Darende'de "Vatanım" İsimli Kısa Tanıtım Filminin Çekimleri Yapıldı - Haberler
Haberi Paylaş

Darende'de "Vatanım" İsimli Kısa Tanıtım Filminin Çekimleri Yapıldı

Darende'de
İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yerel

Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından Türkiye’nin tanıtımı kapsamında hazırlanan “Vatanım” isimli kısa tanıtım filmi için Darende’de çekimler yapıldı.

Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından Türkiye'nin tanıtımı kapsamında hazırlanan "Vatanım" isimli kısa tanıtım filmi için Darende'de çekimler yapıldı. Proje kapsamında ilçenin tarihi dokusu, kültürel yapısı ve doğal güzelliklerinin tanıtılmasının amaçlanıyor

Darende Belediye Başkanı Danışmanı Bekir Sözen, ATL Prodüksiyon'un 40 kişilik bir ekiple, yönetmen Şenol Korkmaz, görüntü yönetmeni Mıcheal Geroge Wilson ve prodüksiyon amiri Gökhan Çağla idaresindeki ekibin ilçede çekim yaptığını ifade etti. Sözen, Darende'nin tarihi ve kültürel dokusu ile ilgili çekimler gerçekleştiren ekibin ilçenin tanıtımında büyük destek vereceğini ifade etti.

Darende'nin yüz binlerce insanın ziyaret ettiği bir inanç ve doğa turizm merkezi olduğunu hatırlatan Sözen, "Ekibin yöneticilerine Darende Belediyesi'nin tanıtım broşürlerinden verdik. Diğer projeleri için de yılda yüz binlerce insanın ziyaret ettiği bir inanç ve doğa turizm merkezi olan Darende'de Tohma Kanyonu ve bir çok mekanın olduğunu anlattık. Bu çalışmada Darende kültür sanat derneği başkanı İbrahim Alaattin Ateş in ve her zaman olduğu gibi Hulusi Efendi Vakfı büyük destek verdi" diye konuştu.

Yönetmen Şenol Korkmaz ise, "Görebildiğimiz kadarı ile Darende çeşitli çekimler için güzel mekanlara sahip, ilerde başka projeler için de Darende'yi düşünebiliriz. Çekimlerde emeği geçen Darendelilere teşekkür ediyorum" dedi. - MALATYA

Darende'de Vatanım İsimli Kısa Tanıtım Filminin Çekimleri Yapıldı

Darende'de Vatanım İsimli Kısa Tanıtım Filminin Çekimleri Yapıldı

Darende'de Vatanım İsimli Kısa Tanıtım Filminin Çekimleri Yapıldı

Darende'de Vatanım İsimli Kısa Tanıtım Filminin Çekimleri Yapıldı

İhlas Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri

Şenol Korkmaz, Türkiye, Darende, Yerel, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title