Güzel Oyuncu Ceyda Ateş'in Burnu Kırıldı

Güzel Oyuncu Ceyda Ateş'in Burnu Kırıldı

Haberler.Com - Haberler | Magazin

Yılanların Öcü dizisinde Zahide karakterini canlandıran oyuncu Ceyda Ateş'in, Kapadokya'daki kutlama yemeğinde yaşadığı talihsiz kaza sonucu burnu kırıldı.

Show TV'de Çarşamba akşamları yayınlanan "Yılanların Öcü" dizisinde Zahide karakterini canlandıran Ceyda Ateş, geçtiğimiz çarşamba gecesi Kapadokya'da dizinin kutlama yemeğinde dans ederken, yanlışlıkla burnuna yediği dirsek darbesiyle hastanelik oldu.

"DANS EDERKEN BURNUMA DİRSEK GELDİ"

Burnu kırılan güzel oyuncu ameliyat sonrası hastanede yaptığı açıklamada, "Görülmez kaza. Dizinin ikinci bölümünü kutlamak için oyuncu arkadaşlarımızla birlikte yemeğe gittik. Yemek sonrası da dans ederken birinin dirseği burnuma çarptı. Korkunç bir acı hissettim. Arkadaşlarım acil olarak beni yakındaki hastaneye götürdüler. Burnumun kırıldığı anlaşıldı." dedi.

"NAZAR BONCUĞUNU YAKAMDAN DÜŞÜRMEYECEĞİM"

Ateş açıklamasını devamında "Olaydan sonra annemler, aile doktorumuz Hayati Akbaş'ın ameliyat etmesi için Samsun'daki FBM Tıp Merkezi'ne götürdüler. Ameliyat oldum. Şu anda çok şükür iyiyim. 1 hafta-10 gün sonra inşallah tamamen iyileşip dizideki çekimlerime devam edeceğim. Ailem ve arkadaşlarım bana nazar değdiğini söylüyorlar. Artık devamlı bir mavi nazar boncuğu takacak ve hiç çıkarmayacağım. Allah hepimizi kazalardan belalardan korusun" ifadelerini kullandı.

Güzel Oyuncu Ceyda Ateş'in Burnu Kırıldı

Kaynak: Haberler.Com

Haber Yorumları (3)
ASLAN BEY: Kesin estetik yapmıştır onun gibi birinin kırık burunla yaşayacağına inanmam. . .
TUBA: mavi boncuğun seni koruyacağınımı düşünüyosun. dua et dua.
YAĞMUR ERDEMLİ: amin yarrabbim herkesi kazadan beladan korusun
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title