Çorum'daki Gölette Boğularak Ölen 4 Kişi

Çorum'daki Gölette Boğularak Ölen 4 Kişi

Pikniğe giden ailenin içinde bulunduğu kamyonetin gölete düşmesi sonucu boğulan baba ve 2 oğlu İskilip'te, aileye yardım etmek isterken boğulan diğer kişi ise Seydim Beldesi'nde toprağa verildi.(30), çocukları Musab Bera (6) ve Turan Zeren (3)...

Çorum'daki Gölette Boğularak Ölen 4 Kişi

Pikniğe giden ailenin içinde bulunduğu kamyonetin gölete düşmesi sonucu boğulan baba ve 2 oğlu İskilip'te, aileye yardım etmek isterken boğulan diğer kişi ise Seydim Beldesi'nde toprağa verildi.

Merkeze bağlı Seydim beldesindeki gölette boğularak ölen Hacı Veli Zeren

(30), çocukları Musab Bera (6) ve Turan Zeren (3) ile Halil Özçiftçi'nin (33) cesetleri aileleri tarafından Çorum Devlet Hastanesi morgundan alındı. Baba ile iki oğlunun cenazeleri İskilip İlçesi Ulu Cami'ne götürüldü.

Öğle namazının ardından kılınan cenaze namazı ile baba ve iki oğlu Hacıkarani Mezarlığı'nda toprağa verildi.

Cenazeye ailenin yakınlarının yanı sıra, Sağlık Bakan Yardımcısı Agah Kafkas, Çorum Valisi Nurullah Çakır, AK Parti Çorum Milletvekili Salim Uslu, İskilip Kaymakamı Mehmet Yılmaz, İskilip Belediye Başkanı Numan Sezer, İl Sağlık Müdürü Turgay Happani, AK Parti Çorum İl Başkanı Ahmet Sami Ceylan ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Halil Özçiftçi'nin cenazesi ise Seydim Beldesi'nde aile kabristanlığında defnedildi.

Dün Çorum'da pikniğe giden ailenin, içinde iki çocuğunun bulunduğu kamyonetinin gölete düşmesi sonucu çocuklar ile onları kurtarmaya çalışan babaları ve bir kişi boğulmuştu.

Muhabir: Coşkun Akkoca / Esma Aygün / Ercan Dilaver

Yayıncı: J.Jale Müminoğlu - ÇORUM