Cengiz Günay Haberleri

Cengiz Günay haber, Cengiz Günay son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Cengiz Günay - 27.04.2021
Tekirdağ TSO'dan 800 aileye yardım
Tekirdağ TSO Başkanı Cengiz Günay, yaptığı yazılı açıklamada, yardımların Süleymanpaşa, Şarköy ve Muratlı ilçelerinde gerçekleştirildiğini kaydetti.
Cengiz Günay - 14.03.2021
Tekirdağ'dan kısa kısa
-TOBB Türkiye İçecek Sanayi Meclisi toplantısı Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Türkiye İçecek Sanayi Meclisi toplantısı, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay başkanlığında video konferans yöntemiyle yapıldı.
Cengiz Günay - 28.02.2021
TRAKYAKA toplantısı Edirne'de yapıldı
Toplantıya Edirne Valisi Ekrem Canalp, Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu, Edirne İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Geçmiş, Tekirdağ Ticaret Odası Başkanı Cengiz Günay, Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Recep Zıpkınkurt, Kalkınma Kurulu Başkanı Turhan Altıntel, Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin ve ajansın uzmanları katıldı.
Cengiz Günay - 16.02.2021
TOBB ve Tekirdağ TSO, öğrencilere destek için 115 tablet hediye etti
Tekirdağ TSO Başkanı Cengiz Günay da TOBB öncülüğünde başlatılan "Küçük Parmaklar Projesi" kapsamında, odalarının da katkılarıyla geleceğin teminatı çocukların eğitimi için tablet desteğinde bulunduklarını dile getirdi.
Cengiz Günay - 10.02.2021
Vali Yıldırım deniz araçları imalatı yapan firmayı ziyaret etti
Firmanın kuruluşunda emek verenlere teşekkür eden Yıldırım, şunları kaydetti: "Cumhurbaşkanımızın başkanlığında Türk Silahlı Kuvvetleri'mize, Deniz Kuvvetleri'mize ciddi anlamda gemiler yapıldı ve onlar teslim ediliyor. Eskiden beri zaten gerek yük gemileri, gerek yolcu gemileri yapılıyor. Burada da hız için spor için biraz da tabi ki insanların eğlencesi için gerekli olan başka bir deniz aracı var. İster balıkçılıkta, ister eğlence amaçlı kullanılabilen bir teknemiz var. Kalkınma Ajansındaki arkadaşlarımız yol göstermişler ama burada asıl olan ustalık, asıl olan girişimcilik, asıl olan cesarettir. Cesareti de arkadaşlarımız göstermiş. İnşallah bundan sonraki dönemlerde daha çok deniz aracı üretilip piyasaya verilmesini arzu ediyorum. Hayırlı, uğurlu olmasını temenni ediyorum." Ziyaretleri sırasında Yıldırım'a Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mümin Şahin, İl Emniyet Müdürü Mehmet Erduğan, İl Jandarma Komutan V. Albay Mustafa Çetinkaya, Sahil Güvenlik Komutanı Yüzbaşı Burak Akanpınar, Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin ve Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cengiz Günay eşlik etti.
Cengiz Günay - 09.02.2021
Tekirdağ BİK Müdürü Karakaya'dan, Günay'a ziyaret
Tekirdağ Basın İlan Kurumu (BİK) Müdürü Sabri Karakaya, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Cengiz Günay'ı ziyaret etti.
Cengiz Günay - 04.02.2021
Tekirdağ'dan kısa kısa
-Tekirdağ TSO Başkanı Günay'a ziyaret Trakya Dış Ticaret Platformu üyeleri ve Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Cengiz Günay'ı ziyaret etti.
Cengiz Günay - 29.01.2021
Tekirdağ'da Bulgaristan pazarına giriş, ticaret ve yatırım fırsatları görüşüldü
Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası'ndan (TSO) yapılan açıklamaya göre, Tekirdağ TSO Yönetim Kurulu Başkanı, TOBB Yönetim Kurulu Üyesi ve Türkiye-Bulgaristan Ticaret ve Sanayi Odası Forumu Eş Başkanı Cengiz Günay başkanlığında video konferans ile düzenlenen toplantıya, Sofya Ticaret Müşaviri Okan Pakbeşe ile Sofya Ticaret Müşaviri Sinem Taştan ve forum üyeleri katıldı.
Cengiz Günay - 23.01.2021
Tekirdağ'dan geçen yıl 168 ülke ve bölgeye ihracat yapıldı
"Tekirdağ birçok farklı sektörde ihracat yaptı" Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Cengiz Günay, AA muhabirine, kentin 2020 ihracatının resmi rakamlara göre yaklaşık 1 milyar dolar seviyesinde olduğunu söyledi.
Cengiz Günay - 07.01.2021
"Türkiye-Bulgaristan Ticaret ve Sanayi Odası Forumu 1. Türk Tarafı Toplantısı" yapıldı
Tekirdağ TSO'dan yapılan açıklamaya göre, TSO Yönetim Kurulu Başkanı, TOBB Yönetim Kurulu Üyesi ve Türkiye-Bulgaristan Ticaret ve Sanayi Odası Forumu Eş Başkanı Cengiz Günay başkanlığında düzenlenen toplantı, Türkiye Cumhuriyeti Sofya Büyükelçisi Aylin Sekizkök ve forum üyelerinin katılımıyla video konferans yöntemiyle düzenlendi.
Cengiz Günay - 31.12.2020
Tekirdağ'dan kısa kısa
Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi (NKÜ) Rektörü Prof. Dr. Mümin Şahin ve Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Günay yeni yıl mesajı yayımladı, Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel vatandaşların yeni yılını kutladı.
Cengiz Günay - 24.12.2020
Tekirdağ TSO, Rusya ile ticaretin geliştirilmesi için mütabakat zaptı imzaladı
TSO'dan yapılan açıklamaya göre, imza törenine TSO Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, RUSNANO Altyapı ve Eğitim Programları Fonu Talep Oluşturma Programları Yöneticisi Andrey Berkov ve Timiryazev Akademisi Rektör Yardımcısı İgor Popkov katıldı.
Cengiz Günay - 10.12.2020
Edirne'den kısa kısa
Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıpkınkurt, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından kurulan Türkiye-Bulgaristan Ticaret ve Sanayi Odası Forumu'na eş başkan olarak TOBB Yönetim Kurulu Üyesi, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Günay'ın atandığını bildirdi.
Cengiz Günay - 28.11.2020
Bakan Elvan ve Gül, TOBB yönetimiyle bir araya geldi
TOBB Yönetim Kurulu Üyeleri Ali Kopuz, Selçuk Öztürk, Ayhan Zeytinoğlu, Tamer Kıran, Faik Yavuz, Cengiz Günay, Mahmut Özgener, Öztürk Oran, Zeki Kıvanç, Oğuzhan Sadıkoğlu, Davut Çetin, Özer Matlı, Hakan Ülken ve Selim Kandemir de toplantıda hazır bulundu.
Cengiz Günay - 12.11.2020
Son dakika haberi | Çanakkale'de "Facebook Bölgesel Topluluk Merkezi" protokolü imzalandı
Teknopark toplantı salonundaki törene, Vali İlhami Aktaş, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Rektörü Prof. Dr. Sedat Murat, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Yönetim Kurulu Üyesi ve Tekirdağ TSO Başkanı Cengiz Günay, Facebook Türkiye Kamu Politikaları Direktörü Çağatay Pekyörür, Habitat Derneği Başkanı Sezai Hazır, Çanakkale Ticaret Borsası Başkanı Kaya Üzen, Genç Girişimciler Başkanı Orçun Oktay katıldı.
Cengiz Günay - 09.11.2020
10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü ve Atatürk Haftası
Toplumun her kesimini kucaklayan, adını dünya tarihine yazdıran büyük bir lider Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün aramızdan ayrılışının 82. yıl dönümünde onu bir kez daha saygı, sevgi ve rahmetle anıyorum." -Tekirdağ TSO Başkanı Günay'ın mesajı Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay da 10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü ve Atatürk Haftası dolayısıyla mesaj yayımladı.
Cengiz Günay - 15.10.2020
Kozmetik, kişisel bakım ve hijyenik ürünlerde ciro hedefi 42,2 milyar lira
Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odasından (TSO) yapılan açıklamaya göre, Türkiye Kozmetik ve Temizlik Ürünleri Sanayi Meclisi Toplantısı, Meclis Başkanı Ahmet Pura başkanlığında, Tekirdağ TSO Başkanı Cengiz Günay'ın da aralarında bulunduğu kamu, özel sektör ve sivil toplum kuruluşlarının üst düzey temsilcilerinin katılımıyla video konferans yöntemiyle gerçekleştirildi.
Cengiz Günay - 07.10.2020
Edirne'den kısa kısa
Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, TOBB Yönetim Kurulu Üyesi ve Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cengiz Günay'ı ziyaret etti.
Cengiz Günay - 31.08.2020
Tekirdağ'ın peynir helvası tescillendi
Açıklamada görüşlerine yer verilen Tekirdağ TSO Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Tekirdağ peynir helvasının hastalıktan ari bölgede doğal ortamda yetişen hayvanların sütünden üretilen tuzsuz peynirden, maharetli ustalar tarafından özenle hazırlandığını ve tatlı severlerin damaklarında güzel bir lezzet bıraktığını belirtti.
Cengiz Günay - 30.07.2020
Kurban Bayramı'na doğru
-TSO Başkanı Günay Tekirdağ Ticaret Sanayi Odası Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay ise mesajında, dini ve milli bayramlar, birlikte olmak, bir olmak, dargınlıklara son vermek için çok özel fırsatlar yaratan değerli zamanlar olduğunu vurguladı.
Cengiz Günay - 16.07.2020
Tekirdağ köftesi "coğrafi işaret tescil belgesi" aldı
Açıklamada görüşlerine yer verilen Tekirdağ TSO Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Tekirdağ köftesinin senelerdir yerli ve yabancı turistler tarafından bilindiğini belirtti.
Cengiz Günay - 20.06.2020
TBMM Başkanı Şentop: "Yassıada teklifi salı günü Meclis Genel Kuruluna gelecek"
TBMM Başkanı Şentop, Tekirdağ programı kapsamında Sanayi ve Ticaret Odası (TSO) Başkanı Cengiz Günay'ı ziyaret etti.
Cengiz Günay - 28.04.2020
Tekirdağ'da "Nefes Kredisi" başvuruları başladı
Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Günay, salgından olumsuz etkilenen üyelerine biraz olsun nefes aldırabilmek amacıyla, üst kuruluşları TOBB öncülüğünde yeni bir 'Nefes Kredisi' çalışmasına başlandığını bildirdi.
Cengiz Günay - 26.03.2020
Tekirdağ'daki devlet hastanelerine beyaz eşya desteği
AK Parti Tekirdağ Milletvekili Mustafa Yel ile Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cengiz Günay'ın girişimleriyle beyaz eşya ve küçük ev aletleri desteğinin gerçekleştiği ifade eden Öksüz, şunları kaydetti: "Sağlık çalışanlarımız koronavirüs salgınında risk grubunda.
Cengiz Günay - 31.01.2020
Tekirdağ'dan kısa kısa
Tekirdağ TSO Başkanı Cengiz Günay, çok verimli bir ziyaret gerçekleştirdiklerini ifade ederek, şunları kaydetti: "Değerli Başkanımıza Trakya oda ve borsalarının bir ve beraber olduğunu, bölge adına olan her çalışma ve projede birlikte hareket ettiğimizi ifade ettik.
Cengiz Günay - 28.01.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 4
Vali Yıldırım'ın konuşmasının ardından yardım kamyonu dualarla uğurlandı. Uğurlama törenine Vali Yıldırım'ın yanı sıra Süleymanpaşa Kaymakamı Harun Kaya Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cengiz Günay ve ilçe sanayi odası yetkilileri, AFAD Müdürü Recep Erol katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Cengiz Günay Haberleri | Cengiz Günay Kimdir - Haberler - Cengiz Günay haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Cengiz Günay kimdir, hayatı ve biyografisi. TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu'dan iş insanı Girgin'in ailesine taziye ziyareti.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 7.5.2021 00:50:18. #1.16#

title