Haberler

Cemil Has Medikal sempozyumun ilgi odağı oldu

Güncelleme:

Bu yılki teması "Akupunktur ve GETAT Uluslararası Fikir Birliği" olarak belirlenen WFAS Dünya Akupunktur ve GETAT Sempozyumu, Antalya'da yapıldı.

Bu yılki teması "Akupunktur ve GETAT Uluslararası Fikir Birliği" olarak belirlenen WFAS Dünya Akupunktur ve GETAT Sempozyumu, Antalya'da yapıldı. Sempozyuma katılan Cemil Has Medikal Ar-Ge Müdürü Hakan Has, firma olarak çok iyi geri dönüşler aldıklarını ifade etti.

Antalya, WFAS Dünya Akupunktur ve GETAT Sempozyumuna ev sahipliği yaptı. Bu yılki teması "Akupunktur ve GETAT Uluslararası Fikir Birliği" olarak belirlenen sempozyum yoğun ilgi gördü.

Cemil Has Medikal Ar-Ge Müdürü Hakan Has da, programa katılan isimler arasında yer aldı. Stant açtıklarını ve yerli ürünlerini tanıttıklarını ifade eden Hakan Has, ürünlere yerli ve yabacı ziyaretçilerin ilgi gösterdiğini anlattı. Has, "Yeni ürünümüz olan Fortem Ozon Sauna cihazımızla birlikte standımızda yerimizi aldık. Yerli ve yabancı birçok katılımcının ilgi gösterdiği sempozyum, şirketimiz açısından verimli geçmiştir. Standımızı ziyaret eden tüm misafirlerimize yerli üretici olarak, üretimi tamamen firmamıza ait olan Salutem Medikal Ozon jeneratörünün yanı sıra yine üzerinde firmamızın imzasının bulunduğu yüzde 100 yerli üretim olan Fortem Ozon Saunamızı tanıtma imkanı bulduk" dedi.

Hakan Has, şöyle devam etti:

"Fortem Ozon Sauna; gerçek far-infared ve su buharlı ozon sauna olması, aroma terapi özelliği 50 µg'a kadar ozon üretebilen gerçek bir ozon jeneratörüne sahip olması ve şık tasarımı ile standımızın ilgi odağı oldu. Tüm bu özelliklerin tek bir cihazda olması Fortem Ozon Sauna'ya dünyada tek olma ayrıcalığını vermiştir. Dolayısıyla yerli ve yabancı katılımcıların ilgi odağı olup takdir almıştır. 2019 WFAS'da almış olduğumuz ürün siparişleri ve ciddi yabancı distribütörlük girişimleriyle firmamız açısından verimli geçti. 25 yıl sonra WFAS sempozyumunun ülkemizde düzenlenmesi bizim için ayrı bir mutluluk oldu. Organizasyonda konusunda uzman pek çok isim yer aldı. Çok önemli konularda bilgi paylaşımlarında bulunuldu. Bu anlamda, bu gibi organizasyonların ülkemizde yapılması bizler için ayrı bir önem taşıyor." - İZMİR

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Güncel

Antalya Haberler

Bakmadan Geçme

KOSKİ Konya su kesintisi: Konya'da sular ne zaman gelecek? 26 Şubat 2024 Konya su kesintisi listesi! Survivor kim kazandı? 26 Şubat Pazartesi Mavi Takım mı kazandı, Kırmızı Takım mı kazandı? Rothschild öldü mü? Rothschild neden öldü? ASAT Antalya su kesintisi: Antalya'da sular ne zaman gelecek? 26 Şubat 2024 Antalya su kesintisi listesi! Survivor CANLI izle! 26 Şubat Pazartesi TV8 Survivor HD izleme linki! Kızıl Goncalar hangi tarikat, hangi cemaat? Kızıl Goncalar hangi tarikatı anlatıyor Hakan Çalhanoğlu sakatlandı mı, kaç hafta yok? BUSKİ Bursa su kesintisi: Bursa'da sular ne zaman gelecek? 26 Şubat 2024 Bursa su kesintisi listesi! İZSU İzmir su kesintisi: İzmir'de sular ne zaman gelecek? 26 Şubat 2024 İzmir su kesintisi listesi! 26 Şubat 2024 Sayısal Loto çekiliş sonuçları açıklandı mı? Sayısal Loto sonuçları saat kaçta açıklanacak? Sayısal Loto CANLI izle! İSKİ İstanbul su kesintisi: İstanbul'da sular ne zaman gelecek? 26 Şubat 2024 İstanbul su kesintisi listesi! 26 Şubat 2024 On Numara çekiliş sonuçları açıklandı mı? On Numara sonuçları saat kaçta? On Numara CANLI izle! Bugün kazanan numaralar neler? ASKİ Ankara su kesintisi: Ankara'da sular ne zaman gelecek? 26 Şubat 2024 Ankara su kesintisi listesi! Cumhurbaşkanı Erdoğan, İmamoğlu ile ilgili ne söyledi? Ne olmuştu? 27 Şubat 2024 Günlük Burç Yorumları: 27 Şubat Salı burç yorumları! AŞK, EVLİLİK, SAĞLIK, KARİYER burç yorumları! Yarın burçları neler bekliyor?
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title