CHP Mersin Milletvekili Adaylığından Çekilen Baysan, Kararından Döndü - Haberler
Haberi Paylaş

CHP Mersin Milletvekili Adaylığından Çekilen Baysan, Kararından Döndü

AA - Haberler | Güncel
CHP Mersin Milletvekili Adaylığından Çekilen Baysan, Kararından Döndü

CHP'nin Mersin'den 4. sıra milletvekili adayı olan ve sağlık sorunları nedeniyle geçtiğimiz günlerde adaylıktan çekilen Mustafa Baysan'ın kararından vazgeçtiği bildirildi.

CHP'nin Mersin'den 4. sıra milletvekili adayı olan ve sağlık sorunları nedeniyle adaylıktan çekilen Mustafa Baysan kararından vazgeçti.

İL BAŞKANLIĞINDAN AÇIKLAMA GELDİ

CHP Mersin İl Başkanlığı'ndan yapılan yazılı açıklamada, daha önce kalp spazmı ve kalp ritm bozukluğu rahatsızlığı nedeniyle adaylıktan istifa dilekçesini sunan Baysan'ın kapsamlı tetkik ve muayene sonucunda herhangi bir risk taşımadığının belirlendiği belirtildi.

4. SIRADAN SEÇİMLERE GİRECEK

Bu nedenle Baysan'ın 4. sıra milletvekili adaylığının devam ettiği vurgulanan açıklamada, "Sayın Mustafa Baysan'ın Cumhuriyet Halk Partisi'nin Mersin'de başarılı olması için güç katacağına olan inancımızı belirtiyor, başarılar diliyoruz" ifadesine yer verildi.

YERİNE UMUT ORAN'IN GELECEĞİ İDDİA EDİLMİŞTİ

Baysan'ın adaylıktan çekildiğinin açıklanmasının ardından 4. sıra için en çok mevcut vekil Umut Oran'ın adı geçmişti. Ancak Baysan'ın, adaylığa geri dönmesi ile birlikte Umut Oran iddiaları da ortadan kalkmış oldu.

AA - Son Dakika Haberleri

Haberi Kaydet
title