Buz Devri Haberleri

Buz Devri haber, Buz Devri son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Buz Devri - 01.05.2021
ABD'nin Las Vegas kentinde bir evin havuz inşaatında Buz Çağı fosili bulundu
Ülkenin Nevada eyaletinde bulunan Las Vegas'ta bir evin havuz inşaatında gömülü tarih öncesine ait bir atın kemikleri bulundu. Uzmanlar, atın Buz Çağı'nda 6 bin ile 14 bin yıl önce yaşamış olabilceğini belirtti. ABD Jeoloji Araştırması Kurumda görevli araştırmacılar, atın ne zaman öldüğüne dair daha kesin bir fikir edinmek için örneği test edeceklerini ifade etti. Evin, Tule Springs Fosil Yatakları Ulusal Anıtı ve Buz Devri Fosilleri Eyalet Parkı'na yakın olduğu açıklandı.
Buz Devri - 25.12.2020
Son dakika haberleri | TV+'ın 2020 performansı
Minik izleyicileri için de dünyaca ünlü animasyon şirketlerinin eğlenceli ve öğretici yapımlarını gösterime sokan TV+'ta 2020 yılının en fazla izlenen çocuk programları Madagaskar Serisi, Şirinler 3: Kayıp Köy, Sünger Bob Filmi: Sünger Karaya Çıkıyor, Tom ve Jerry: Willy Wonka ve Çikolata Fabrikası ve Buz Devri serileri oldu.
Buz Devri - 27.07.2020
Arabalı sinema günleri devam ediyor
Etkinliğin 6'ncı gününde arabalı seyircilere en iyi film, en iyi uluslararası film, en iyi orijinal senaryo ödüllerine layık görülen "parazit" filmi izletildi. Her hafta yapılan Arabalı Sinema Günleri'ne büyük ilgi olduğunu söyleyen Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, "Arabalı Sinema Günleri 6. gününde "Parazit" filmiyle devam etti. Vatandaşlarımız tüm sosyal mesafe kurallarına ve tedbirlere dikkat ederek filmlerini izliyor. Güzel ve keyifli zaman geçiriyorlar. Filmlerin seslerinin kapalı devre radyo sistemi ile dinlenebildiği etkinlikte araçlarından inmelerine izin verilmeyen vatandaşlara Melikgazi Belediyesi tarafından patlamış mısır, çay ve dondurma ikramında bulunduk. Bu gibi etkinlikleri halkımıza sunmaya devam edeceğiz. Bu hafta 3 Ağustos Pazartesi günü Mix AVM arkasındaki etkinlik alanında Buz Devri-5'i sahneleyeceğiz.
Buz Devri - 20.07.2020
Amerikalı rap şarkıcısı Nicki Minaj hamile olduğunu açıkladı
"Buz Devri 4: Kıtalar Ayrılıyor" filminde ses sanatçılığı yapan Minaj, "Öteki Kadın" ve "Berber Dükkanı 3" filmlerinde de rol almıştı.
Buz Devri - 13.11.2019
Dünya iyilik gününde ilk defa atlı karıncaya bindi
Eğlence ve macera dolu üniteler Maceraperest, Nefeskesen, Adalet Kulesi, King Kong, Fatih'in Rüyası, Angry Birds ve dünyaca ünlü Buz Devri filminin sevilen kahramanlarının 4D sinema ve simülasyon ünitelerinde eğlenen çocuklar dopdolu bir gün geçirdi.
Buz Devri - 02.02.2019
Yekta Kopan Bugün Saat 14.00'Te İzmirli Okurlarıyla Buluşuyor
Aile çay bahçesi, Bir de baktım yoksun, Kediler güzel uyanır, İki şiirin arasında, Aşk mutfağında yalnızlık tarifleri. Sakım oraya gitme, Karbon kopya, Fildişi karası, Sıradan birgün, Yedi derste vicdan muhasebesi, Burun, Alis Nase, İçimde kim var, Kara kedinin gölgesi yazarın başlıca kitapları. Kopan, Jim Carrey'ye, hepimizin severek izlediği Geleceğe Dönüş serisindeki Marty McFly rolündeki Michael J Fox'a, Buz Devri serisindekiSid'e, Kötü Kedi Şerafettin'deki Cemil'e ve dahası onlarca film ve dizi kahramanına verdiği sesle hayat verdi.
Buz Devri - 26.01.2019
Tv+'tan Miniklere Sömestirde Film Şöleni
Çocuk ve genç kullanıcıların tercihlerine göre seçilen Storks, Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar, Sünger Bob, Lego Filmi, Neşeli Ayaklar, Baykuş Krallığı Efsanesi, Ayı Yogi, Spiderwick Günlükleri, Pepee, Altın Pusula, Harry Potter serisi, Buz Devri, Angry Birds, Jumanji ve Köstebekgiller'in de aralarında olduğu yüzlerce etkileyici yapımla can sıkıntısına fırsat bırakmıyor.
Buz Devri - 30.08.2018
Film Yıldızlarına Avanos Çamuruyla Hayat Veriyor
Ünlü animasyon Buz Devri'nin yanı sıra Game of Thrones, Hobit, Yüzüklerin Efendisi gibi yapımlarda yer alan karakterlerin çamurdan heykellerini yapan Kılınç, aynı zamanda bu sayede çocukluk hayalini de gerçekleştirmiş oluyor.
Buz Devri - 18.07.2018
Yeni Jeolojik Devir Sınıflaması
BBC'de yer alan habere göre, Uluslararası Stratigrafi Komisyonunun (ICS) önerisiyle buz devrinden çıkışla başlayan 11 bin 700 yıllık Halosen Devrin bugünden 4 bin 200 yıllık öncesine kadar giden alt bölümüne "Meghalayan" adı verildi.
Buz Devri - 26.06.2018
Buz Heykel Müzesi Serinletiyor
Antalya Akvaryum içindeki Kar Dünyası Eğlence Merkezi bünyesinde kurulan Buz Heykel Müzesi, ziyaretçilere görsel şölen sunuyor. İçinde buzdan özçekim köşesinin de bulunduğu müzede, Antalya'daki tarihi Hadrianus Kapısı (Üçkapılar), dünyanın çatısı olarak tabir edilen Everest Dağı, yemek masası, animasyon filmi Buz Devri kahramanlarının yanı sıra M.
title