim ve bakımlı ve sadece tek taş var. Cevap Yaz 2 3 Yayından Kaldır
Şerif Ali Çağlayan:BU TİP SAFSATALARA İNANMAYIN TOPLUMA ENJEKTE ETMTİR.BİLİNÇALTINA YERLEŞTİRMEKTİR.TOPLUMUDA BÖYLE ENJEKTE EDEREK BOZUYORLAR İZİN VERMEYELİM LÜTFEN Cevap Yaz 2 3 Yayından Kaldır
Tüm 8 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title