Çorum: MHP Çorum Teşkilatlarından Bahçeli'ye Tam Destek

Çorum: MHP Çorum Teşkilatlarından Bahçeli'ye Tam Destek

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Çorum İl Başkanı Fatih Mehmet Arslan, 19 Kasım'da Ankara'da Yapılacak Büyük Kurultayda Çorum Teşkilatları Olarak Devlet Bahçeli'yi Destekleyeceklerini Açıkladı.

Çorum: MHP Çorum Teşkilatlarından Bahçeli'ye Tam Destek

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Çorum İl Başkanı Fatih Mehmet Arslan, 19 Kasım'da Ankara'da yapılacak büyük kurultayda Çorum Teşkilatları olarak Devlet Bahçeli'yi destekleyeceklerini açıkladı.

İl Başkanı Arslan, MHP Çorum İl ve Merkez İlçe Yönetim Kurulu üyeleri, ilçe başkanları ve kurultayda oy kullanacak üst kurultay delegeleriyle birlikte düzenlediği basın toplantısında, kurultayda Çorum'daki 12 üst kurul delegesinin tamamının Dr. Devlet Bahçeli'ye oy vereceğini bildirdi. MHP 8. Olağan Büyük Kurultayı'nın partiyi 2007'de yapılacak seçimlere taşıyacak kadroların iş başına gelecek olması bakımından son derece önemli olduğunu kaydeden Arslan, ''Kurultayımızın demokratik teamüllere, geleneklerimize, siyasi tecrübe ve töremize uygun bir biçimde sevgi, kardeşlik içinde ve demokratik bir yarış içerisinde geçeceğinden asla şüphem yok. Çünkü kurultayda iş başına gelecek ekip, 2007 seçimlerinde MHP'yi tek başına iktidara taşıyacak kadrolar olacaktır'' dedi.

Başkan Arslan, kurultay için 19 Kasım sabahı Çorum'dan 15 otobüs ve 10 minibüsle kongrenin yapılacağı Ankara Atatürk Spor Salonu'na hareket edeceklerini de sözlerine ekledi.

Kaynak: İHA