Buz Pateni 1. Grup Teşvik Şampiyonası Yapıldı

Buz Pateni 1. Grup Teşvik Şampiyonası Yapıldı

Türkiye Buz Pateni Federasyonu Başkanlığı’nca düzenlenen Artistik Buz Pateni 1. Grup Teşvik Şampiyonası Ankara’da yapıldı.

Buz Pateni 1. Grup Teşvik Şampiyonası Yapıldı

Türkiye Buz Pateni Federasyonu Başkanlığı'nca düzenlenen Artistik Buz Pateni 1. Grup Teşvik Şampiyonası Ankara'da yapıldı.

Ankara Bahçelievler Buz Pateni Sarayında yapılan ev üç gün süren şampiyonaya Ankara ve Kocaeli kulüpleri katıldı. Toplam 74 sporcunun yarıştığı şampiyonada kategorilerinde dereceye giren sporculara düzenlenen törenle madalyaları verildi.

Türkiye Buz Pateni Federasyonu Genel Sekreteri Başak Derbent, 1. Grup Teşvik Şampiyonasının ardından 13-15 Mart tarihleri arasında İstanbul'da 2. Grup Teşvik Şampiyonasının gerçekleştirileceğini belirterek, 1 ve 2. grup teşvik şampiyonalarında barajı geçen sporcuların Nisan ayı içerisinde Ankara'da düzenlenecek olan Türkiye Şampiyonasına katılmaya hak kazanacağını söyledi.

Şampiyona sonunda dereceye giren sporculara madalyaları Buz Pateni Federasyonu Başkanı Dilek Okuyucu, Genel Sekreter Başak Derbent ve Dış İlişkiler Kurulu Başkanı Ümit Uçar tarafından verildi.

1.Grup Teşvik Şampiyonasında Barajı Geçen Sporcular şöyle belirlendi;

D BAYANLAR

İlgi Zeynep Ağduk ( Vizyon Buz SK)

Aslı Gül İrem Yalçınkaya (Altın Patenciler SK)

Erel Çelik ( Altın Patenciler SK )

Zeynep Başsoy ( Altın Patenciler SK )

Defne Ulutaş (Vizyon Buz SK)

Eylül Derin Ökkan (Ankara Buz SK)

C BAYANLAR

İdil Kütükoğlu ( Vizyon Buz SK)

Irmak Yücel (Altın Patenciler SK)

Anna Deniz Özdemir (Antares SK)

Defne Çetin (Vizyon Buz SK )

Zeynep Naz Doğan (Kocaeli B.Bld.SK )

Nehir Dener (Vizyon Buz SK)

B BAYANLAR

Ayşe Pelin Lokumcu (Vizyon Buz SK)

İrem Özdemir (Altın Patenciler SK)

Yağmur Derin Kevinç (Altın Patenciler SK )

Şevval Akyol (Kocaeli B.Bld.Kağıt SK)

A BAYANLAR

Fatma Yade Karlıklı (Vizyon Buz SK)

Derya Demirsal (Kocaeli Bld Kağıt SK )

Melis Azra Düğer (Kocaeli B.Bld. Kağıt SK )

Rana Kütükoğlu (Vizyon Buz SK )

Ceren Karaş (Kocaeli B.Bld .Kağıt .SK)

Melissa Jasmin Sağman (Yükseliş SK)

D BAYLAR

Mehmet Cenkay Karlıklı ( Vizyon Buz SK )

Volga Yusuf Ada Yılmaz (Kocaeli B.Bld.Kağıt SK )

C BAYLAR

Sabri Bulut (VizyonBuz SK )

Efe Ergin Dinçer ( Altın Patenciler SK)

Ege Arda Çelik (Kocaeli B.Bld. SK )

A BAYLAR

Alp Töre Ovalıoğlu (Milenyum SK )

Demir Özdemir (Antares SK ) - ERZURUM