CAHİT ÖZKAN HABERLERİ

Cahit Özkan haber, Cahit Özkan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Cahit Özkan

Cahit Özkan

Doğum Yeri Türkiye
Doğum Tarihi 0.0.0 - 0.0.0

Cahit Özkan Kimdir ?

Cahit Özkan, 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde HDP'den Şırnak, Beytüşşebap Belediyesi Eş Başkan Adayı oldu.
Biyografinin devamı için tıklayın
Cahit Özkan 2.4.2020
AK Parti'li Özkan: 'Erken evlilik' sorununu parlamentoda çözmek istiyoruz
AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, erken evlilik konusunun toplumsal yara olduğunu söyleyerek, "Bu erken evlilik sorununu da parlamentonun gündemine getirerek çözmek istiyoruz.
Cahit Özkan 2.4.2020
AK Parti'li Özkan: 'Erken evlilik' sorununu parlamentoda çözmek istiyoruz
AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, erken evlilik konusunun toplumsal yara olduğunu söyleyerek, "Bu erken evlilik sorununu da parlamentonun gündemine getirerek çözmek istiyoruz.
Cahit Özkan 2.4.2020
AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan infaz düzenlemesine ilişkin DHA'nın sorularını yanıtladı-1.
AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan infaz düzenlemesine ilişkin DHA'nın sorularını yanıtladı-1.
Cahit Özkan 2.4.2020
flaş
AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan: Şu anda yapmakta olduğumuz infaz düzenlemesi, hem bugüne kadar işlenmiş hüküm, infaz aşamasına geçilmiş ve yargılama aşamasında bütün suçları kapsamaktadır hem de bundan sonra işlenecek olan Allah korusun tabi ki arzu etmeyiz suçlara da uygulanacak...
Cahit Özkan 31.3.2020
İnfaz düzenlemesi Meclis'te
AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, partisi ve MHP grubunun beraber hazırladığı "İnfaz Düzenlemesi"ni Meclis Başkanlığına sevk ettiklerini açıkladı.
Cahit Özkan 31.3.2020
flaş//4
Cahit Özkan: Bu süreçte bir hükümlü herhangi bir hukuka aykırı suç teşkil eden eylemi olursa tekrar cezaevine geri döneceklerdir.
Cahit Özkan 31.3.2020
flaş//3
Cahit Özkan: Geçici ve kalıcı infaz düzenlemeler kapsamında yaklaşık 45 bin kişi bundan yararlanıyor.
Cahit Özkan 31.3.2020
flaş
AK Parti Grup başkanvekili Cahit Özkan: AK Parti ve MHP grupları olarak beraber hazırladığımız infaz düzenlemesini an itibariyle meclis başkanlığımıza sevk ettik.
Cahit Özkan 24.3.2020
AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan Açıklaması
AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, infaz düzenlemesi ile ilgili olarak, "Bu hafta Meclis'e sunmayı önümüzdeki hafta da gündeme getirmeyi planlıyoruz" dedi.
Cahit Özkan 24.3.2020
AK Parti'den siyasi partilere infaz düzenlemesi ziyareti
AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, infaz düzenlemesini de içeren kanun teklifini bu hafta Meclis'e sunmayı, gelecek hafta da gündeme getirmeyi planladıklarını bildirdi.
Cahit Özkan 24.3.2020
AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan: "(İnfaz düzenlemesi) Kanun teklifini bu hafta Meclis'e...
AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan: "(İnfaz düzenlemesi) Kanun teklifini bu hafta Meclis'e sunmayı, gelecek hafta da gündeme getirmeyi planlıyoruz.
Cahit Özkan 19.3.2020
TBMM Genel Kurulu
AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, "Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın açıkladığı paket, ülke kaynaklarını 82 milyona hakça paylaşmak düşüncesiyle hazırlanmıştır.
Cahit Özkan 17.3.2020
AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan: "Sağlık Bakanımız, 19 Mart Perşembe günü Meclisimizi...
AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan: "Sağlık Bakanımız, 19 Mart Perşembe günü Meclisimizi bilgilendirecek.
Cahit Özkan 28.2.2020
AK Parti'li Özkan: 28 Şubat haçlı saldırısıdır
AK Parti'li Özkan: 28 Şubat haçlı saldırısıdırAK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, "28 Şubat her şeyden önce, bu milletin medeniyet değerlerine karşı yönelmiş, ekonomik alanını da içine alan apaçık bir haçlı saldırısıdır" dedi.
Cahit Özkan 28.2.2020
AK Parti'li Özkan: 28 Şubat haçlı saldırısıdır
AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, "28 Şubat her şeyden önce, bu milletin medeniyet değerlerine karşı yönelmiş, ekonomik alanını da içine alan apaçık bir haçlı saldırısıdır" dedi.
Cahit Özkan 7.2.2020
AK Parti Grup Başkanvekili Özkan'dan AP'ye "terör" tepkisi Açıklaması
AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, terör örgütü PKK/PYD'nin sözde yöneticilerinin Avrupa Parlamentosundaki (AP) konferansa katılımına ilişkin, "AP'de, kırmızı bültenle aranan teröristlere kapılarınızı açıp, 'itibarlı entelektüeller ve siyasiler' muamelesi yapmanız terör konusunda...
Cahit Özkan 17.1.2020
Milletvekillerine çevre dostu ajanda (2)
AK PARTİ'Lİ ÖZKAN, AKILLI AJANDAYI ANLATTIAK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, Meclis Başkanı Mustafa Şentop'un milletvekillerine hediye ettiği çevre dostu akıllı ajandanın özelliklerini anlattı.
Cahit Özkan 16.1.2020
AK Partili Özkan CHP'liler Kanal İstanbul güzergahında ciddi arazi kapattı
AK Partili Özkan: CHP'liler Kanal İstanbul güzergahında ciddi arazi kapattıAK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, CHP'nin Kanal İstanbul projesine karşı çıkar gibi görünse de aslında desteklediğini savunarak, "Çünkü Kanal İstanbul'un güzergahı olabilecek muhtemel bölgelerin tamamında,...
Cahit Özkan 14.1.2020
AK Parti Grup Başkanvekili Özkan ve çocukları İglo evi yaptı
AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, çocukları ile birlikte kardan Eskimo evi (İglo) inşa etti.
Cahit Özkan 10.1.2020
AK Parti Grup Başkanvekili Özkan ASKON üyesi iş adamlarıyla buluştu
AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, bugün sürekli seçimi dillendirmenin, "2023 gelmeden seçim olacak" söylentisini ve beklentisini taze tutmanın bu ülkenin ekonomisine apaçık ihanet olduğunu bildirdi.
Cahit Özkan 4.1.2020
AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, Denizli'de iş adamlarıyla buluştu Açıklaması
AK Parti Grup Başkanvekili ve Denizli Milletvekili Cahit Özkan, 18 yıldır faiz lobisiyle mücadele ettiklerini belirterek, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yönelik saldırıların aslında ülkenin milli ekonomisine yönelik olduğunu söyledi.
Cahit Özkan 5.12.2019
TBMM Genel Kurulu
AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, "Kadınlarımıza gelişmiş ülkelerden onlarca yıl önce seçme ve seçilme hakkının verilmesi, medeniyetimizin ne kadar köklü olduğunu gösteriyor.
Cahit Özkan 4.12.2019
TBMM Genel Kurulu
AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, İstanbul Şehir Üniversitesiyle ilgili tartışmalara ilişkin, "Yeni kurulan vakıf üniversitelerinin akademik kadrolarının yerleşmesi ve akademik anlamda rekabetçi bir ortamda başarıya ulaşabilmeleri için halihazırda bu üniversitelere destek veren...
Cahit Özkan 3.12.2019
TBMM Genel Kurulu
AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın iade ettiği termik santrallere filtre takılmasının ertelenmesi düzenlemesine ilişkin, "Yasanın ülkemiz çıkarlarına uygun olduğunu düşünüyorduk ve yasayı yaptık ama denge denetim gereği Sayın Cumhurbaşkanımızın veto...
Cahit Özkan 20.10.2019
AK Parti'li Özkan: Hem cephede hem masada netice sağladık
AK Parti Grup Başkan Vekili Cahit Özkan, "Türkiye'yi ziyaret eden ABD'li heyetle görüşüldü.
Cahit Özkan 20.10.2019
"Hem cephede hem masada netice elde ettik"
AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, Barış Pınarı Harekatı'na ilişkin, "Şanlı ordumuzun kararlı duruşu sayesinde hak ettiğimizi aldık, almaya da devam edeceğiz.
Cahit Özkan 1.10.2019
Ak partili özkan, yeni yargı paketini anlattı
AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, Meclis Başkanlığı'na sunulan, Yargı Reformu Strateji Belgesi'nin ilk paketinin ayrıntılarını DHA'ya anlattı.
Şu an buradasınız: Cahit Özkan Haberleri | Cahit Özkan Kimdir - Haberler - Cahit Özkan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Cahit Özkan kimdir, hayatı ve biyografisi. AK Parti'li Özkan: 'Erken evlilik' sorununu parlamentoda çözmek istiyoruz.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 27.5.2020 12:52:10. #1.15#
title