CAHİT ÖZKAN HABERLERİ

Cahit Özkan haber, Cahit Özkan son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Cahit Özkan

Cahit Özkan

Doğum Yeri Türkiye
Doğum Tarihi ... - ...

Cahit Özkan Kimdir ?

Cahit Özkan, 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde HDP'den Şırnak, Beytüşşebap Belediyesi Eş Başkan Adayı oldu.
Biyografinin devamı için tıklayın
Cahit Özkan - 26.10.2020
Sanayi ve Teknoloji Bakanı Varank, Denizli'de iş dünyasıyla buluştu
Bakan Varank'a, Denizli Valisi Ali Fuat Atik, AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, AK Parti Denizli milletvekilleri Şahin Tin, Ahmet Yıldız ve Nilgün Ök, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, eski Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Denizli Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkadir Uslu, AK Parti İl Başkanı Necip Filiz ile diğer ilgililer eşlik etti.
Cahit Özkan - 20.10.2020
TBMM Başkanı Şentop, Ermenistan'ın füze ile vurduğu Gence kentini ziyaret etti Açıklaması
Şentop'a Gence ziyaretinde, AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Grup Başkanvekili Engin Altay, TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı ve AK Parti Bursa Milletvekili Hakan Çavuşoğlu, İYİ Parti İstanbul Milletvekili Yavuz Ağıralioğlu, Türkiye-Azerbaycan Parlamentolar Arası Dostluk Grubu Başkanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Şamil Ayrım, AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Halil Özşavlı ve Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Iğdır Milletvekili Yaşar Karadağ eşlik etti.
Cahit Özkan - 20.10.2020
TBMM Başkanı Şentop, Azerbaycan Dışişleri Bakanı Bayramov'la görüştü
Görüşmede, TBMM Başkanı Şentop'un yanı sıra AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Grup Başkanvekili Engin Altay, TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı ve AK Parti Bursa Milletvekili Hakan Çavuşoğlu, İYİ Parti İstanbul Milletvekili Yavuz Ağıralioğlu, Türkiye-Azerbaycan Parlamentolar Arası Dostluk Grubu Başkanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Şamil Ayrım, AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Halil Özşavlı ve Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Iğdır Milletvekili Yaşar Karadağ da yer aldı.
Cahit Özkan - 17.10.2020
TBMM Başkanı Şentop ve beraberindeki parlamento heyeti yarın Azerbaycan'a gidecek
Şentop'a, Azerbaycan ziyaretinde AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı ve AK Parti Bursa Milletvekili Hakan Çavuşoğlu, İYİ Parti İstanbul Milletvekili Yavuz Ağıralioğlu, Türkiye-Azerbaycan Parlamentolar Arası Dostluk Grubu Başkanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Şamil Ayrım, AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Halil Özşavlı, MHP Iğdır Milletvekili Yaşar Karadağ eşlik edecek.
Cahit Özkan - 7.10.2020
HDP Grup Başkanvekili Oluç, gündemi değerlendirdi Açıklaması
AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan'ın "Bazen öyle delilleri karartılmış olaylarla karşılaşırsınız ki bunların faillerine ulaşamayabilirsiniz.
Cahit Özkan - 18.9.2020
AK Parti Grup Başkanvekili Özkan'dan Gaziler Günü mesajı Açıklaması
AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, "Bu vatan şehitlerin ve gazilerin bizlere emanetidir.
Cahit Özkan - 30.7.2020
Denizli Valisi Atik'ten bayramda Kovid-19 uyarısı
Bayramlaşma ve ziyaretlere AK Parti Grup Başkan Vekili Cahit Özkan, AK Parti Milletvekilleri Şahin Tin, Ahmet Yıldız ve Nilgün Ök, 11.
Cahit Özkan - 28.7.2020
TBMM Genel Kurulu
AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, "Sosyal medya düzenlemesi çok kıymetli bir düzenlemedir.
Cahit Özkan - 28.7.2020
AK Parti'li Özkan'dan 'sosyal medya düzenlemesi' açıklaması
AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, TBMM Genel Kurul'da bugün görüşmeleri başlanacak sosyal medya düzenlemesine ilişkin, "Erişimin engellenmesi kararı yerine içeriğin çıkarılması kararının verilmesi imkanı sağlanarak aynı internet sitesinde yer alan ve suç oluşturmayan içerikler yönünden...
Cahit Özkan - 28.7.2020
AK Partili Özkan, sosyal medya düzenlemesini anlattı
AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, "Şu anda yapmış olduğumuz düzenleme uluslararası anlamda hem sözleşmeler bağlamında gerek Avrupa Birliği müktesebatına direktif ve yönergelerine uygun şekilde hem de Anayasamızın çerçevesinde korunması gereken özgürlükleri çerçevesinde meseleye...
Cahit Özkan - 28.7.2020
AK Parti Grup Başkanvekili Özkan, gündemi değerlendirdi Açıklaması
AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, sosyal medya düzenlemesine ilişkin, "Yapmış olduğumuz yasal düzenleme evrensel düzenlemelere uygun, bu çerçevede oluşturulan yeni hukuk gelişimlerine paralel bir şekilde, vatandaşlarımızın anayasal güvencelerini teminat altına almak amacıyla ve...
Cahit Özkan - 28.7.2020
flaş
Cahit Özkan: Sosyal medya düzenlemesine ilşkin teklifin görüşmeleri tamamlandıktan sonra Meclis içtüzük gereği tatile girecek.
Cahit Özkan - 24.7.2020
TBMM'de 'Lozan' tartışması
AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, Lozan Barış Antlaşmasına ilişkin olarak, "1924'te yapılmış bir anlaşmayı Türkiye'nin tapu senedi sayarsak, bu durumda 1920'de, 1923'te cumhuriyetimizin kuruluşunu nasıl bir devletin kuruluşundan önceye veya sonraya takaddüm eden veya teehhür eden bir noktaya bağlayabiliriz? Türkiye Cumhuriyeti'nin tapusu Çanakkale'de, Kocatepe'de, Dumlupınar'da ve şehitlerimizin kanıyla cephede ödenmiştir.
Cahit Özkan - 23.7.2020
İstihdama ilişkin kanun teklifi TBMM Genel Kurulunda kabul edildi
AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, Türkiye'nin imzaladığı sözleşmelere bağlı olduğuna işaret ederek, "Türkiye Cumhuriyeti'nin tapusu, Çanakkale'de, Kocatepe'de, Dumlupınar'da ve şehitlerimizin kanıyla cephede ödenmiştir.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Cahit Özkan Haberleri | Cahit Özkan Kimdir - Haberler - Cahit Özkan haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Cahit Özkan kimdir, hayatı ve biyografisi. Sanayi ve Teknoloji Bakanı Varank, Denizli horozu önünde poz verdi.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 27.10.2020 23:35:08. #1.14#
title