KEMAL ÇOLAKOĞLU HABERLERİ

Kemal Çolakoğlu Haberleri

Kemal Çolakoğlu haber, Kemal Çolakoğlu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Kemal Çolakoğlu 25.12.2019
EGİAD Danışma Kurulu'nda Stratejik plan masaya yatırıldı
Geçtiğimiz aylarda EGİAD Danışma Kurulu Başkanı olarak seçilen İZTO Başkanı Mahmut Özgener'in başkanlığında ilk kez toplanan EGİAD Danışma Kurulu'na, Kemal Çolakoğlu, Uğur Yüce, Prof.
Kemal Çolakoğlu: En İyi 'Cv'ler 9. Kez YarışacakKemal Çolakoğlu 23.10.2018
Kemal Çolakoğlu: KTK Üyeleri 'Uyaroğlu' DediKemal Çolakoğlu 15.1.2018
Kemal Çolakoğlu: Binaların Kaderi DeğişiyorKemal Çolakoğlu 7.11.2017
Kemal Çolakoğlu 7.11.2017
Binalarda Su Yalıtımı Yönetmeliği" Anlatıldı
Su Yalıtımcıları Derneği (SUDER) Başkanvekili Semagül Köprülü de binalarda su yalıtımının önemini vurgulayarak, şunları kaydetti: "Su yalıtımı yapılmayan binaların yüzde 64'ünün Marmara Depremi'nde korozyon ve yanlış malzeme seçimi nedeniyle yıkıldığı hala hatırlardayken, su yalıtımının milli bir dava olduğu bilinciyle yönetmelik çalışmalarımıza Çevre ve Şehircilik Bakanlığımızın önderliğinde başladık. 2014'te SUDER olarak, İZODER ve Bitümlü Su Yalıtımı Üreticileri Derneği (BİTÜDER) ile katıldığımız bu çalışmalarla amacımız su yalıtımının gerekliliği konusunda farkındalık yaratmak, su yalıtımının artan önemine dikkati çekmek, henüz yapının inşasına başlanırken alınması gereken önlemleri teknik ve ekonomik açıdan anlatarak su yalıtımı bilincini oluşturmaktır." BİTÜDER Başkanı Kemal Çolakoğlu ise yönetmeliğin yayınlanmasıyla haksız rekabetin önlenmesinde yeni bir dönemin başlayacağını söyledi.
Kemal Çolakoğlu: Konsoloslar İzmir'i KonuştuKemal Çolakoğlu 28.5.2017
Kemal Çolakoğlu: Konsoloslar İzmir'i konuştuKemal Çolakoğlu 27.5.2017
Kemal Çolakoğlu: İş dünyasından Kuş Cenneti tepkisiKemal Çolakoğlu 26.5.2017
Kemal Çolakoğlu 28.4.2017
"Yüzde 3 yetmez, daha çok üretim lazım"
Bir diğer kurul üyesi Kemal Çolakoğlu ise İzmir'de fevkalade bir birlik ve beraberlik olduğunu vurgulayarak, "İzmir'de çekememezlik var diyorlar ama hiç alakası yok.
Kemal Çolakoğlu 17.11.2016
ODTÜ'lü Kemal Çolakoğlu ODTÜ'lü mezunlarla bir araya geldi
ODTÜ MetalürjiMühendisliği'nden 1972'de mezun olan İzmirli sanayici Kemal Çolakoğlu, Ege Bölgesi Sanayi Odası Sanayiciler Kulübü'nde düzenlenen toplantıda aynı üniversitesinin 1972 öncesi mezunlarıyla bir araya geldi.
Kemal Çolakoğlu 16.8.2016
Marmara Depreminde Korozyonun Etkisi Büyük Oldu"
Bitümlü Su Yalıtımı Üreticileri Derneği (BİTÜDER) Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Çolakoğlu, Marmara'da 1999 yılında yaşanan depremde birçok binanın yıkılma nedeninin korozyon (paslanma) olduğunu, korozyonun sebebinin ise su yalıtımının yapılmaması olduğunu söyledi.
Kemal Çolakoğlu 29.4.2016
Küçük Kulüp Kortları Yeniden Sevenleriyle Buluşuyor
Doğa ile dost özellikleri ve dünya standartlarında yeniden hizmete gireceklerini belirten Küçük Kulüp Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Emre Sarıgedik, "Kulübümüzün; yumuşak zemini ile sakatlanmaları en aza indiren, yağmurdan etkilenmeyen, antuka zemin toprak kortlara kavuşmasına çok az kaldı. Böyle önemli bir yatırımı hayata geçirdiğimiz için oldukça gururlu ve mutluyuz. 5 Mayıs Perşembe günü düzenlenecek açılış kokteylimizde Türkiye Tenis Federasyonu Başkanı Cengiz Durmuş, Divan Kurulu Başkanımız ve İzmir Kalkınma Kurulu Başkanı Kemal Çolakoğlu gibi önemli isimleri ağırlayacağız" dedi.
Kemal Çolakoğlu: Altay'dan Solar Enerji AtağıKemal Çolakoğlu 24.2.2016
Kemal Çolakoğlu 7.2.2016
Adnan Menderes Havalimanı'na İkinci Pist Önerisi
İzmir Kalkınma Ajansı (İZKA) Kalkınma Kurulu Başkanı Kemal Çolakoğlu, yerel ve merkezi hükümetin ortak çalışmasıyla İzmir'e ikinci bir havayolu pisti kazandırılabileceğini bildirdi.
Kemal Çolakoğlu: İzmir Gönüllülerinden 'Şükranla'Kemal Çolakoğlu 5.2.2016
Kemal Çolakoğlu: İZBAN DavetiKemal Çolakoğlu 29.1.2016
Kemal Çolakoğlu 8.1.2016
Küçük Kulüp Derneği Yönetimi'nden Birlik Beraberlik Yemeği
İzmir Fransız Kültür Merkezi Müdürü Caroline David görev süresince Küçük Kulüp ile ortak projelerle bir araya gelineceğini belirtti. Küçük Kulüp Derneği Yönetim Kurulu Eski Başkanlarında Bahar Şeker ve Divan Kurulu Başkanı Kemal Çolakoğlu ise Küçük Kulüp Yönetiminin çalışmalarını yakından izlediklerini ve her zaman desteğe hazır olduklarını belirttiler.
Kemal Çolakoğlu 21.11.2015
İzmir'de 1. Yönetim Danışmanlığı Zirvesi Düzenlenecek
Üç oturumlu zirvenin ilk oturumunda, dünkü alışkanlıklarımızdan yarının stratejilerine geçerken etkili olan "Baby Boomers" kuşağından Y ve Z kuşağına geçişte yönetim modeli ve iletişimin kuşaklar arası köprü rolü konularında, Brightwell Holding Yönetim Kurulu Başkanı Alphan Manas ve Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Aylin Göztaş ilgi verecek. İkinci oturumda, kurumlarda itibar yönetimi ve vasatlıktan çıkışla birlikte rekabette kurum imajının önemi konularını, kurumsal itibar yönetimi danışmanları Salim Kadıbeşegil ve Aylin Onart ele alacak. Son oturumda ise kurumların ayakta kalabilmesi için sahip olması gereken kaynaklar, finansa erişim, insan kaynaklarında yetenek yönetimi, bilgiye erişim ve bunların sürdürülebilirliği konularını İZKA Kalkınma Kurulu Başkanı Kemal Çolakoğlu, Kurumsal Yönetim ve Sürdürülebilirlik Merkezi Başkanı Dr.
Kemal Çolakoğlu: Çifte Şampiyonluğu KutladılarKemal Çolakoğlu 9.10.2015
Kemal Çolakoğlu 27.7.2015
Esti 5'Te 5 Yaptı
Aileler yalnız bırakmadı Aileler şampiyona süresince kızlarını yalnız bırakmazken; duayen sanayici Kemal Çolakoğlu'nun yardımcısı Habibe Şener Şanlı'nın kızı Melis Şanlı da ailesiyle birlikte başarıyı kutladı.
Kemal Çolakoğlu 19.6.2015
İzmir Kalkınma Ajansı'nda Çolakoğlu ile Devam
İzmir Kalkınma Ajansı’nda (İZKA) görev süresi sona eren başkan, üç yönetim kurulu üyesi, iki asil ve iki yedek üyenin seçimi yapıldı. İZKA Kalkınma Kurulu Başkanlığı görevini iki dönemdir sürürden Kemal Çolakoğlu yeniden seçildi.
Kemal Çolakoğlu 2.6.2015
İAOSB' De 25. Yıl Coşkusu
Siyaset ve iş dünyasından birçok ismin eşleriyle birlikte katıldığı gecede "Uğur Yalçın Orkestrası" sahne aldı. İzmir Milletvekilleri Alaattin Yüksel, Mustafa Moroğlu, Mustafa Balbay, İlhan İşbilen' in yanı sıra, Rusya Federasyonu İzmir Fahri Konsolosu Eray Gürler, Güney Afrika Cumhuriyeti İzmir Fahri Konsolosu Tamer Taşkın, Çiğli Kaymakamı Dr. Mustafa Arı, İZKA Kalkınma Kurulu Başkanı Kemal Çolakoğlu ve çok sayıda sanayicinin katıldığı gecede açılış konuşmasını yapan Hilmi Uğurtaş; 1975 'li yılların başında böyle bir bölgeyi hayal etmenin bile mümkün olamayacağını söyledi.
Kemal Çolakoğlu 13.5.2015
Büyükelçiler ve İş Dünyası İzmir'de Buluştu
İzmir Kalkınma Ajansı (İZKA) ev sahipliğinde gerçekleştirilen 70 ülkenin Büyükelçisinin katılım sağladığı "İzmir Büyükelçiler Buluşması" çerçevesinde Bayraklı Arena'da gala yemeği yapıldı. Ekonomi Bakan Yardımcısı Adnan Yıldırım, İzmir Valisi ve İZKA Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Toprak, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu ve İZKA Kalkınma Kurulu Başkanı Kemal Çolakoğlu'nun da katıldığı yemeğe çok sayıda büyükelçi, fahri konsolos ve işadamı katıldı.
Kemal Çolakoğlu: U12 İzmir Cup Rüya Gibi GeçtiKemal Çolakoğlu 6.4.2015
Kemal Çolakoğlu: Rüya Gibi GeçtiKemal Çolakoğlu 6.4.2015
Kemal Çolakoğlu 18.2.2015
Ege, Sanayiciye Nitelikli İşgücü Sağlıyor
Törene; İzmir Valisi Mustafa Toprak, Ege Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Candeğer Yılmaz, Hava Astsubay Meslek Yüksekokulu ve Sınıf Okulları Komutanı Tuğgeneral Ahmet Cural, İZKA Yürütme Kurulu Başkanı Kemal Çolakoğlu, Ege Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof.
Kemal Çolakoğlu 11.2.2015
Türkiye'nin Yeni Pazar Hedefi: Latin Amerika
Türkiye 2014 yılında bu ülkelerden Meksika'ya 309 milyon, Kolombiya'ya 184 milyon, Küba'ya da 20 milyon dolar tutarında ihracat yaptı. Türkiye'nin bu ihracat rakamlarıyla söz konusu ülkelerin dış alımları içinde elde ettiği pay Meksika için yüzde 0,08, Kolombiya ve Küba'da ise yüzde 0,03 seviyesinde, üç ülkenin toplam dış alımından elde ettiği pay ise yüzde 0,12'de kaldı.  -Ticaretteki sorunlar fırsatlarla aşılabilir Meksika'nın İzmir Fahir Konsolosu Kemal Çolakoğlu da Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Meksika'yı da kapsayan Latin Amerika turuna ilişkin AA muhabirine yaptığı açıklamada, G-20'ler gurubunun kurulması ve bu grupta Meksika ile Türkiye'nin yer almasıyla birlikte iki ülkenin birbirine olan bakış açısında fevkalade pozitif gelişme olduğunu söyledi.
Kemal Çolakoğlu 10.2.2015
Küçük Kulüp'te İkinci Sarıgedik Dönemi
İZKA Kalkınma Kurulu Başkanı Kemal Çolakoğlu'nun Divan Başkanlığını yaptığı kongrede Sarıgedik, tüzük değişikliği yaparak 7 kişilik Yönetim Kurulu listesini 9 kişiye çıkardı.
Kemal Çolakoğlu: Tasarım Ödülü Adana'ya GeldiKemal Çolakoğlu 4.1.2015
Kemal Çolakoğlu 23.12.2014
2015 Ekonomi Açısından Tehlikeli Bir Yıl Olacak
Ender Yorgancılar başkanlığında toplanan kurulda, Türkiye gündemine ilişkin konular masaya yatırılarak, iş dünyasının değerlendirmeleri ve önerileri alındı. EGİAD Danışma Kurulu Başkanı Ender Yorgancılar, EGİAD Danışma Kurulu Geçmiş Dönem Başkanları Kemal Çolakoğlu, Uğur Yüce, EGİAD Kurucu Başkanı Bülent Şenocak ve Geçmiş Dönem Başkanı Temel Aycan Şen, iş dünyasının önemli isimlerinden, Şükrü Ünlütürk, Oğuz Özkardeş,Önder Türkkanı, Öner Akgerman, Yusuf Öztürk, Cenk Heris, Yiğit Tatış ile Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı  Engin Aksoy, çok sayıda işadamı ve EGİAD Yönetim Kurulu katıldı.
Kemal Çolakoğlu: Fuar İzmir Tam Not AldıKemal Çolakoğlu 18.12.2014
12
Şu an buradasınız: Kemal Çolakoğlu Haberleri | Kemal Çolakoğlu Kimdir - Haberler - Kemal Çolakoğlu haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Kemal Çolakoğlu kimdir, hayatı ve biyografisi. Pandemi döneminde EGİAD Danışma Kuruluna ilgi büyüktü.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 12.7.2020 05:29:23. #1.15#
title