Daha Şahane Bir Dünya İçin; "Batsın Bu Dünya"

Daha Şahane Bir Dünya İçin; "Batsın Bu Dünya"

Daha Şahane Bir Dünya İçin;  'Batsın Bu Dünya'
Bültenler - Haberler | Güncel

17 Ocak'ta vizyona girecek olan, başrollerini Meltem Cumbul, Filiz Ahmet, Özge Ulusoy ve Esra Dermancıoğlu'nun paylaştığı "Kadın İşi Banka Soygunu"nda "Batsın Bu Dünya" sürprizi!

Meltem Cumbul, Filiz Ahmet, Özge Ulusoy, Esra Dermancıoğlu'ndan
Bir Sürpriz Daha…

17 Ocak'ta vizyona girecek olan, başrollerini Meltem Cumbul, Filiz Ahmet, Özge Ulusoy ve Esra Dermancıoğlu'nun paylaştığı "Kadın İşi Banka Soygunu"nda "Batsın Bu Dünya" sürprizi! Kendileri için göze alamayacakları riskleri, şartlar ne olursa olsun birbirleri için göze alan 4 arkadaş, en umutsuz anlarında Orhan Gencebay'ın unutulmaz eseri "Batsın Bu Dünya"yı seslendirerek çaresizliğe meydan okuyor!

Başlarına ne geleceğini düşünmeksizin, hiçbir koşulda birbirini satmayan 4 kadının sırt sırta verdiği "Kadın İşi Banka Soygunu"nda; hayatla bütün kavgalarını tamamladığına inanan Gülay (Meltem Cumbul), arkadaşlarıyla buluşup, dertleştiği gece hayata yeniden meydan okumaya karar verir. O gece, unutulmaz bir plana imza atan ve bu plan sayesinde bütün dertlerden kurtulacaklarına inanan 4 benzemez kadın, Orhan Gencebay'ın unutulmaz eseri "Batsın Bu Dünya"yı söyleyerek adeta yeniden hayata döner.

Filmin o sahnelerinin çekiminde çok eğlendiklerini belirten Cumbul, Ahmet, Ulusoy ve Dermancıoğlu, şarkının stüdyo kaydı için buluştu. Neşeli ve bol kahkahalı geçen stüdyo kaydı yaklaşık üç saat sürdü.

TAFF Pictures'ın yapımcılığını üstlendiği, yönetmenliğini A. Taner Elhan'ın yaptığı, 17 Ocak 2014, Cuma günü beyazperdede sinemaseverlerle buluşacak "Kadın İşi Banka Soygunu"nda Ferit Aktuğ, Erdal Cindoruk, Ayşen İnci, ve Gökçe Eyüboğlu performansıyla göz dolduruyor. İki usta oyuncu Meral Çetinkaya ve Ayten Uncuoğlu'nun da yer aldığı filmde; Sadi Celil Cengiz ile Murat Güven Akpınar konuk oyuncu, Ali Erkin Saltukoğlu ise, çocuk oyuncu olarak izleyici karşısına çıkıyor.

Kaynak: Bültenler

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title