Çilek Filminin Çekimleri Sona Erdi

Çilek Filminin Çekimleri Sona Erdi

14.08.2013 13:44 | Son Güncelleme: 14.08.2013 13:44
Çilek Filminin Çekimleri Sona Erdi

Yapımcılığını Halil Sezai'nin üstlendiği, senaryosunu Çağlayan Neyman'ın yazıp yönetmenliğini Emrah Sönmez'in gerçekleştirdiği Azra Akın ile Kadir Özdal'ın başrolde oynadığı "Çilek" filminin çekimleri" sona erdi."

Yapımcılığını Halil Sezai'nin üstlendiği, senaryosunu Çağlayan Neyman'ın yazıp yönetmenliğini Emrah Sönmez'in gerçekleştirdiği Azra Akın ile Kadir Özdal'ın başrolde oynadığı "Çilek" filminin çekimleri" sona erdi. Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde yapılan çekim sonrası Halil Sezai, Azra Akın ve Kadir Özdal ile film ekibi ilçeden ayrıldı.

Eski dünya güzeli oyuncu ve manken Azra Akın ile Kadir Özdal'ın başrollerini paylaştığı "Çilek" isimli filmin çekimleri sona erdi. Ereğli ilçesine bağlı Gülüç beldesindeki Grand Ahos Otel'de son çekimlerini gerçekleştiren film ekibi ilçeden ayrıldı.

Halil Sezai'nin başkomiser, Azra Akın'ın Çilek, Kadir Özdal'ın Çilek'in sevgilisi ve Bülent Şakrak'ın kötü adam rolünü oynadığı filmde bolca aksiyon sahnesi yer alıyor.

Çilek filminin oyuncu kadrosunda Selen Öztürk, Ahmet Olgun Sünear, Bülent Şakrak, İlker Aksum, Soydan Soydaş, Ayhan Anıl, Çağlayan Neyman, Ender Albayrak, Uğur Taşdemir, Eda Yılmaz gibi isimler yer alıyor.

Yaklaşık bir ay süren çekimlerde Azra Akın ile Kadir Özdal banka soyup hem polisten hem de kötü adamlardan kaçıyor. Müzikleri Halil Sezai ile Ekin Eti tarafından hazırlanan "Çilek" filminin 2014 yılının ilk aylarında vizyona girmesi bekleniyor.

Film çekimleri sırasında hayranlarının ilgisiyle karşılaşan Azra Akın, hatıra fotoğrafı çektirdi. Azra Akın ayrıca kucağına verilen bir bebeği sevip uzun süre kucağından bırakmadı. - ZONGULDAK

Çilek Filminin Çekimleri Sona Erdi

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet

Haberler

title