Coca Cola'nın Ceo'su Muhtar Kent Kızını Evlendirdi

Coca Cola'nın Ceo'su Muhtar Kent Kızını Evlendirdi

17.09.2017 00:03 | Son Güncelleme: 17.09.2017 00:03

Coca Cola'nın CEO'su Muhtar Kent kızını evlendirdiBALIKESİR - Coca Cola'nın dünya ceo'su Muhtar Kent; Angeline Jolie, Jessica Alba ve Emma Watson gibi ünlülere tasarladığı mücevherleri satan kızı Selin Kent'i, Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde gerçekleşen görkemli bir düğünle New York'un en...

Coca Cola'nın CEO'su Muhtar Kent kızını evlendirdi

BALIKESİR - Coca Cola'nın dünya ceo'su Muhtar Kent; Angeline Jolie, Jessica Alba ve Emma Watson gibi ünlülere tasarladığı mücevherleri satan kızı Selin Kent'i, Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde gerçekleşen görkemli bir düğünle New York'un en önemli yatırım yönetmeni ve ekonomi stratejisti Berke Nayman ile evlendirdi.

Ayvalık'ın en güzel koylarından biri olan Ortunç da, aynı adı taşıyan çam ağaçları ve denizin buluştuğu 5 yıldızlı bir otelde gerçekleşen düğünde Muhtar Kent'in son derece heyecanlı olduğu gözlendi.

En üst seviyede güvenlik tedbirlerinin alındığı düğüne seçkin davetliler, lüks yatlarla denizden ve lüks otomobillerle getirildi.

ABD'nin tanınmış işadamları ve ekonomistlerinin yanı sıra Türkiye'nin en büyük holdinglerinin yönetim kurulu başkanları ile Türk Jet Sosyetesini buluşturan düğünde; sade ve şık gelinliği ile son derece zarif görünen Selin Kent ile yakışıklı damat Berke Nayman'ın biribirlerine çok yakıştıkları belirtildi.

Özel hazırlanmış bir tekne ile düğün alanına babası Muhtar Kent ile gelen gelin Selin Kent'i; tesisin iskelesinde bekleyen damat Berke Nayman tek başına karşıladı.

İskelede kıyılan nikahta; gelin Selin Kent ile damat Berke Nayman'ın oldukça heyecanlı olmaları dikkatlerden kaçmadı.

ABD Başkanlık seçimlerinde Donald Trump'un rakibi olan Hilary Cilinton'un katılması beklenirken, son anda özel bir işi nedeniyle gelemediği düğünde; ABD'li bazı bakan ve bürokratların yanı sıra; Rahmi Koç, Ali Koç, Güler Sabancı, Cem Boyner, eşi Ümit Boyner, Halis Komili gibi birçok ünlü işadamının hazır bulundu.

Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer'in deniz kıyısındaki iskelede kıydığı nikah töreninde damat ve gelinin isimleri öğrenilemeyen iki yakın arkadaşları nikah şahitliği yaptı.

Nikahı kıyan Belediye Başkanı Gençer, "Birbirine çok yakışmış bu iki gencimiz biribirlerini sevmişler. Biribirlerine aşık olmuşlar. Dünya'nın en güzel duygusuna sahip olmuşlar. Ailelerine durumu açmışlar ve evlenmek istediklerini söylemişler. Aileleri de onaylamış ve daha sonra bize müracaat etmişler. Bizde sorduk soruşturduk. Evlenmelerinde herhangi bir sakıncanın bulunmadığını belirledik" dedi.

Önce Selin Kent daha sonra da Berke Nayman'dan 'Evet' yanıtını alan Belediye Başkanı Gençer, genç çifti biribirlerine eş ilan etti.

Genç çiftin gözlerindeki mutluluk ışıltısının her zaman aynı şekilde parıldamasını dileyen Rahmi Gençer, "Sizi aileleriniz çok özel yetiştirdi. Çok üzerinize titredi. Sizlerde inşallah bu ülkeye böyle güzel insanlar yetiştirirsiniz. Bizim ülkemizin çağdaş ve Atatürkçü gençlere ihtiyacı var."dedi.

Selin Kent Nayman'a "Deden Ayvalıklı. Ailen Ayvalıklı. Ayvalık'ı çok iyi biliyorsun. Senin de malumun; Ayvalık bir zeytin ve zeytinyağı merkezi. Ben size şimdi zeytin duası edeceğim. İnşallah hayat size, zeytin ağacı gibi uzun ömürlü, zeytin tanesi gibi bereketli, zeytinyağı kadar sağlıklı ve zeytin dalının simgesi olan barış ve huzurlu bir hayat yaşamanıza vesile olur"ifadelerini kullandı.

Nikah töreni sona erdiğinde, Damat Berke Nayman, Gelin Selin Knet Nayman'ı uzun uzun öptü.

Nikah töreni sonrasında başlayan eğlencede; Muhtar Kent ve eşi Defne Kent, tek tek davetlilerle ilgilenerek en iyi şekilde ev sahipliği yapmaya çalıştılar.

Coca Cola'nın Ceo'su Muhtar Kent Kızını Evlendirdi
Coca Cola'nın Ceo'su Muhtar Kent Kızını Evlendirdi
Coca Cola'nın Ceo'su Muhtar Kent Kızını Evlendirdi

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Manşet

Haberler

Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Coca Cola'nın Ceo'su Muhtar Kent Kızını Evlendirdi - Balıkesir
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 26.9.2020 15:54:53. #1.15#
title