CRR'den devleri buluşturan konser: - Haberler
Haberi Paylaş

CRR'den devleri buluşturan konser:

Bültenler - Kültür Sanat
CRR'den devleri buluşturan konser:

Cemal Reşit Rey Konser Salonu , ülkemizin ünlü yıldızları ve topluluklarını İstanbul'da müzikseverlerle buluşturmaya devam ediyor.


İBB Cemal Reşit Rey Konser Salonu'nu muhteşem bir konserle sezonu tamamlıyor. Türk pop müziğinin en güzel parçalarını, klasik ve rock müziğiyle birleştirerek efsanevi bir projeye imza atan Hakan Şensoy, Çağ Erçağ ve Nurkan Renda'nın muhteşem konseri, bu kez CRR'de 24 Mayıs Çarşamba günü gerçekleşecek. "Bahar Konseri" kapsamında şef Hakan Şensoy yönetimindeki İstanbul Oda Orkestrası, dünyaca ünlü genç yeteneklerimizden viyolonsel sanatçısı Çağ Erçağ ile gitarist ve eğitmen Nurkan Renda, Fulya Renda (akustik gitar), Levent Candaş (basgitar), Uğur Gülbaharlı (tuşlu çalgılar) ve Emre Günay'dan (vurmalı çalgılar) oluşan Nurkan Renda Rock Band aynı sahneyi paylaşacak.

Konserde; ülkemizin önemli sanatçılarından Melih Kibar'nın "Çoban Yıldızı", Mazhar Alanson'un "Güllerin İçinden", Samir Yazbek'in "Weli Weli Men Hobboun Weli (Fesüphanallah)", Ahmet Güvenç'in "Dönence", Fuat Güner'in "Sakın Gelme", Özer Şenay'ın "Arap Saçı", Cem Karaca'nın "Resimdeki Göz Yaşları" ve "Namus Belası", Erkin Koray'ın "Fesüphanallah", Orhan Gencebay'ın "Hatasız Kul Olmaz" adlı unutulmaz eserlerinin yanı sıra Nurkan Renda'nın "Old Giants" ve "Klinik" adlı parçaları da seslendirilecek.

Bu kaçırılmayacak konser, 20.00'de başlayacak.

Bültenler - Kültür Sanat

Emre Günay, İstanbul, Kültür Sanat, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title