Dağpınar Haberleri

Dağpınar haber, Dağpınar son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Dağpınar - 3.11.2020
Kars'ta 2 ruhsatsız tabanca ele geçirildi
İl Jandarma Komutanlığınca Digor ilçesine bağlı Dağpınar beldesi girişinde yapılan kontrolde, ihbar üzerine durdulan bir araçta arama yapıldı.
Dağpınar - 16.9.2020
Son dakika haberi: Kars'ta Dağpınar Beldesinde uygulanan karantina kaldırıldı
Gelen son dakika haberine göre Kars'ın Digor ilçesine bağlı Dağpınar beldesinde, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında uygulanan karantina koşulları sonlandırıldı.
Dağpınar - 5.8.2020
Kars'ta bir köy, Kovid-19 nedeniyle karantinaya alındı
Kentte, merkeze bağlı Tekneli köyü dün, Digor ilçesi Dağpınar beldesi de bugün salgın nedeniyle karantina altına alınmıştı.
Dağpınar - 5.8.2020
Digor Dağpınar Beldesi karantinaya alındı
Kars'ın Digor ilçesine bağlı Dağpınar Beldesi korona virüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında karantinaya alındı.
Dağpınar - 21.5.2020
Kars'ta karantinaya alınan 12 yerleşim yerinde hayat normale döndü
Kars'ta merkeze bağlı Tekneli, Arslanizi, Selim'de Gelinalan, Aşağı Damlapınar, Büyük Oluklu, Söğütlü, Benliahmet, Kağızman'da Karabağ ve Akyayla, Susuz'a bağlı Erdağı ve Digor'da Türkmeşin köyleri ile Dağpınar beldesi Merkez Mahallesi karantinaya alınmıştı.
Dağpınar - 25.4.2020
Kars'ın Türkmeşen köyünde Kovid-19 karantinası kaldırıldı
Kars'da daha önce Selim ilçesindeki Büyük Oluklu, Benliahmet, Söğütlü köyleri ve Digor ilçesine bağlı Dağpınar beldesinin Merkez Mahallesi ile Kağızman ilçesindeki Karabağ ve Susuz ilçesine bağlı Erdağı köyünde karantina uygulamaları kaldırılmıştı.
Dağpınar - 16.4.2020
Kars'ta bir mahallede karantina uygulaması sona erdi
Kars'ın Digor ilçesine bağlı Dağpınar beldesinin Merkez Mahallesi'nde, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında 30 Mart'ta başlatılan karantina sona erdi.
Dağpınar - 16.4.2020
Kars'ta Dağpınar Beldesi Merkez mahallesinde karantina kaldırıldı
Kars'ta, koronavirüs (Kovid-19) salgını ile mücadele tedbirleri kapsamında karantinaya alınan Digor'a bağlı Dağpınar Beldesi Merkez mahallesinde karantina kaldırıldı.
Dağpınar - 13.4.2020
Kars'ta Kovid-19 nedeniyle karantinaya alınan yerleşim yeri sayısı 9'a yükseldi
Kars'ta daha önce karantinaya alınan Dağpınar beldesindeki Merkez Mahallesi ile ilçelerden Digor'daki Türkmeşen, Susuz'daki Erdağı, Kağızman'daki Akyayla, Karabağ ve Selim'deki Söğütlü, Büyük Oluklu ve Benliahmet köylerindeki tedbirler devam ediyor.
Dağpınar - 13.4.2020
Kars'ta bir köy daha karantinaya alındı
Kars'ta daha önce Selim ilçesine bağlı Benliahmet, Büyükoluklu ve Söğütlü köyü, Digor ilçesine bağlı Türkmeşen köyü, Susuz ilçesine bağlı Erdağı köyü, Kağızman ilçesine bağlı Akyayla ve Karabağ köyü ve Dağpınar beldesinin Merkez Mahallesi karantinaya alınmıştı.
Dağpınar - 13.4.2020
Kars'ın Akyayla köyü de karantinaya alındı
KARS'ın Kağızman ilçesine bağlı Akyayla köyü, koronavirüs önlemleri kapsamında karantinaya alındı. Kentte daha önce 6 köy karantinaya alınmıştı.  Kars Valiliği'nden yapılan açıklamada, koronavirüs salgınıyla mücadele tedbirleri kapsamında, Kağızman'a bağlı Akyayla köyünün karantinaya alındığı, giriş ve çıkışların durdurulduğu belirtildi. Kars'ta daha önce Dağpınar beldesi Merkez Mahallesi ile Digor ilçesinden Türkmeşen, Susuz ilçesinden Erdağı, Kağızman ilçesinden Karabağ ve Selim ilçesinden Söğütlü, Büyük Oluklu ile Benliahmet köyleri karantinaya alınmıştı.
Dağpınar - 6.4.2020
Kars'ta iki köy karantinaya alındı
Kars'ta daha önce Dağpınar beldesi Merkez Mahallesi ile Digor ilçesi Türkmeşen, Susuz ilçesi Erdağı ve Kağızman ilçesi Karabağ köyleri karantinaya alınmıştı.
Dağpınar - 6.4.2020
Kars'ta 2 köy daha karantinaya alındı
Kars'ta daha önce Dağpınar beldesi Merkez Mahallesi ile Digor ilçesi Türkmeşen, Susuz ilçesi Erdağı, Kağızman ilçesi Karabağ ve Selim ilçesi Benliahmet köyleri karantinaya alınmıştı.
Dağpınar - 2.4.2020
Kars'ta bir köy daha koronavirüs tedbirleri kapsamında karantinaya alındı
Kars'ta daha önce Dağpınar beldesi Merkez Mahallesi ile Digor ilçesi Türkmeşen, Susuz ilçesi Erdağı ve Kağızman ilçesi Karabağ köyleri karantinaya alınmıştı.
Dağpınar - 30.3.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 13
Erciş'te ilk seyahat izin belgesi verildi   VAN'ın Erciş ilçesinde bugün ilk defa bir kişiye seyahat izin belgesi verildi. İzin belgesi alan Hasan Demir, yarın memleketine gidebilecek.   Mersin'den 7 gün önce öğretmen olarak atanan kızının tayini nedeniyle Erciş'e gelen Hasan Demir, özel bir firmada çalıştığını ve dönmek zorunda kaldığını belirterek, seyahat izin kuruluna müracaatta bulundu. Erciş otogarındaki sağlık çalışanlarınca muyanesi yapılan Hasan Demir'de herhangi bir sağlık sorunu olmadığı belirlenince seyahat izin belgesi verildi. İlçede ilk defa seyehat izin belgesi alan ve yarın memleketine gidecek olan Demir, uygulamadan memnun kaldığını söyledi.  GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ -Otogardan görüntüler -Müracaat eden Hasan Demir'in görüntüleri -Sağlık personelinin konuşması -Hasan Demir'in konuşması -Genel detaylar Barbaros KUL/ERCİŞ(Van),  =========================== Kars'ta 4 yerleşim yeri, karantinaya alındı   KARS'ın Digor ilçesine bağlı Türkmeşen köyü ile Dağpınar beldesi Merkez Mahallesi ile Susuz ilçesinin Erdağı köyü ve Kağızman ilçesine bağlı Karabağ köyü, koronavirüs tedbirleri kapsamında karantinaya alındı.
Dağpınar - 30.3.2020
İNTERNET VE SOSYAL MEDYADA ÖNE ÇIKAN YURT HABERLER
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: ---------------- Özel marina ve Yat Limanı'nda demirli lüks yatların görüntüsü Marinalarda demirli lüks yatlar da maske ve eldivenlerle çalışanlar Açık kısımları brandalarla kapatılmış yatların genel görüntüsü Tekne baş kısmında kahvesini içen Hasan Kopuz genel görüntü ve röportaj Kaptan Birol Kaya ile tekne başında röportaj  Haber-Kamera: Ali GÜNDOĞAN / MARMARİS (Muğla), ========================= Kars'ta 4 yerleşim yeri, karantinaya alındı   KARS'ın Digor ilçesine bağlı Türkmeşen köyü ile Dağpınar beldesi Merkez Mahallesi ile Susuz ilçesinin Erdağı köyü ve Kağızman ilçesine bağlı Karabağ köyü, koronavirüs tedbirleri kapsamında karantinaya alındı.
Dağpınar - 30.3.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 12
O ANLAR KAMERADA Gamze Kanık'ın hastanede doktoru darp ettiği anlara ilişkin görüntüler ortaya çıktı. Görüntülerde Kanık'ın doktora saldırması ile görevliler ve acil servis doktorlarının araya girmesi yer alıyor.  GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ Güvenlik kamerası görüntüleri Haber: Tayfur KARA / SAMSUN ======================== Kars'ta 4 yerleşim yeri, karantinaya alındı   KARS'ın Digor ilçesine bağlı Türkmeşen köyü ile Dağpınar beldesi Merkez Mahallesi ile Susuz ilçesinin Erdağı köyü ve Kağızman ilçesine bağlı Karabağ köyü, koronavirüs tedbirleri kapsamında karantinaya alındı.
Dağpınar - 30.3.2020
Kars'ta 4 yerleşim yeri, karantinaya alındı
KARS'ın Digor ilçesine bağlı Türkmeşen köyü ile Dağpınar beldesi Merkez Mahallesi ile Susuz ilçesinin Erdağı köyü ve Kağızman ilçesine bağlı Karabağ köyü, koronavirüs tedbirleri kapsamında karantinaya alındı.
Dağpınar - 30.3.2020
Kars'ta bir mahalle ve 3 köy karantinaya alındı
Konu ile ilgili Kars Valiliği'nden yapılan açıklamada, "Korona virüs tedbirleri kapsamında Dağpınar beldesine bağlı Merkez mahallesi, Digor ilçesine bağlı Türkmeşen köyü, Susuz ilçesine bağlı Erdağı köyü, Kağızman ilçesine bağlı Karabağ köyü karantinaya alınmış olup, belirtilen yerleşim birimlerine giriş çıkışlar durdurulmuştur" denildi.
Dağpınar - 30.3.2020
Kars'ta 3 köy ve 1 mahalle koronavirüs tedbirleri kapsamında karantinaya alındı
Açıklamada, şu ifadelere yer verildi: "Dağpınar Beldesi Merkez Mahallesi, Digor ilçesine bağlı Türkmeşen köyü, Susuz ilçesine bağlı Erdağı köyü ile Kağızman ilçesine bağlı Karabağ köyü karantinaya alınmış olup belirtilen yerleşim yerlerine giriş çıkışlar durdurulmuştur.
Dağpınar - 13.2.2020
Görme engelli kadın ve yatağa bağımlı annesi destek bekliyor
Menteşe'nin kırsal Dağpınar Mahallesi'nde yaşayan Rafiye Özdemir, 1998 yılında retinitis pigmentosa hastalığına yakalandı.
Dağpınar - 9.11.2019
Kars'taki PKK/KCK operasyonunda gözaltına alınanlardan ikisi tutuklandı
HDP'li eski Kağızman Belediye Başkanı Mehmet Alkan ile KHK ile kamudaki görevinden ihraç edilen HDP'li Dağpınar Belde Belediye Başkanı Ebubekir Erkmen'in de aralarında olduğu 9 şüpheli güvenlik önlemleri altında adliyeye çıkarıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Dağpınar Haberleri | Dağpınar Haber - Haberler - Dağpınar haberleri, son dakika dağpınar haber ve gelişmeleri burada. Kars'ta 2 ruhsatsız tabanca ele geçirildi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 25.11.2020 15:09:35. #1.14#
title