Cani adam, 3 yaşındaki Alperen'i ağladığı için öldürmüş

Cani adam, 3 yaşındaki Alperen'i ağladığı için öldürmüş

İhlas Haber Ajansı - Haberler | 3. Sayfa

Kayseri'nin Pınarbaşı ilçesinde 3 yaşındaki Alperen'i boğarak öldüren cani ilk ifadesinde küçük çocuğu ağladığı için öldürdüğünü söyledi.

Kayseri'nin Pınarbaşı ilçesinde 3 yaşındaki Alperen'i boğarak öldürdükten sonra mezarlığa gömen şahıs, oluşturulan özel ekip tarafından 9 gün sonra saklandığı çalılıkların arasında yakalandı. Şahsın ifadesinde Alperen'i ağladığı için öldürdüğünü annesini ise odaya kilitlediğini söylediği öğrenildi.

ÖLDÜRDÜKTEN SONRA MEZARLIĞA GÖMDÜ

Edinilen bilgiye göre, Güney Mahallesi'nde meydana gelen olayda Harun S., iki yıldır nikahsız yaşadığı E.Ö'nün 3 yaşındaki oğlu Alperen E.'yi boğarak öldürdü. Harun S. daha sonra boğarak öldürdüğü küçük Alperen'i evin karşısındaki mezarlığa gömdü.

ÖZEL EKİP, İLÇEYİ DİDİK DİDİK ETTİKTEN SONRA YAKALADI

6 gün sonra ortaya çıkan olayda Harun S. kayıplara karışırken, anne E.Ö de tutuklanarak cezaevine gönderildi. Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği, Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü, polis özel harekat ve Pınarbaşı İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından oluşturulan özel ekip, ilçeyi didik didik aradı.

3 yaşındaki çocuğu öldüren caninin ilk ifadesindeki sözleri kan dondurdu

Günde 30 ev arayan ekipler, alan daraltma çalışması ile dün gece saatlerinde Harun S.'nin çalılıklar arasında olduğunu tespit etti. Operasyon düzenleyen ekipler, teslim olmamak için kaçan Harun S.'yi kıskıvrak yakalayarak gözaltına aldı. Harun S.'nin yakalandığı andan itibaren 'Susma hakkımı kullanacağım' dediği öğrenildi.

İLÇE SAKİNLERİ "PİS HARUN" LAKABINI BIRAKTI

Öte yandan, 3 yaşındaki Alperen'i öldüren Harun S.'ye ilçe sakinlerinin 'Pis Harun' lakabını taktığı öğrenildi. Ayrıca, Harun S.'nin tanıdıklarına teslim olmayacağı yönünde mesajlar da attığı belirtildi. Pınarbaşı İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde işlemleri tamamlanan Harun S., adliyeye sevk edildi.

AĞLADIĞI İÇİN ÖLDÜRMÜŞ

Adliyeye sevk edilen Harun S.'nin ilk ifadeleri ise kan dondurdu. Harun S.'nin buradaki ifadesinde; Alperen'i ağlaması üzerine boğarak öldürdüğünü, annesi E.Ö.'yü de bu esnada odaya kilitlediğini söylediği öğrenildi. Anne E.Ö.'nün ise Alperen'in öldüğünü sabah odadan çıkınca öğrendiği, korkudan bir şey söylemediği öğrenildi.

Cani adam, 3 yaşındaki Alperen'i ağladığı için öldürmüş
Cani adam, 3 yaşındaki Alperen'i ağladığı için öldürmüş
Cani adam, 3 yaşındaki Alperen'i ağladığı için öldürmüş
Cani adam, 3 yaşındaki Alperen'i ağladığı için öldürmüş

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

Haber Yorumları (36)
SİVASLI İBOCAN: Yorumculardan bazıları caninin yeri CEHENNEM diye belirmişler, ben yaşıyorsam böyle canilerin cehennemde yanması beni ilgilendirmiyor ; bu dünyada azap çektirildiğini göreyim , canını alsınlar , cehennemde yanmasına gerek yok. . Bu yavruyu bu alemde yok edenin sonunu bende bu dünyada YOK EDİLMESİNİ istiyorum, bekliyorum. . .
TBMM: Bu vekillere boşuna oy veriyoruz yemin ederim. herşeyin referandumu yapılıyor da idamın referandumu neden halka sorulmuyor. ? ulan varya herkes istediği gibi suç işleyebilir ya olaya bak.
KANUN ÇIKSIN: bu adamın asıldığını görmek istiyorum yaaaa, , çıkartın artık bu yasayı. . . . . . . özellikle çocuk katillerinin , istismarcılarının sallandığını görmek istiyorum. . . .
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title