CEMALETTİN KANİ TORUN HABERLERİ

Cemalettin Kani Torun haber, Cemalettin Kani Torun son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Cemalettin Kani Torun

Cemalettin Kani Torun

Doğum Yeri Artvin / Türkiye
Doğum Tarihi 1.1.1959

Cemalettin Kani Torun Kimdir ?

1959 yılında Artvin'de dünyaya gelen Dr. Cemalettin Kani Torun, 1976 yılında Bursa Erkek Lisesi'nden mezun oldu. 1984 yılında, İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’ni bitirdikten sonra Bursa Alacahırka Sağlık Ocağı’nda doktor olarak göreve başladı. 1984 - 1988 yılları arasında Bursa’da çalışan Dr.
Biyografinin devamı için tıklayın
Cemalettin Kani Torun - 10.11.2020
Gelecek Partisi Başkanlık Kurulu ve Politika İzleme Kurulu başkanları belirlendi
Dış İlişkiler Başkanlığına Ümit Yardım, Yerel Yönetimler ve Şehircilik Başkanlığına Doğan Demir, Sivil Toplum Başkanlığına Selçuk Özdağ, Sosyal Politikalar Başkanlığına Abdullah Başcı, İletişim Başkanlığına Mustafa Mente, Parti İçi Eğitim Başkanlığına Mehmet Ali Pulcu, Ar-Ge Başkanlığına Neslihan Çevik, Kültür ve Sanat Başkanlığına Sema Silkin Ün, Ekonomi Politikaları Başkanlığına Kerim Rota, İdari ve Mali İşler Başkanlığına Feramuz Üstün, Parti Sözcülüğüne Serkan Özcan, PİK Koordinatörlüğüne Feridun Bilgin, Genel Sekreterliğe ise Cemalettin Kani Torun görevlendirildi.
Cemalettin Kani Torun - 30.05.2018
Somalili Yetimlerin Bayramlıkları Bursa'dan
Galkayo ile Bursa'nın kardeş şehir olduğuna işaret eden Aktaş, şunları kaydetti: "Bölgede yaşanan iç karışıklıklar nedeniyle 4 farklı yetimhanede, 600 yetim çocuk kalıyor. Bu ramazanda yetimlere şefkat ve merhamet gösterilmesi gerektiği düsturundan hareketle yavrularımızı sevindirmek istedik. Çocuklarımızın Ramazan Bayramı'na gülen yüzlerle girmesi için kıyafet tedarik ettik. Pantolon, gömlek ve tişörtlerden oluşan giyim desteğimizi bölgedeki yurtlara ulaştıracağız. Onların bayram sabahını süslemek istedik." Aktaş, projeye vesile olan Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu ve AK Parti Milletvekili Cemalettin Kani Torun ile BEKSİAD'a teşekkür etti.
Cemalettin Kani Torun - 03.05.2018
Aday Olmayan Mevcut Milletvekilleri Açıklandı
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Sorgun, AK Parti'den milletvekili aday adaylığı için başvuruda bulunmayan mevcut milletvekillerinin isimlerini açıkladı. Buna göre Mehmet Müezzinoğlu, Burhan Kayatürk, Ekrem Erdem, Hüseyin Samani, İsrafil Kışla, Hüseyin Şahin, Ahmet Davutoğlu, Murat Göktürk, Fatma Seniha Nükhet Hotar, Hasan Özyer, Cemalettin Kani Torun, Mehmet Ali Pulcu, İbrahim Mustafa Turhan, Recep Konuk, Coşkun Çakır, Cemil Çiçek, Mehmet Ali Şahin, Ali Babacan, Beşir Atalay, Özcan Ulupınar, Ayhan Gider, İsmail Kahraman milletvekilliği aday adaylığı başvurusu yapmadı.
Cemalettin Kani Torun - 02.04.2018
İnegöl, Artvin Günlerinde Tanıtılıyor
İnegöl Belediyesi'nin de şehrimizin turizm değeri taşıyan Oylat Kaplıcaları ve DOSTUM başta olmak üzere ilçemizin değerlerini görücüye çıkardığı bir stantla yer aldığı Artvin Tanıtım Günlerinin açılışına, protokolün ilgisi de yoğun oldu. Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, AK Parti Bursa Milletvekili Cemalettin Kani Torun, CHP Bursa Milletvekili Erkan Aydın ve ilçe Belediye Başkanlarının da katıldığı açılış töreninde, İnegöl Belediye Başkanı Alper Taban'da hazır bulundu.
Cemalettin Kani Torun - 21.03.2018
Erdoğan AK Parti'li 45 Milletvekiliyle Görüşüyor
Adana'dan AB Bakanı ve Başmüzareci Ömer Çelik, Fatma Güldemet Sarı, Mehmet Şükrü Erdinç, Necdet Ünüvar, Talip Küçükcan, Tamer Dağlı, Aydın'dan Abdurrahman Öz, Mehmet Erdem, Mustafa Savaş, Bolu'dan Ali Ercoşkun, Fehmi Küpçü, Bursa'dan Bennur Karaburun, Cemalettin Kani Torun, Efkan Ala, Emine Yavuz Gözgeç, Hüseyin Şahin, İsmail Aydın, Mehmet Müezzinoğlu, Muhammet Müfit Aydın, Osman Mesten, Zekeriya Birkan toplantıya katıldı.
Cemalettin Kani Torun - 21.03.2018
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ak Partili Milletvekilleri ile Bir Araya Geldi
Toplantıya katılan isimler şöyle: "Adana milletvekilleri Fatma Güldemet Sarı, Mehmet Şükrü Erdinç, Necdet Ünüvar, Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzareci Ömer Çelik, Talip Küçükcan, Tamer Dağlı, Aydın milletvekilleri Abdurrahman Öz, Mehmet Erdem, Mustafa Savaş, Bolu milletvekilleri Ali Ercoşkun, Fehmi Küpçü, Bursa milletvekilleri Bennur Karaburun, Cemalettin Kani Torun, Efkan Ala, Emine Yavuz Gözgeç, Hüseyin Şahin, İsmail Aydın, Mehmet Müezzinoğlu, Muhammet Müfit Aydın, Osman Mesten, Zekeriya Birkan, Gaziantep'ten Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, Canan Candemir Çelik, Abdullah Nejat Koçer, Şamil Tayyar, Ahmet Uzer, Mehmet Erdoğan, Gümüşhane milletvekilleri Hacı Osman Akgül, Cihan Pektaş, Hatay milletvekilleri Adem Yeşildal, Fevzi Şanverdi, Hacı Bayram Türkoğlu, Mehmet Öntürk, Orhan Karasayar, Isparta milletvekilleri Said Yüce ve Süreyya Sadi Bilgiç, Karaman milletvekili Recep Şeker, Kırşehir milletvekili Salih Çetinkaya, Nevşehir milletvekilleri Mustafa Açıkgöz, Murat Göktürk, Rize milletvekilleri Hasan Karal, Hikmet Ayar, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Sinop milletvekili Nazım Maviş ve Tekirdağ milletvekili Ayşe Doğan.
Cemalettin Kani Torun - 09.03.2018
Türkiye'nin Afrika Politikası"
Afrika Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı ve AK Parti Bursa Milletvekili Cemalettin Kani Torun, Türkiye inşaat sektörünün Afrika'da çok güçlü olduğunu söyledi.
Cemalettin Kani Torun - 10.12.2017
Başbakan Yardımcısı Çavuşoğlu Açıklaması
Kongreye, AK Parti Bursa Milletvekilleri Efkan Ala, Osman Mesten, Zekeriya Birkan. Cemalettin Kani Torun ve İsmail Aydın ile AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Melih Ecertaş, Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, AK Parti İl Başkanı Ayhan Salman ile çok sayıda partili katıldı.
Cemalettin Kani Torun - 10.12.2017
Başbakan Yardımcısı Çavuşoğlu Açıklaması
Kudüs'ün bütün semavi dinler için kutsal bir belde olduğunu aktaran Çavuşoğlu, şöyle devam etti: "Onun için atılan bu adım hiçbir şekilde sahada karşılığı olmayacak bir adımdır. Türkiye olarak gerek diplomatik yöntemlerle gerekse sair usullerle bu noktada atılması gereken adımları atmaya devam edeceğiz. Kudüs bizim için üçüncü makam. Harem-i Şerif, Mescid-i Nebevi ve elbette Mescid-i Aksa. Miracın tezahür ettiği nokta. 1948'deki Filistin'in sınırlarıyla bugünkü sınırları arasındaki mesafeyi gördüğümüz zaman Kudüs ve Filistin işgal altındadır. Bütün dünya gözlerini yumsa da sadece kendilerine karanlık yaparlar. Mevcut durumu ve bu netliği asla gizleyemezler. Kudüs'te huzur olmazsa dünyada huzur olmaz. Kudüs'te barış olmazsa dünyada barış olmaz. 'Ben yaptım oldu, bitti' mantığıyla hoyratça yapılan her iş akamete uğramak zorundadır ve uğrayacaktır Allah'ın izniyle. Müslüman alemi olarak bir araya gelip tek yürek, tek bilek ve tek yumruk olmak zorundayız. Eğer olamazsak batılı güçlerin ve Kudüs üzerinde hayali olanların ekmeğine yağ süreriz." "CHP ve başındaki adam Türkiye'ye düşmanlık etmektedir" Türkiye'de bir iktidarın olduğunu ancak ana muhalefetin bulunmadığını ifade eden Çavuşoğlu, AK Parti'nin kendisine muhalefet yaparak yol almayı sürdürdüğünü aktardı. Hakan Çavuşoğlu, böyle bir muhalefet anlayışıyla Türkiye'yi bir yere getirmenin mümkün olmayacağının altını çizerek, şunları kaydetti: "Bugün anamuhalefet partisi liderinin muhalefet etme noktasında savrulduğu noktayı görünce insan dehşete kapılıyor. Bugün CHP ve onun başındaki adam 'Tayyip Erdoğan'a muhalefet edeceğim' kaygısıyla Türkiye'ye açık açık ve alenen düşmanlık etmektedir. Bunu artık CHP'li kardeşlerimizin de anlaması gerekiyor. Kılıçdaroğlu'na verilen rol CHP'li kardeşlerimizi milli ve yerel noktadan uzak tutma rolüdür. CHP'li kardeşlerimizden milli ve yerel duyguları olanlar çoktur ama bugün yaşadığımız bu tablo Türkiye'ye büyük bir haksızlıktır. Amerika'dan birileri düğmeye basıyor. Onunla eş zamanlı olarak Kılıçdaroğlu burada aynı şeyi yapıyor." Tek listeyle gidilen ve Ertem İşcan'ın başkanlığa seçildiği kongreye, AK Parti Bursa milletvekilleri Efkan Ala, Osman Mesten, Hüseyin Şahin, Zekeriya Birkan, Cemalettin Kani Torun ve İsmail Aydın ile Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, AK Parti İl Başkanı Ayhan Salman ve çok sayıda partili katıldı.
Cemalettin Kani Torun - 15.11.2017
TBMM Dışişleri Komisyonu Heyeti Güney Afrika'da
Komisyon Başkanı Özhan ile Başkanvekili Cemalettin Kani Torun ve AK Parti Malatya Milletvekili Nurettin Yaşar, Müstakil Sanayi ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Güney Afrika Şubesi tarafından Johannesburg'da bir otelde verilen akşam yemeğine katıldı.
Cemalettin Kani Torun - 11.11.2017
Türk Heyeti, Nelson Mandela'nın Köyünde
TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı Taha Özhan, Başkanvekili Cemalettin Kani Torun ve AK Parti Malatya Milletvekili Nurettin Yaşar, Güney Afrika'nın efsanevi lideri ve demokratik seçimlerle iktidara gelen ilk Cumhurbaşkanı Nelson Mandela'nın köyünü ziyaret etti.
Cemalettin Kani Torun - 09.10.2017
Avrupa Konseyi'nden Fetö Sanığına Ödül
Küçükcan ile birlikte AKPM Türk Delegasyonu üyeleri Serap Yaşar, Burhanettin Uysal, Suat Önal, Cemalettin Kani Torun ve Zuhal Topçu da Genel Kurul salonunu terk ederek karara tepki gösterdi.
Cemalettin Kani Torun - 04.10.2017
Türkiye'deki Üniversitelerden Mezun Somalililer Buluştu
Somalilin başkenti Mogadişu'daki Türk Büyükelçiliğinde düzenlenen toplantıya, AK Parti Bursa Milletvekili Cemalettin Kani Torun, Türkiye'nin Mogadişu Büyükelçisi Olgan Bekar ile bazı yetkililer ve Somalili öğrenciler katıldı.
Cemalettin Kani Torun - 26.08.2017
Türk Heyeti Güney Afrika'da
Johannesburg Yunus Emre Enstitüsünde verilen akşam yemeğine, heyette yer alan AK Parti Bursa Milletvekili Cemalettin Kani Torun, Malatya Milletvekili Nurettin Yaşar ve Elazığ Milletvekili Ömer Serdar, Başbakanlık Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanı Mehmet Köse ile Güney Afrika'nın önde gelen siyasetçileri, iş adamları ve akademisyenleri katıldı.
Cemalettin Kani Torun - 26.08.2017
Türkiye'nin Somali'de Yaptıkları Afrika'ya Verdiği Değeri Gösteriyor"
Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Güney Afrika temsilciliğinin daveti üzerine bu ülkeye gelen AK Parti Bursa Milletvekili Cemalettin Kani Torun, AK Parti Malatya Milletvekili Nurettin Yaşar ve Başbakanlık Yurtdışı Türkler ve Akraba Toplulukları Başkanı Mehmet Köse, eski Güney Afrika Devlet Başkanı Mbeki ile görüştü.
Cemalettin Kani Torun - 24.08.2017
Türkiye'nin Pretorya Büyükelçisi Onuruna Yemek Düzenlendi
Yemeğe, Güney Afrika TİKA Temsilcisi Mehmet Akif Şekerci, Güney Afrika MÜSİAD Genel Sekreteri Yüksel Timur Demir, ülkede temaslarda bulunan AK PARTİ Bursa Milletvekili Cemalettin Kani Torun, Malatya Milletvekili Nurettin Yaşar, Elazığ Milletvekili Ömer Serdar ile Güney Afrikalı ve Türk işadamları katıldı.
Cemalettin Kani Torun - 22.02.2017
Şebab'a "Silah Bırak" Çağrısı
Toplantıya katılan TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanvekili ve eski Mogadişu Büyükelçisi Cemalettin Kani Torun da "Sizlere seçimlerdeki başarılarınız dolayısı ile Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ve Türk halkının tebriklerini sunuyorum.
123
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Cemalettin Kani Torun Haberleri | Cemalettin Kani Torun Kimdir - Haberler - Cemalettin Kani Torun haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Cemalettin Kani Torun kimdir, hayatı ve biyografisi. Cemalettin Kani Torun kimdir? Cemalettin Kani Torun biyografisi nedir?
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 17.9.2021 23:48:42. #1.16#

title