Çifte Şampiyonluğu Kutladılar

Çifte Şampiyonluğu Kutladılar

ESTİ Spor Kulübü, bu yıl genç kızlar ve büyük kızlar sutopunda ulaştığı çifte şampiyonluğu Atatürk Kapalı Yüzme Havuzu'nda düzenlediği törenle kutladı.

Çifte Şampiyonluğu Kutladılar
09.10.2015 16:54 | Son Güncelleme: 09.10.2015 16:55

ESTi Spor Kulübü'nün büyük ve genç bayanlarda İzmir'e çifte şampiyonluk getiren sutopçu kızları, ESTİ Spor Kulübü Başkanı Hasan Egeli ve yöneticileri, kendilerine destek olan işadamlarına, Alsancak Havuz Yöneticisi Güven Görgül ve her türlü fedakarlığı gösteren antrenörlerine teşekkür etti.

İki takımın başarıyı birlikte hissetmesini istediklerini belirten ESTİ Spor Kulübü Başkanı Hasan Egeli, Esti Spor Kulübü'nün bugünlere gelmesinde çok emeği geçen İzmir Kalkınma Ajansı (İZKA) Kalkınma Kurulu Başkanı Kemal Çolakoğlu, kulübe katkı sağlayan görünmeyen mütevazi kahramanlar dediği işadamları Beta Kapı Yönetim Kurulu Başkanı Ali Kızıltan ve Brotar Reklam Ajansı Başkanı İlhan Bilgehan'a ESTİ Spor Kulübü'nün şampiyon olan kadrosunun imzaladığı tabloları hediye etti.

İZKA Kalkınma Kurulu Başkanı Kemal Çolakoğlu, şampiyonluğun İzmirli'nin aya ayak basması gibi kenti harekete geçirdiğini söyledi. Susporlarında İzmir'in istenen noktada olmadığını vurgulayan Çolakoğlu, "Galatasaray ve Adalar'ı geçerek büyük başarı yakaladınız. Sizlere her koşulda destek olan ailelerinize teşekkür ederim. İZKA Kalkınma Kurulu Başkanı olarak gençler ve başarı olmadan kalkınmanın olmayacağına inandığım için sizleri çok önemsiyorum. Tüm İzmir sizi kucaklıyor. 22 Ekim'de gerçekleşecek olan İZKA Kalkınma Kurul Toplantısına sizleri onur konuğu olarak davet ediyorum" dedi.

Başkan Hasan Egeli ise, 4 milyonluk şehirde yeterli sayıda 50 metrelik kapalı havuz olmamasının İzmir de sutopunun gelişmesindeki en büyük engel olduğunu ifade ederek, kalıcı başarılar elde edilebilmesi için belediyelere bu spora destek olmaları için çağrıda bulundu.

Kaynak: Bültenler

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title